|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:40:03   
tonkica
IZVORNA PORUKA: Ruža

Tonkica i Tiha bok!  Niste mi raspoložene večeras?


Ružo baš gledam, večeras baš nitko nije u nekakvom veselom raspoloženju. Ne znam što se to događa? user posted image
Su se sve žene posvađale s muževima? Nije mi jasno...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:41:13   
Elena
Jao,hvala ti!user posted image Znam da bice sve u redu,ali ja se ne sramim dauser posted image ,jer dostojanstveno placu samo nevine andzele.(To sam procitala jednom davno i ove rjeci urezale mi se u sjecanju.)

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:41:32   
Ruža
Ne znam Tonkica?user posted image
Elenica što se dogodilo?

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:42:18   
tonkica
Dođe ti to i meni Elena, jednostavno, nekad i suze trebaju da nas pročiste. Sve je to normalno.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:44:11   
Elena
nisam se posvadzala s mm,nego s zolvom,ma nisam se posvadzala,nego danas zvoni fiksni ja se javila neko mi spustio,i modma nakon toga zvoni mob.od svekrve,kad ono zolva i mm mi kaze:eto ko ti spustio slusalicu.Jednostavno ne mogu shvatiti kako neke ljudi mogu da imaju toliko zloba u sebe,zar im ne smeta sto su na sve i svasta ogorceni i mrgudi?user posted image Meni je osmeh sve u zivotu,pa mozda se i ona pita kakav cudak sam ja?Ko zna?user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:46:52   
Elena
kad covjek place sva gorcina zivota i tuga ovoga svjeta skupi se u jednu suzu,kad covjek place na obrazima mu stoji bol i vapaj skrivenih tuga!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:47:17   
tiha
cure...ma  umorna sam! mm me otjero za komp radi mira u kuci

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:50:14   
tonkica
Elena ne vjerujem, baš bezobrazno od nje. I mene bi to ubilo u pojam. user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:50:53   
Elena
San je mogucnost da se prepoznamouser posted image Radost je nacin da zaboravimo sadasnjostuser posted image Stradanje je samo put kojim dolazimo do sebe.user posted image Samoca je jedini znak da smo postali svojiuser posted image LjUBAV JE RAZLOG DA POSTOJIMOuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:52:34   
tonkica
Potpisujem tvoju zadnju rečenicu!
I želim ti laku noć i ne previše suza večeras. Ja idem spavat, koma sam od umora danas... Ne znam šta mi je...
Još da sam neš pametnog napravila danas, ne bi niš rekla. user posted image

LAKA NOĆ SVIMA!!!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:54:02   
tina1602
curke kod mene piva proradila user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:59:02   
Elena
nemoj tina molim te,ajde da nadzemo neku ljepu temu,place mi se ali nesto mi kaze da nije svako vrjedan za moje suze.user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
6.6.2008 23:59:16   
Ruža
Joj curke odoh i ja, oči mi se sklapaju bez mog dopuštenja...user posted image user posted image user posted image user posted image
Elenica baš mi je žao, ali ne dopust da te povrijede ljudi koji nisu dostojni tvojih suza...
Laku noć želim svima....Neka nam sutra osvane veseliji dan...user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:00:54   
Elena
Hvala Ruzo,samo se ti sreco ljepo odmori,bicu ja dobro,LAKU NOCuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:02:43   
tiha
elenice a sta je s tobom sreco nemam snage sve citat sto ste pisale...preumorna sam

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:03:28   
tina1602
elenice očemu ćemo pričat?
daj temu, ja sam za


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:11:45   
Elena
tiha vrati se samo malo nazad i vidjeces.A ajmo sad sto vam smeta,a sto volite kod vasi mm?Ajde da pricamo o mane i vrlinama,jeste li zauser posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:17:07   
tina1602
ja sam za...........

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:25:23   
tiha
nikud nebjezim baca me stalno sa neta neznam sta opet mrdaju po mrezi!

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:26:42   
Elena
o cemu da pricamo prvo,mislim da bi nama bolje islo sa manamauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:28:18   
Elena
smeta mi sto mnogo malo vrejeme prolazi s Martinom,smeta mi sto ne zna da pokaze emocije,pa cak ni Martini,smeta mi sto nikada me ne pita dali mi treba pomos oko necemu(moze supermama sve sama,ona je na baterijama)

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:28:29   
tiha
elena nebudi tuzna bit ce sve ok!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:30:10   
tiha
i meni smeta sto je jako malo vremena s djecom i isto ne pokazuje emocije. ponekad mislim da mu nisam uopce bitna ni vazna da me nevoli i takve fore...jer je hladan!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:30:19   
Elena
Hvala Tiha i ja se nadam.Ali ne volim kad s nekome nisam u dobre odnose a pogotovo ne kad se radi za obitelj.Ova situacija za nikoga nije dobra,ama bas za nikoga,pa ni za nju,ne znam ona sta misli,sta ne misli.user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Birc "Kod veselih mamica"
7.6.2008 0:32:58   
Elena
user posted image user posted image user posted image tu smo.Stalno mu pricam da mi treba mm ne samo za seks vec i za razgovor i za smeha i za tugu,ali ne.Ja i on-crno bjeli svjet.Ali od sudbinu se ne bega.Isto mi smeta sto prvo se dogovori za izlazak pa tek onda kad se ves obuce kaze mi gde ide,e to me vadi od koza.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

kupanje bebe
evanoi

Bebu kupam (kupala sam):

svaki dan (41%)

svaki drugi dan (24%)

dvaput tjedno (18%)

jednom tjedno (7%)

po potrebi; nekad jednom tjedno, nekad 5 puta tjedno (8%)

kad se sjetim :P (3%)


Broj svih glasova: 236

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!