|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 20:52:13   
cuba
Večer, ima koga za druženjeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 20:52:24   
BUMBI
Vecer,ima li koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 20:54:45   
BUMBI
Hehe,jesmo se dogovorileuser posted image user posted image
Sta ima?
Moji decki spavaju,bar se nadam,L se ne cuje,a mozda je jos budanuser posted image
Ja cekam da tekma pocneuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 20:59:28   
cuba
Da, večeras smo se uskladileuser posted image
I moj frajer zaspao tj ne čujem ga, valjda jeuser posted image
Evo bili nam gosti do iza 20h tako da smo se lipo družili cijelo popodneuser posted image user posted image
Sad malo poredila po kući, usisala, spremila R za spavanje i taman zasluženo sjela. Večeras mi nema Sulejmana, mislim da neću dugo onda biti budnauser posted image
Jutros bila u City centar cijelo jutro, shopingiralauser posted image Kupila prijateljici za babinje poklon, sebi sam našla piđamu sa kratkim rukavima u C&A i uzela malome braci u Cartersa piđamicu i ručnik za kupanjeuser posted image

Šta ste vi danas? Vidim da si već počela ići vani, superuser posted image user posted image
Jel se D što popravio po pitanju brace? Kako dojenje ide?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 20:59:29   
sarah_zg
Ojla cure! Kaj ima? G. gleda Kralja lavova, sutra se ne treba ustat u vrtić pa uživa, a ja tražim po tv/u sta bi gledala i nema ništa. Ne da mi se gledat tekma.

< Poruku je uredio sarah_zg -- 25.1.2013 21:01:01 >


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:09:38   
BUMBI
Super za druzenje,a i sopinguser posted image
Joj,ja jedva cekam da idem po trgovinama i naravno trosim novce malouser posted image ,vec sam i zaboravila kako je to.
D je popdne bio s prijeteljem iz vrtica u igraonici,dosla njegova mama po njegauser posted image ,pa smo kupali bracu kad je dosao kuci.
L jos pupak nije otpao iako vec par dana mi se cini da ce sad al nikakouser posted image
A dojenje ajmo reci dobro ide,iako mi se cini da mu je malo ili da nestigne nadoci jer on svako malo trazi.Popodne je sigurno u sat vremena 4 puta sisaouser posted image .Sad sam mu dala Hipp prije spavanja,pa ce meni nadoci vise mlijeka do budenja.
Sta jos trebas kupiti?
Sarah vecer i tebiuser posted image
Kako si ti?Kad ides na pregled?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:12:26   
sarah_zg
Idem oko 15.2. Jedva čekam jer mi je rekla da ćemo tad saznat spol. Inače je sve ok, petak je pa uživam jer ujutro ne moram ustat ranouser posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:17:28   
BUMBI
Nadam se da ces saznati spoluser posted image
Joj,blago tebi sta ces dugo spavati.Tebi G duze spava vikendom?Kod D toga nema,njemu su svi dani istiuser posted image ,oko pola 7,7 je budenje,nekad se zalomi i do pola 8,a koji put i do 8,ali to je jako rijetkouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:24:33   
cuba
Sarah večer i tebiuser posted image
Vidim da isčekujemo sljedeći pregled na isti datumuser posted image Ja ću tada ući u 8mj trudnoćeuser posted image user posted image Ajme kako mi brzo prolazi trudnoća...
Kako ti je G prihvatio trudnoću za sada?

Bumbi, jel mu daješ po jednu da pocica ili obje? A jel hoće Hipp da jede?
Meni je R otpao pupak isti dan kad smo došli kući iz rodilišta, znači sedmi. Koliko si kupila onih sterilnih gazica i mrežica za pupak, to sam skroz zaboravila?

A nemam još puno za kupiti, kozmetike u dm-a za bebicu i meni za u bolnicu i od robice što mi nedostaje. Body benkice, piđamice, čarape i par tutica...to čekam da dođe nova kolekcija jer su sada ostale samo ove debele zimske stvarčice a to mi nije za 4-5mj, bit će vruće bebici u tome.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:25:51   
sarah_zg
Spavat će barem do 8, a meni to dosta! user posted image . Cuba, ljubi trbuh, mazi seku, za brata ne želi ni čuti ;-) al kad uzmem nečije dijete u ruke vidim da mu je krivo i odmah privlači pozornost na sebe, al do ljeta će se valjda priviknut da nije jedinac

< Poruku je uredio sarah_zg -- 25.1.2013 21:28:52 >


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:36:49   
BUMBI
Ajme,cuba i tvoja mi trudnoca proletilauser posted image
Ma danas je cicao oba 2 po 2 putauser posted image ,a nekad i samo jednu pa mu bude dosta.Primjetila sam kad cica i izvadi i kad ja stisnem nista ne curiuser posted image ,a kad pocne onda sve sprica.A Hipp hoce papati,nista se ne buni.Ne mislim mu stalno davati.
Joj,meni danas nestalo mrezice i mm ode kupiti i daju mu neku drukciju nego sam imala,a ona neka jako uska da mu sve sve urezall,pa mu nisam ni stavila.Ujutro ce i ici kupiti drugu.
Ja sam mrezice sad uzela 2 kutiju,jer ju je par puta pokako inace bi mi bila dosta jedna,a sterilne gazice sam danas otvorila 3 kutiju(10 ima u jednoj)
Cure ja idem gledati tekmu,nesta lose smo poceliuser posted image .Nadam se da ce bolje igrati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 21:47:42   
cuba
Ma hoće Sarah, još kad drobić počne rasti onda će i on postajati svjesnijiuser posted image Ajde navijam onda za curku da ne iznevjerimo Guser posted image
Ja vam malo sporije pišem jer ujedno i pričam sa mm na teluser posted image Al evo isčakulali smo se za danas pa sam opet freeuser posted image
Bumbi hvala, to da znam koliko kom ću uzeti u ljekarni.
Za dojenje ti i nemam neki savjet jer je meni R bio prava školska beba po tom pitanju. On bi svaka 3h pocicao jednu do kraja, podrignuo i zaspao. Pa nemam iskustva sa nekim poteškoćama oko dojenja. Držim vam fige da počnete uskoro lijepo dojiti a nadam se da će i moj drugi mališan biti kao R po tom pitanju.

A evo i meni utakmica upaljena ali nemam to volje gledati. Idem se otuširati, namazati drobić i u krevet. Ako bude što zanimljivo na tv možda i ostanem još budna..
Laku noć vam želim cure, puse mališanima :-*

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:12:08   
BUMBI
Jutrouser posted image
Ima li koga za user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:22:25   
cuba
Hej draga, jutrouser posted image
Ja si upravo napravila capuccino, tajming ti je odličanuser posted image
Kako ste mi, šta ima?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:22:43   
maminangel
Jutro Bumbiuser posted image evo i kod mene kafenisanje,kako tvoji dečki?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:24:05   
maminangel
A i Cuba je tu,jutroouser posted image ,šta R.radi?

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:25:01   
BUMBI
Hej dragauser posted image ..ja bi mogla još jednu kavicu si napraviti jer sam prvu popila u 6i30user posted image
L danas malo poraniouser posted image ,a baš sam mislila da ću duže spavati jer je D kod mojih,ali ništa od toga.
Šta R radi?
Hej maminangel evo i tebe napokon i u birtijiuser posted image user posted image
Samo nam svrati češćeuser posted image
Šta tvoji klinci rade?
ja se sad prijavila na Dm-ovoj str za babybonus programuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:29:58   
cuba
Mi smo jutros malo produžili sa spavanjem, ustali se malo prije 9huser posted image user posted image
Izvukli se iz piđama, R doručkovao i sada slaže autiće i gleda Mini tv a ja uživam u capuccinu i tipkam se sa mm preko skypa i naravno na rruser posted image
Oko 11h ćemo izaći vani, čekam da još malo ugrije. Mogla bi R biciklu izvaditi, nije je vozio ova 3 tjedna otkako je mm otišao na brod.
Popodne kad se probudi ću ga ostaviti kod mojih na čuvanju malo dok odem popiti kavicu sa prijateljicomuser posted image user posted image Rođendan joj je bio ima 2mj i nikako da se vidimo. Danas će napokon dobiti poklonuser posted image

maminangel jutro i tebiuser posted image
E, stvarno si nam mogla malo češće u birc svratiti user posted image
Sutra ti je pregled jel?

Joj Bumbi, L je baš uranio jutrosuser posted image Još jednu kavicu obavezno skuhajuser posted image
Znači sad ti D svaku subotu ode kod tvojih na spavanjeuser posted image user posted image
Kako dojenje ide?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:35:02   
BUMBI
O,super što ste produžili s spavanjemuser posted image user posted image
Znači kod vas je onda ugrijalo ako češ mu izvaditi bicikl?
A dobra siuser posted image ,ideš na kavicu i dati poklon s malim zakašnjenjemuser posted image
Mi danas idemo prvi put van,tj.do auta i iz autauser posted image ...brat mi ima rođendan(u utorak),pa idemo na ručak,a i po D
Jučer je išao popodne kod prijatelja na rođendan u igraonicu,pa ga pokupio moj tatac i otišao tamouser posted image ...nije bio prošlu subotu,a inače ide stalno.
A dojenje,od neznma koliko cicanja preko dana par puta bude onako baš lijepo,a ovo ostalo me da ne kažem zaj...user posted image
Evo nes napravljenauser posted image ..

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:35:40   
maminangel
Volim ja birtijuuser posted image user posted image Blago se vama što ste u toplijim krajevima,mm je inače iz Metkovića i nije propustio komentirati jutros "vidi u Varaždinu -16 a jučer u Metkoviću 15" user posted image user posted image ,u Zgb.je isto hladno,baš ti zavidim šta idete s bajsom malo van..Moji isto gledaju mini tv.Bumbi kako ti spava inače malac po noći?baš me to zanima jer to mi je noćna mora u prvim mjesecima,jeste bili vani?

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:42:14   
BUMBI
To se traži da voliš birtijuuser posted image user posted image
ja baš i nisam u toplijim krajevima,to nam samo cuba uživauser posted image
Pa dobro spava,probudi se oko 1,pa oko 4 za papanje iako je prije par dana bilo samo u 4 buđenje(to mi je bolje odgovaralouser posted image ),ali onda samo nastavi spavati.
Nismo izlazi još van,čekam da malo zatopli.A i mama me i ovako davi što ja stalno hodam,da bi trebala odmarati bar mjesec danauser posted image ,ajme pa ležela sam od 6.12(od gipsa),izludila sam više,a i ne boli me ništa,jedino malo noga još zeza,a i to dolazi polako na svojeuser posted image
Jučer sam prvi put na 1,5 mj vozila autouser posted image user posted image
Koliko su tvoja dječica stara?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:43:52   
cuba
Evo me mama zvala da pita hoćemo doći kod njih na i na ručak kad smo svakako planirali popodne doći. Tako da eto neplanirano danas ne kuhamuser posted image user posted image user posted image
Ma jučer ujutro je bilo baš hladno, bura puhala. I onda oko 11h stala i baš je zatoplilo, valjda će i danas tako. Pa nek onda malo vozi bikicu po suncuuser posted image
E i mi jučer bili na rođendanu. Od R krsne kume maleni slavio 4 rođendan. R bio super, svi ga nahvalili kako ga niti vidiš niti čuješ i da je baš pristojan user posted image Ma našao cijelu kutiju autića, sjeo na hodnik i slagaouser posted image Jedino se rasplakao kad je trebalo puhati svječice jer sam rekla da nije njemu rođendan nego N a on u plačuser posted image

Oho, znači spremate se za izlazakuser posted image user posted image
Jesi odabrala pedijatra za L? Hoćeš ga voditi u istog kao i D?
To se prvo treba dijete prijaviti da dobije zdravstvenu pa onda ići upisati u pedijatrice jel? Ajme baš sam zaboravila.
Znači L zeza na ciciuser posted image Ma dobro, bitno da mlijeka ima i da koliko-toliko hoće dojitiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:48:03   
maminangel
Moja cura ti je prešla 6 god.a malac 2 i sad nam dolazi još jedan malacuser posted image user posted image Joj sjećam se kako je to bilo neizvjesno s nogom nisi znal hoćeš li ići roditi s gipsom ili ne,sva sreća da je sve super,isto malo pripazi na tu nogu.Dođem ja češće u birtijuuser posted image user posted image Pusa vamuser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:49:34   
BUMBI
Znači danas ne kuhaš,svaštauser posted image ..nisi poznata po to da ne kuhašuser posted image user posted image
Super i za vaš rođendan i što je R bio dobaruser posted image user posted image ...a jesi neka,nisi djetetu dala da puše svjećice
Ići će isto tamo gdje i D.Moram samo nazvati par dana prije mjesec dana,tako sam i s D.Ne treba zdravstvena(tako mi patronažna rekla),dam valjda svoju.A mm će ići sutra predati papire za novce od grada,pa će odmah ići na socijalno ga prijaviti
Joj,nisi jedina,tako i ja sam dosta toga zaboravilauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: CB Vruća čokolada
27.1.2013 9:51:01   
BUMBI
Aha,sve mi to piše na tvom tikericu,ali nisam vidjelauser posted image
Šta oni kažu na prinovu?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!