|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:59:26   
cuba
Nemoj tako, pa kuham jauser posted image user posted image Povremenouser posted image
Joj, ko da sam rodila prije 13god a ne prije 3goduser posted image
Vidila sam na temi da je L otpao pupakuser posted image user posted image

Jel trebaš ići na još kakav pregled za nogu ili?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:05:01   
maminangel
Malena kad se indijanac rodio je imala 4 god.i bila je dosta ljubomorna i dugo je to trajalo,a sada u kompletu se vesele braci,valjdauser posted image vidjet ćemo,ma s trećim djetetom je to sve tako opuštenije,lakše,svi navikli da nas ima puno,ne sumnjam ja da će te i vas dvije tako s trećimuser posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:05:16   
BUMBI
A dobro,kuhaš ipak nekadauser posted image
Da,da otpao mu jučer,baš sam ti htjela rećiuser posted image
Nemoram ići na kontrole nikakve
Evo,L se probudio pa sam ga presvukla,pa ako nestane,onda mu se više ne ležiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:10:05   
BUMBI
Znači dugo vam je trajala ta ljubomorauser posted image
Nadam se d akod na sneće,malo je ok,onda ga opet uhvati ludilo.
Jučer ga je okrenio na bok,a bio na leđimauser posted image ..moramo dosta paziti.On je kao veliki,a ustvari je mali...
M avidi ti nju,ona već nama 3 spominjeuser posted image ..mislim da je kod mene ovo dosta

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:22:26   
maminangel
Sutra mi je vaganje na pregleduuser posted image user posted image ,ova Cuba mi samo nabija komplekseuser posted image user posted image Bumbi koliko si ti dobila u trudnoći kila i koliko ti je otišlo po porodu?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:24:54   
BUMBI
Ma nije valjda tako strašno?
Ja sam dobila 12 kg,a poslije poroda otišlo 10user posted image user posted image ...baš sam se bila iznendila.Sad sam se opet vagala i još -1 kguser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:32:14   
cuba
Cure, pričam sa mm na tel pa zato ne tipkamuser posted image
maminangel nemoj takouser posted image Ja sam za sada +7kg, imam još 2,5mj do kraja.
Al sa R sam se dosta bila udebljala do kraja sam bila +21kguser posted image Zato sada pazimuser posted image
Nego vidi ti ove Bumbi, nije ni rodila a već je mršavija nego prije trudnoćeuser posted image user posted image user posted image
Iskreno ja bi htjela još jednu bebicu ali ne odmah. Opet bi napravila razliku od 3,5god kao i sadauser posted image I onda bi to bilo to od meneuser posted image Iako mm misli da ćemo ih imati 4-5user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:32:25   
maminangel
Ma nije tako strašno,više sam ja opterećena tim kilama a i mora se kukati malouser posted image evo za par dana 23 tjedan po mojoj vagi 6 kg u plusu ali ja sad počinjem tek dobivati na težiniuser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:36:39   
maminangel
Bumbi stvarno svaka čast brzo si ti to rješila sad možeš ko i oni Victorijini anđeli na pistu sa nepunih mj.danauser posted image user posted image user posted image Cuba znači budete ekipa orilo gorilo,neka,neka lijepo je to..Idem sad jer valja jestiuser posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:47:17   
BUMBI
Mi smo papali,pa me zato nije bilo...
Cuba nisam još u staroj kilaži,još 1 kg manje i onda ću biti kao kad sam ostala trudna,ali trebala bi ja skinuti bar još nekih 5 kg,ali vidjet ćemo kako će ići.
Maminangel pa nisi se puno udebljalauser posted image
Cuba jeste vi spremni za izlazak?
maminangel jel tvoji još gledaju crtane?
Meni da je D kod kuće bilo bi nemoguće ovoliko sjediti za kompom i tipkatiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:48:25   
cuba
maminangel nikad se ne zna ali za sada mi ipak nije u planu toliko dječiceuser posted image
Vidim da je Lukica okupirao Bumbi pa idem i ja pomalo spremati svog mališana. Onda pravac na sunceuser posted image user posted image
Guštajte cure danasuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:50:27   
pepeljuga
Cure samo da vas pozdravim i gibam dalje za poslom :-***

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 10:57:54   
BUMBI
Ajde uživajte vaniuser posted image user posted image
Hej pepe onda i mi tebe samo pozdravljamouser posted image ,kad si u žurbi
Idem i ja polako,moram objsiti veš,gotova mi mašina,naravno ako mi L dozvoli

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 11:01:19   
maminangel
To ti je Bumbi prednost kad imaš više djece moji se igraju jedno s drugim,ali bilo je mukotrpno do nedavno nije ga mala htjela pustiti u sobu nizašto sad joj je već zanimljiv i lijepo se igraju,a ja imam u kuhinji na stolu laptop jer stalno se muvam po kuhinji,a i vikend mi je laganini nikad ne ručamo prije 2-3 pa nema žurbe..Pepe bok,ti uvjek u prolazuuser posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 8:36:45   
danery
jutro,ima koga za ćef user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 8:40:40   
BUMBI
Evo meneuser posted image
Neznam koliko ce mi L dozvoli da budemuser posted image ,a ja si tek kavicu napravila i sjela,a čovjeku se izgleda baš i ne spavauser posted image
Šta ti?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 8:45:59   
danery
user posted image već te dresira malac,ha user posted image
ja odvela bejb u jaslice,moram po uputnicu za sutra,al dok popijem kavu user posted image
nisam ni napisala,razmahala se ja onaj dan uzduž i poprijeko za testiranja i naručili nas u vinkovce za sutra user posted image user posted image
makar kakav nalaz da imamo,pa onda lako odem u 3.mj.kad smo naručeni,a možda i prije ako bude potrebe....
jel tebi d u vrtiću isto?znaš da imaju akciju sa srebrnjaka da tim liječnika provjerava po vrtićima i školama u os ako roditelji žele testirati djecu na alergije,pa rade besplatno?
samo što moraju biti stariji od 3 god,pa bejb nikako ne spada u to user posted image al ajd,sutra idemo na pregled i radit će joj ige,pa mir....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:07:37   
BUMBI
Morali smo ići papati,pa sam zato nestala.
Aaaa,ajde super što si uspjela naći touser posted image user posted image ..Ja sam čula da ima i u S.Brodu i da su tamo isto superuser posted image
Ma da,nisam znala za tu akciju?Di si to čula,jel znaš u kojim vrtićima će biti?Baš super je touser posted image user posted image
Onda češ odmah po Ige-u znati na čemu ste,dali je alergična na šta ili ne?Ajde obavezno javi kako je prošlo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:12:37   
danery
e ne znam raspored kada su u kojem vrtiću/školi.....ali bude popodne,iza 3 sata,pa ako znaš nekoga da bi htio testirati dijete,eto.....i da,uvjet je da ide baš u određeni vrtić/školu,pa ga tamo testiraju,ne može iz jednog vrtića u drugi ići na at....
aaaaa,zovem pedicu,nikako dobit....morat ću otići,a ne da mi se čekat 100 godina...
no ajd....
kako luka sad,jeste se uhodali?vidim da bi dino uredovao user posted image
neki dan otišle ja i bejb kod prijateljice,rodila je nedavno curicu,i bejb sa vrata oooooooo,pa šimun je tu user posted image user posted image (a šimun od druge prijateljice isto bebać user posted image )
sve bebe su šimun user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:15:54   
danery
hehe,evo dobila pedicu,napisat će mi user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:17:56   
BUMBI
Aha..kod nas nisam u vrtiću ništa vidjela a ni tete ništa ne govore,a meni bi sigurno rekla kad znaju da je on alergičan.
Danas sam ga ja odvela u vrtić nakon sto godinauser posted image user posted image
Ma joj,mrzim to kad nemožeš dobiti,bolje odi tamo.Ja kad trebam recept onda zovem,a kad trebam uputnicu odem tamo i dam nalaz i kažem da ću doći pred kraj smjene po to.Tako da bi ti to bilo najbolje.
A,kako to da su te tako brzo uspjeli naručiti?
Mislim da jesmo,samo zeza s dojenjem,svako malo traži i ond ajoš malo da ne kažem zaj...user posted image .Sad ću baš pisati kad je danas sve jeo,pa da vidmo.trebala bi mi danas ili sutra još doći patronažna da vidi pupak je rmu je napokon u subotu otpaouser posted image
A za D neznma šta bi ti rekla,stvarno je nemoguć,neznam više šta ću s njimuser posted image .Bio se malo smirio isad opet,što je najgore vidim da to sve namjerno radi
Aaaa,dobra je bejb,svi su joj šimun.user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:23:53   
danery
zvala sam u bolnicu,naši me tek u 3.mj.naručili.....kao nema ranije ternmin....
i ja se sjetim štanfela u vk i nazovem ih,i veli žena ne rade više at jer su im reagensi propadali,ne bi stigli iskoristiti pa im se ne isplati,ali da nazovem bolnicu i da pitam mogu li k njima....
i ja nazvala,a žena meni ako ću u petak doći user posted image
ali mora proći par dana bez ikakvih lijekova,pa sam rekla za sutra...
malo reći da sam se zaprepastila kako tako brzo....ma velim,samo nek naprave bar kakav test,jer smo više svi ludi od kašljanja,a bez nekog dokazanog uzroka....

hehe,d povampirio,ha? bejb je uuuuuuuuuuuuužaaaaaaaaaas blagi,ja mogu kraj nje sjest i kosu čupat od muke kad ta zapištolji da nešto neće.....ma gora od mazge kad upili po svom user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:29:19   
BUMBI
To znam da su te kod nas tek u 3 mjesecu naručili.Vidjel abi tek kad bi te naručili da si na Srebrnjak zvalauser posted image
Super što su tako brzo,da,da ne smije nikakve lijekove koristiti prije pregleda.
Ma joj,iskreno se nadam da će ga brzo proći.Čak se neće ni igrati(naravno sa mnom),ili to bude jako krato pa podivlja...L bi stalno dirao kad spava ili jedeuser posted image ,a kad bi mu trebao dodati dudu ka dplače onda ne reagira uopće.
Jel imate šta u planu danas?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:33:38   
BUMBI
Moram ići,L nebi više ležao,a i napunio je pelenuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: CB Vruća čokolada
28.1.2013 9:35:10   
danery
uff,ja si ne mogu ni zamisliti kako bi bejb sa malom bebom da imamo još koju user posted image
nego khm daaaa....obradila ja mm-a za još jedno user posted image magarac je toliko tupio da je njemu jedno dosta da je meni već muka bilo od tih popovanja....
i onda neki dan kaže:znaš,mene je strah kako si sa malom prošla da ne bude ponovo,a i stari smo mi već user posted image a jaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image blentavac jedan user posted image
i tak,dogovor pao-ako do jeseni ne krenem raditi,onda opet na user posted image user posted image user posted image

za danas nemamo niš specijalno u planu,možda malo po vani ako bude ovakvo vrijeme i dalje....možda do prijatelja i tako....
jeste vi bili na rođendanu,kako je bilo vani user posted image
eh da,nisam se pohvalila-dobila za rođoš od mm-a "mikrovalku za papke" kako on kaže user posted image ,pa sad malo muljam noktiće user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!