|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cista na vratu kod djeteta
24.1.2013 18:01:47   
mala pcelica
evo mi bili na orl pregledu i dr kaze da je to vjerovatno benigna cista,poslje smo isli na punktiranje i dr koja je to radila jedva je nesto malo uspjela izvuci,skoro nista ,e sad ona misli ako je cista da je vjerovatno urodjena i da je jako gustog sadržaja,a postoji i mogućnost da je limfni čvor koji se zagnojio,uzeli su joj i malo krvi iz prsta da se vidi ako je limfni č. dal je bakterijski ili virusni,a mi svakako idemo da vadimo krv i urin sutra jer se zali da ju boli kokica i primjetila sam joj kao iscjedak iz rodnice pa smo i sa nje uzimali uzirak i nosili na analizu,nalaz ce biti u ponedeljak za bris kokice,a u iduci petak od punkcije..tako da smo cijeli dan proveli u bolnici user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cista na vratu kod djeteta
24.1.2013 19:41:02   
BUMBI
A joj,nadam se da će svi nalazi biti dobri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cista na vratu kod djeteta
25.1.2013 20:34:01   
bumbačica
bit će sve ok...te cistice su benigne samo što su dosadne jel nema pravila i u većini se vraćaju kod pada imuniteta ili kad ozebete...držte se brzo će petak

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cista na vratu kod djeteta
25.1.2013 22:28:51   
mala pcelica
hvala vam cure user posted image
i danas smo vadili krv,ima nekih odstupanja na krvnoj slici ,ali kaze dr da je to sve ok..mene je dosta zabrinio kreatinin jer ga je ona imala 32 (ili 33 ne znam sad) a donja granica je 44,znači bio je dosta nizi,ali dr je rekla da je to ok ,nije nista strašno...

i moram ju pohvaliti da je bila super kad ju je dr punktirala,a i dr je bila isto super ,bas jedna prijatna žena,cijelo vrijeme je hrabrila maju user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cista na vratu kod djeteta
25.1.2013 23:38:12   
maminangel
Bravo za malu hrabricuuser posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cista na vratu kod djeteta
26.1.2013 12:43:36   
bumbačica
mala imanjakinja....ta odstupanja su normala bila viša ili niža bitno da nisu abnormalna....

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cista na vratu kod djeteta
26.1.2013 13:40:23   
mala pcelica
nisu abnormalana hvala bogu :)


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cista na vratu kod djeteta
26.1.2013 20:38:02   
BUMBI
user posted image user posted image za malu hrabricu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 16:24:35   
mala pcelica
evo danas smo podigli nalaze ciste i moramo ponovo na punktiranje jer nije bilo dovoljno materijala za analizu( nije mi jasno šta ce izvuci i drugi put ako je jedva usjpjela i toliko da izvuče prvi put) ,a ono sto su uspjeli da analiziraju kazu da je dobroćudna tvorba koja se stvara pri razvijanju dok je još fetus i ti neki kanalici se ne zatvore koji trebaju i stvori se ta cista...vidice sta ce pokazati drugo punktiranje ,pa ako nalaz bude isti,tj . ako ne uspije vecu kolicinu da izvuče onda ce morati na operaciju da joj to izvade,mada svakako ce morati na operaciju,jer ako je to sto oni misle to se mora izvaditi jer zna da stvori velike probleme ,da počne rasti,da se ugnoji... i sto čudesa još pored toga....al malo mi je lakse sto znam da nije nista opasno,a sa druge strane me hvata frka jer ce morati na opću anesteziju da joj to rade user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 19:03:48   
Renata RR
Bolje da cistu maknu i hvala bogu da je dobročudna. Ona će sve to brzo zaboraviti.user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 19:54:27   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: Renata RR

Bolje da cistu maknu i hvala bogu da je dobročudna. Ona će sve to brzo zaboraviti.user posted image



Potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 19:57:17   
cuba
Držim fige da sve prođe u najboljem redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šaljem hugiće, puse i bubamarice za što brži oporavak maloj hrabroj curki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 20:49:28   
bumbačica
draga pčelice...rekla sam da je to dobročudno...e a problem je kod njih baš sa tim rastom a to se događa kod pada imuniteta i prehlada ....po vašem što je dr rekao to je to što mi imamo...pregrmite još jednom punktiranje pa ste na miru....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 20:50:07   
mala pcelica
hvala vam cure user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: cista na vratu kod djeteta
1.2.2013 21:57:25   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: bumbačica

draga pčelice...rekla sam da je to dobročudno...e a problem je kod njih baš sa tim rastom a to se događa kod pada imuniteta i prehlada ....po vašem što je dr rekao to je to što mi imamo...pregrmite još jednom punktiranje pa ste na miru....

još jednom punktiranje,pa onda ide operacija kako god da okreneš oni će joj to vaditi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: cista na vratu kod djeteta
7.2.2013 8:31:39   
bumbačica
još jednom punktiranje,pa onda ide operacija kako god da okreneš oni će joj to vaditi user posted image



hej pčelice jeste obavili punkciju ..kako princeza?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: cista na vratu kod djeteta
7.2.2013 23:52:37   
mala pcelica
obavili danas ,dr je uspjela nešto više sadrzaja izvuci nego prošli put,pa sad nalaze cekom do iduceg petka... danas smo malo plakali jer je vidila špricu,ali ništa strašno user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: cista na vratu kod djeteta
8.2.2013 8:04:38   
bumbačica
o princeza mala...pa već joj je dosta doktora....
nemojte se brinuti sigurno će biti sve ok ....user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: cista na vratu kod djeteta
9.2.2013 13:09:18   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: cista na vratu kod djeteta
15.2.2013 10:00:13   
bumbačica
obavili danas ,dr je uspjela nešto više sadrzaja izvuci nego prošli put,pa sad nalaze cekom do iduceg petka... danas smo malo plakali jer je vidila špricu,ali ništa strašno user posted image



curke jel stigao nalaz?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: cista na vratu kod djeteta
15.2.2013 18:45:35   
mala pcelica
jeste, u nalazu piše cista vrata (cysta mediana colli.) u utorak idemo kod orl pa ce nam on reci sta cemo dalje

tenx što mislite na nas user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: cista na vratu kod djeteta
23.2.2013 9:42:11   
bumbačica
nikako da vam se javimo-bili smo bolesni s temp 39.9 ma fuj fuj....
kako ste vi ...nadam se da ste sada mirniji kad znate dijagnozu....
ma znam ja kako je bilo meni kad smo išli na pretrage i vucaranje po doktorima-opet je malo lakše kad to s nekim podjeliš
kako je prošlo na orl?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: cista na vratu kod djeteta
23.2.2013 14:57:38   
mala pcelica
auh jebem mu temperaturu,imam fobiju od nje user posted image
orl nam je rekao da dodjemo za 6 mjeseci pa cemo ju onda vaditi dok malo još porastemo,ako se slučajno upali da odma dodjemo ... ajd sad bar znamo sta je i malo nam je lakše user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: cista na vratu kod djeteta
24.2.2013 21:18:47   
bumbačica
auh jebem mu temperaturu,imam fobiju od nje user posted image
orl nam je rekao da dodjemo za 6 mjeseci pa cemo ju onda vaditi dok malo još porastemo,ako se slučajno upali da odma dodjemo ... ajd sad bar znamo sta je i malo nam je lakše user posted image


ma da to mi ije najgore...ali napokon smo dobro...
pa da ako se upali dobit ćete antibiotike...ali ako ju malo više čuvate i pazite bit će sve ok-bitno da ne ozebe

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: cista na vratu kod djeteta
7.4.2013 18:31:12   
mali vuk ?
JA SAM IZ BIHAĆA ČITAM OVO I PITAM SE DA LI JE MAJA DOBRO SAD user posted image AKO JESTE , JA IMAM PITANJE ? IMAM CISTU KOJU MI JE UOCIO STRIC PRVU OPERACIJU SAM RADIO U SARAJEVU ALI NAKON 2 MJESECA KUPAO SAM SE I MAMA MI JU JE UCILA OPET I NAPIPALA JU ! :((
TKĐ OTIŠLI SMO ODMA DOKOTRU I SAD NAS JE SLAO U TUZLU GDJE JE IMAO SPECILIZACIJU KAO NAVODNO " DOKTORI SU VRHUNSKI " . ALI NI TAD NIŠTA KAD JE DOKTOR VIDJEO DA NAM NE PREOSTAJE NISTA VEC U ZG , JA I MOJ TATA SMO OTISLI I OPERIRAN SAM I SVE TO KOD DOKTORA DR.SC. MIRKA IVKIĆA I NAPRAVLJEN MI JE NOVI REZ PROŠLI MI JE BIO NA SLOVO "Z" ŠTO NAŠI DOKOTORI U SARAJEVU NEMAJU POJMA (BEZ UVREDE IKOGA) VRATIO SAM SE KUCI , ŽIIIIIV ZDDDDDDDRAV , ;) I SAD ME INTERESUJE AKO NEKO ZNA DA LI SE ONA VISE NE VRACA OVO MI JE 3 PUT NE DAO BOG NIKOM ! :( user posted image I DA LI NEKO ZNA SIMPTOME DE CISTE ?? :d cysta mediana colli TKĐ I U MENE JE TAKVA MALA PCELICE :$ <3 NEKA MI NEKO ODOGOVORI NESTRPLJIV SAM A I FRKA ME MALO :duser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bumbačica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!