Smart Kids Home party - nagradna igra! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Admin -> Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 6:16:17)

Dragi Ringerajci,

u jednoj do dvije rečenice, u odgovoru na ovaj post, opišite nam zadnji rođendanski tulum vašeg mališana. Svi registrirani korisnici ringeraja.hr koji to učine najkasnije do 18.03. u 16h, sudjeluju u izvlačenju koje će se odviti putem random.org, slučajnim odabirom, a u kojem možete osvojiti Smart Kids Home party - rođendansku zabavu!

Najsretnijeg korisnika objavit ćemo 19.03. na portalu i forumu.




mišica 666 -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 7:57:29)

ekipa iz razreda se prvo okupila na rolanoj pizzi i grickalicama, a onda su sprašili na igralište na rukomet i nogomet dok sam ja pripremala sve za tortu. kad su napravili mjesta za tortu vratili su se i navalili.




MaTana -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 11:41:11)

Prosli rodjendan smo slavili kod kuce, sa najblizim prijateljima i rodjacima. Djecica su se igrala u princezinoj sobi, pogostili rolanom pizzom i hrenovcicama u lisnatom tijestu. Torta je bila veliko iznenadjenje sa My little pony pokrivkom i svjecicama Happy birthday!




ines_os -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 13:50:25)

Slavili smo kod kuće u dvorištu u krugu obitelji,prijatelja i kumova.proslava se protegnula na 2 dana,bilo je lijepo vrijeme i sve je super prošlo!




anaxx -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 13:51:11)

Kako u razredu njih troje slavi rođendan unutar 5 dana, klinci, prvasi, su se sami dogovorili da će slaviti zajedno. Mi roditelji smo samo dogovorili igraonicu i nabavili tortu u obliku velikog zutog smajlica... Pozvali su naravno cijeli razred!
Ekipa koja nije iz razreda došla je drugi dan na kućnu feštu i maminu tortu na zmaja! Kod nas se svaki rođendan slavi nekoliko dana...🎉😃🎉
31.3. nas čeka nova fešta, 4. rockas mlađeg sina 😉




andydea -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 15:00:01)

Napravili smo party sa osvjetljenim lampicama po cijelom dvorištu,svječicama i bakljama...bilo je kao u bajci...slavili smo čak dva dana! Mada je rođendan bio u ljeti,osjećaj je bio kao zimi za Božić ! Mama je napravila bio tortu za 1.rođendan i uz veselje i ples i predivni abijent..obiteljski i uz puno dragih prijatelja proslavili smo 1.rođendan[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




cuba -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (3.3.2014 16:10:52)

Prošli rođendan (4) smo po prvi puta proslavili u dječjoj igraonici i R je bio oduševljen[sm=smiley1.gif] Najbliži prijatelji, puno dječice, animatorica, grickalice, rođendanska torta i puno plesa i igara su bili zaslužni za pravu rođendansku proslavu koju moj mališan još uvijek pamti[sm=smiley1.gif]




djdusper -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (4.3.2014 8:56:54)

Dosad smo slavili u igraonici Jungle Play 1 u Dugavama gdje je odlicno i zabavno ali ovaj rodjendan smo organizirali doma, djeca su plesala i pjevala, crtala i odlicno se zabavila uz tortu, sokice i grickalice...




mmmmmmm -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (4.3.2014 9:10:45)

ima 5 mj, jos nije imo niti jedan rodendan




ninanesto -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (4.3.2014 11:25:20)

zadnji rođendan nismo bili financijski u mogučnosti organizirati rođendan pa je bio samo u krugu obitelji.
Torta, grickalice i ono što je najbitnije poklon za slavljenika




Jevrejka -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (5.3.2014 12:16:33)

Ispočetka je sve bilo dobro, maltretiranje igrački u dječjem kutku..a nakon toga se pojavila moja nećakinja s plastelin setom kojeg i danas znam naći među čarapama.




monstrum -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (8.3.2014 20:16:43)

Zadnji rođendan je baš bio rođendan za curice..Rozi baloni, rozi ukrasi, čašice i ostalo...Čak su i dekoracije na kolačima bile kombinacija čokolade i rozih mrvica....curice su bile presretne-sve do trenutka kada se bližio kraj rođendanske proslave . [sm=smiley36.gif]




KATEVG -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (11.3.2014 11:01:00)

U zgradi u kojoj živimo postoji zajednička društvena prostorija koju nitko od stanara ne koristi osim kad mi slavimo dječje rođendane. Velika je, prostrana i nalazi se na mjestu gdje nikome ne smeta. Napravimo švedski stol s hranom, kolačima i pićima. Klupe postavimo ispred prostorije da se mi “stariji” možemo družiti i feštamo dok djeca ne popadaju od umora.Prošlu godinu smo pozvali facepainting majstore koje su djeca prihvatila s oduševljenjem, a na kraju smo se i mi stariji pridružili i svi bili oslikani.Djeca su takva išla i u krevet. S godinama djeca traže druge sadržaje i vjerujem da bi i rođendan u igraonici za njih također bio prekrasan doživljaj!




cocco -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (18.3.2014 10:30:09)

hrpa djece, jurcanje po kući, štapići, smokiji i ostale gickalice posvuda. i naravno svi skupa pušu svjećice na torti.




Admin -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (20.3.2014 6:06:43)

Pregršt divnih ideja na jednom mjestu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Naradna igra je završila....a nagradu je dobila...

List Randomizer

There were 13 items in your list. Here they are in random order:

andydea
KATEVG
djdusper
anaxx
cocco
cuba
ines_os
ninanesto
Jevrejka
MaTana
monstrum
mmmmmmm
mišica 666
Timestamp: 2014-03-20 04:59:53 UTC

Od [sm=smiley27.gif] čestitamo i veselimo se!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Molimo, čim prije javite svoje podatke u p.p Adminu [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (20.3.2014 9:41:56)

Andy cestitam[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




cuba -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (20.3.2014 16:22:33)

Čestitke Andy[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




anaxx -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (20.3.2014 20:19:47)


IZVORNA PORUKA: cuba

Čestitke Andy[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




monstrum -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (21.3.2014 17:51:11)

Čestitke dobitnici..odlična nagrada [sm=bravo.gif]




andydea -> RE: Smart Kids Home party - nagradna igra! (23.3.2014 18:00:54)

Aaaa hvala punoooo bas ste me razveselili..evo blize nam se rodjendani..Gdje posaljem podatke ?! Ali mislim da moje imate vec od prije..javite mi..hvala jos jednom :)




Stranica: [1]