|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
27.11.2014 23:18:40   
monstrum
Ja bih opet u Sv.Martin i to sad u zimskom periodu jer je tad predivan. user posted image
Jedino što im sad malo zamjeram je to što su odkad su promijenili vlasnika, promijenili i cijen.. (naravno sad su više user posted image )

< Poruku je uredio monstrum -- 27.11.2014 23:19:14 >

(Odgovor članu Mirda3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
13.12.2014 20:59:27   
sorina
Nisam nikad bila,ali mi je velika želja. Možda kad klinci malo otfrknu i budu htjeli ostati spavati kod bake,mm i ja se počastimo jednim produženim vikendomuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
13.12.2014 21:27:48   
monstrum
Lijepo je otići s djecom, ali za istinsko uživanje i opuštanje idealan je odlazak u dvoje user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
15.6.2015 12:24:31   
Krakon
Jel ste gledali toplice Sv. Martin preko agencije? Imaju dnevne popuste :)

(Odgovor članu Mirda3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
21.6.2015 23:02:15   
Ruža
Odlične!user posted image user posted image I sa djecom i bez djece i u apartmanima i u sobama. Mi svake godine bar jednom odemo. Meni je to prekrasan kraj, turizam na nivou, tople preporuke svima.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Krakon)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
3.7.2015 7:41:11   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Krakon

Jel ste gledali toplice Sv. Martin preko agencije? Imaju dnevne popuste :)



Nisam.. misliš na to da su dnevne ulaznice jeftinije ili da dnevno mijenjanju cijene za vikend i ostale aranžmane? user posted image
daj neki link user posted image

(Odgovor članu Krakon)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
28.8.2015 13:01:16   
Dre7
E pa imaju i akcije i sve.. pogledaj malo Wellness popusti, budes se iznenado/la :)

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
26.6.2019 7:13:54   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu Dre7)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!