|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: početak odvikavanja od pelena
12.7.2015 21:15:49   
Ela28
Eto jos uvijek nismo spremni a imamo 2 god i 8 mj .Mislila sam sad ovo ljeto. Ali ne ide. Kad ih tjera kakiti oni meni to najave ali odu ispod stola ili iza zavjese i kake. A kad ih pitam zasto niste isli u wc kazu ne user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: početak odvikavanja od pelena
12.7.2015 21:28:05   
monstrum
Moja se samo jedno jutro probudila i umjesto mjenjanja pelene, skinula je i rekla "ja to više neću"..i tako je ostalo..nikada se nije upiškila... vjerojatno im to mora doći samo od sebe user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: početak odvikavanja od pelena
15.7.2015 9:17:58   
vandax
Mi lani odlučili kad je imao 2,5 godine i odvikli se. Nije dugo trajalo, ali je bilo piškenja i kakanja posvuda prvih par dana, ali onda je lagano počeo govoriti prije nego treba i uglavnom treba puno strpljenja.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!