|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:50:03   
danery
ohoho,pa on se opasno dao u prespavljivanje user posted image user posted image user posted image
znači sve spremno.....super,još malo si pupislvka i onda će biti veselo user posted image
bejb bolje,sad se ujutro zakašlje grozno kad se probudi,al kako je bilo,super je.....sutra na kontrolu....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:52:22   
BUMBI
Ja mislila da si nestala i da ću ostati samauser posted image
Da,da počeo on to nešta ozbiljno.Još kad bi i slijedeću subotu htio ići jer ja idem na rođendan bilo bi superuser posted image
Bome,još malo i počinje veseljeuser posted image
Super da je bolje,nadam se da će to i na kontroli potvrditiuser posted image
Kako je vama bilo sad kad nije išla u vrtić?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:55:09   
danery
tri tjedna maženja i gnjavljenja-neloše zapravo,al izolacija u kući učinila svoje....v.ragu iz torbe ispala ovih zadnjih dana,znaš kad ju je sveki koja ni ne galami na nju strpala u ćošak jer joj je sve bacala po sobi user posted image user posted image user posted image
skreno,nadam se da će biti dovoljno dobro da krene u vrtić makar onaj tjedan iza,jer mi već mozak pije na slamku....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 10:58:46   
BUMBI
Aaaa,3 tjedna nije bila u vrtiću??'Ajme izludila bi,ali vidim i da nije bilo baš tako jako loše,osim zadnjih danauser posted image ...znači i sveki je naljutilauser posted image
Ako je sve ok,mogla bi ići,vidjet češ šta ti kaže sutra na kontroli
Šta ćete vi danas raditi,osim što ćete slaviti rođendan?user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:01:42   
danery
ma prošli tjedan je bila 3 dana,pa kako je u čet bio blagdan,povezali i petak.....ovaj i onaj tjedan pretprošli nije bila....
a danas ne znam,moji bi trebali doći ako uspiju,baka (ona iz slonića) nije baš naj,imala je neki moždani nedavno,pa je kod mojih sada....ne mogu ju baš ostaviti,a mm otišao na neki veliki as turnir,pa neće doći do kasno,tako da....tko kome dođe user posted image
ako ništa,izvadila sam konačno mjesečnu,pa bejb u tramvaj i malo provozat tur user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:05:51   
BUMBI
Aha,ajde nadam se da će tvoji uspjeti doći,a i da će baka biti boljeuser posted image user posted image
O,pa sad se stalno možete vozati tramvajem,superuser posted image user posted image user posted image
Od posla nema ništa još?Jučer sam bila baš s jednom koja je isto to završila za tetu i kaže da ništa ne može naći,a ni da nema baš nekih natječajauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:16:35   
danery
ah,ne znam kako će s njom biti,malo se počela gubiti,ali zna da se zbuni i onda pita jesam ja rekla to i to krivo user posted image
već dugo se ona muči s kojekakvim boljkama,ali sad je baš uhvatilo maha,svi su tamo iscrpljeni od čekanja što će sljedeće biti....
ma kakvi,od posla ništa,baš sam bila na birou,upisala mi je za rezervu i posao u trgovini,mada ni toga nema baš....možda se malo promijeni situacija za nas sad kad su izglasali obaveznu predškolu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:19:37   
BUMBI
A joj,baš mi je žaouser posted image user posted image
Joj,dobro si me sjetila ,ja moram ovaj mjesec na biro na onaj razgovor,samo neznam čemu,ali ajd dobrouser posted image
Ma strašno je to s poslom,a možda i to što kažeš se sad promjeni kad su to uveli,daj Bože....

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:21:33   
danery
ah,a mora malo nabolje krenuti....
gibam ti ja sad,bejbe,stigla haharica,viče daj papati user posted image idem podgrijati sarmu,pa na tanjur juriš user posted image
tipkamo se user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
11.11.2012 11:23:45   
BUMBI
Ajde,uživajteuser posted image
I ja ću onda polako

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
12.11.2012 7:31:20   
anonno17



user posted image

dobro jutro , evo kavica, ja moram na posao pa se evo poslužite!!! ponedjeljak je fuj , radni tjedan počinje!!

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
12.11.2012 13:31:33   
danery
juhu,ima koga? user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
12.11.2012 20:08:43   
BUMBI
Večer,ima li koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 20:32:52   
BUMBI
Ima li večeras koga za druženje?user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 20:38:57   
cuba
Hej draga, večer user posted image
Kako si mi, šta ima? Jesi kupila sve sa popisa? Počela prati, peglati?
Mi se maloprije vratili sa pizzeuser posted image Roko i ja smo danas odspavali od 13.30h - 17h pa nećemo tako brzo u krevetuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 20:42:37   
BUMBI
Hej dragauser posted image ..napokon da je netko i ovdje svratiouser posted image
Dobro am,danas smo išli kod urologa na pregled,neznam jesi čitala na temi,uglavvnom sve isto,bez operacije,kontrola za 6-8 mj.
Nisam još počela prati,moram kupiti još jastuk i jastučnice.Mama mi je rekla da će mi kupiti pelene u Dm-u što ima 4+1 gratis,pa sad još neznam koje veličine da sve uzmem.Mislila sam uzeti dvije 2 i dvije 3 i neznma još za peti paket dal da uzmem još jednu 3 ili $.Šta ti kažeš?
Super za pizzu ,a i za lijepo spavanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 20:54:01   
cuba
Tek sam stigla pa još nisam vidjela da si pisala na temi. Aha, pa super što ne mora na operacijuuser posted image user posted image
A ja sam ti koristila sa R prvih mjesec dana jedinicu Pampers (mislim 2 paketa) a rođen je sa 4050kg i u tih mjesec dana je dobio 1kg i nisu mu bile male. Samo se ne sjećam jesu bile one newborn bijele ili one zelene. Onda sam dosta dugo koristila dvojku iako je lijepo dobivao na težini.
Ni sama nisam pametna. To se isplati uzeti sad kad je akcija a možda bolje da uzmeš veći broj, to znaš da ćeš svakako iskoristiti kad-tad a uvijek možeš kupiti manji broj ukoliko ti zatreba. Možda da uzmeš tri dvojke i dvi trojke. Znaš da ćeš L ionako presvlačiti barem 5x dnevno (mislim pelene) pa će se to dosta brzo i potrošiti.

Ma joj, mislila sam da ću pojesti cijelu pizzu kad ono samo dva komadauser posted image I to sam mislila da ću puknuti dok sam pojela. A planirali još do Mcdonaldsa na njihov sladoled al smo to preskočiliuser posted image
Nego jel ti popiješ koji put pive? Ja ovaj tjedan uzela 3-4 puta od mm pive malo i tako mi je lijepo sjelouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:00:55   
BUMBI
Ja sam 1 uzela samo onaj mali paket.Ovo ću sad uzimati one bijele Premium care,a vidjet ću još.
Joj,tako i ja.MM je bio večeras isto naručio pizzu i ja jedva 2 komada pojelauser posted image ,a i čašu piva sam popilauser posted image
Ja sam inače luda za pivomuser posted image ,pa mi se teško od toga odvojiti(da me netko čuje,mislio bi da nisam normalnauser posted image ),a popijem i ja koji put po čašu,ali ne sad baš jako često.Večeras mi je ta čaša odlično sjelauser posted image
Bili popodne u portanovi,a ono tamo već skoro sve pa okićenouser posted image ,a vidim i da su u trgovinama pčeli s kugicama i tim stvarima...ajme kad prije
Jeste pričali o imenu za bracu?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:06:07   
cuba
Ajde dobro da još netko pije pivu u trudnoći osim mene user posted image user posted image Još me mm tjera pa ajde uzmi cijelu, nemoj moju pitiuser posted image
Znači večeras nam je isti menu user posted image user posted image
E znaš da sam mm predložila ime Dino i svidjelo mu seuser posted image To mu je zapravo jedino muško ime koje mu je barem za sada sjelo. Ja sam bez inspiracije, par imena koja mi se jako sviđaju su već u obitelji pa mi je glupo davati isto ime. Od ostalih smo većinu eliminirali još kad smo za R birali tako da sada nemamo pojma user posted image
Ma da sad već početkom 11mj počinju sa božićnim ukrasima. Al ja prvo moram odraditi ove rođendane kroz ovaj mjesec pa ću se onda baciti na blagdanske ukrase, meni je još prerano za touser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:10:43   
BUMBI
Aaa,super si mu ime predložilauser posted image
ma slobodno možeš popiti,nečeš se odmah napiti i neznma koliko popitiuser posted image .
Ma i meni je to rano,ali neću ove godine ništa kupovati,imam par boja kuglica pa ćemo nešto iskombinirati,nadam se da ću moći to sve napraviti prije nego rodim.A neću ni ove godine špricti s onim nijegom po prozoru kao svake godine jer neznma tko će to onda pratiuser posted image ,samo ćemo naljepnice staviti.
E,nisam ti rekla da je D i ovu subotu spavao kod mojihuser posted image ,a ja bila na cugi s prijateljicamauser posted image
Bio je i na tenisu s mojim tatom,svidjelo mu se,pa pišemo Djeda Božičnjaku da donese reket i lopticeuser posted image
Šta ti R radi?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:17:29   
cuba
Oho, svidjelo se D znači kod bake i djeda user posted image user posted image Koristite to onda redovitouser posted image
A evo ga jede puding i sa mm gleda Malcom u sredini, voli tu serijuuser posted image
Mi otkako smo zajedno (evo 8 godina) imamo iste kuglice, mislim da je stvarno vrijeme za noveuser posted image To sam planirala ove godine obnoviti, zajedno sa svim ostalim božićnim ukrasima jer su mi više dosadili a i dogodine će biti dvoje hahara i tko će onda imati vremena za shopinguser posted image
Pa da bolje da snijeg zaboraviš ove godine inače će ti do proljeća biti snjegović na prozoruuser posted image
Vi već imate ideju i za poklon user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:21:28   
BUMBI
Da,da svidjelo mu se,napokonuser posted image user posted image rekao je da e i sad opet ići što bi mi odgovaralo jer idem kod prijateljice na rođendan.Ne smijem mu reći jer onda sigurno neće htjeti ićiuser posted image
A onda je vrijeme definitivno za sve novo ako tako dugo imaš istouser posted image
Ja imam smeđe,srvene,naranđaste i zelene pa mogu svašta kombinirati iako sam već malo gledala i druge.Jedino mi još zlatne fale,pa onda stvarno svašta mogu kombiniratiuser posted image
A uživa u gledanju tv-a,super.kad češ ga stavljati spavati?
E,našla sam i onaj mobile iz Mullera što sam ti govorila,kupila mi ga prijateljica u ZGuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:31:45   
cuba
Da, da vidjela sam na vašoj temi da si našla mobil user posted image user posted image user posted image
Uživat će Lukica user posted image Ajde pa ćeš mi javiti svoje dojmove dok ja ne rodim pa možda kupim istiuser posted image
E, jel možeš ti vjerovati da ćeš imati dva sina user posted image Ja se svaki dan na to podsjećam i nekako se još ne mogu naviknutiuser posted image
A sad ću ga početi polako spremati za spavanje pa da do 22h zaspe. Jutros smo bili u bolnici, vadili bris grla, u petak će biti nalaz. Ajme molim Boga više da nalaz bude negativan....
Sad mi se Muller otvara u trg centru Joker koji mi je odmah nasuprot Rokovog vrtića i tamo odem svaki dan u kupovinu što mi treba za ručak. Ajme bankrotirat ću uskorouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:37:58   
BUMBI
Joj,draga ni ja se nemogu još naviknuti,a valjda se hoćemo uskoro,a ako ne onda kad rodimouser posted image
Mogu ti reći da me j polako malo već strah porodauser posted image ,kad znam šta me čeka.
Vidjela sam na tvojoj temi da si pisala da češ i sad možda roditi na carski?Gin ti je već o tome govorio?
Ajme draga sad češ tek vidjeti šta je trgovina i šta sve ima,a i koliko češ tek tamo trošitiuser posted image ..mene nekada bude sramota koliko puta idem tamo ali na sreću imamo 2 pa nekad odem i u drugi(koji je još veći)ali ne baš toliko često.
Moram D kupiti ipapuče za kod kuće,ima neke ali ali mu se izuvaju,onako kao za velike su,a kaže da bi onakve kao za vrtić.Te mu obujem i mirna sam,a ne ovako.kakve ti imaš za R kod kuće?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
13.11.2012 21:47:39   
cuba
A imamo Muller u City centra ali mi je taj daleko pa ne idem baš često. A u ovoga ću hodočastiti svaki danuser posted image user posted image Ja tamo inače kad uđem, jednostavno neznam izaći user posted image
A odmah sam ginića na prvom pregledu pitala kakve su mi šanse za vaginalni porod ovaj put. Rekao mi je da naravno nije isključen i da je još rano točno reći što će biti do kraja trudnoće ali ukoliko i ovaj put beba bude veća (a s obzirom da je frajer može biti jer su oni u većem postotku teži i duži) da ću onda vjerojatno imati dogovoreni carski. I da su u zadnje vrijeme postali popustljiviji u bolnici pa više ne muče rodilje pri porodu (kao mene prvi put) već da se puno brže odluče za carski.
Ja sam nekako još uvijek za prirodni porod jer me sam oporavak nakon carskog toliko izmučio i puno je duže trajao ali s druge strane ako ne budem mogla a šta ću sad. Najvažnije da se bebač rodi živ i zdrav a na koji način nema veze.
Ja sam ti Roku za kući uzela papuče u Deichmana, plave na majmunčića, 60kn su bile, Na onaj čičak ljepljivi. Super su mi te, a za u vrtić ima Crocsice.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!