|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
18.11.2012 9:59:31   
BUMBI
Joj,i ja na to poludimuser posted image ..iako si mm zna i sam na ruke nešta oprati ako nije baš prljavo.
Ajde može na mail pošalji bar od R,a ove još onda čekamuser posted image
Joj,čitala sam jučer,strašno,nemogu vjerovati da postoje takvi ljudiuser posted image .pisalo je da je jako loše,u životnoj opasnosti.Nadam se da će biti bolje
Draga idem ti ja polako

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
18.11.2012 10:03:27   
cuba
Idem se i ja spremiti pa ćemo vani na sunce u šetnjuuser posted image
Puse :-*

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:22:07   
danery
juhu,bumbi,ajd na kavu user posted image user posted image ili ako ti više paše ovo...user posted image user posted image ja namuljala boju na tikvicu,pa sad čekam....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:26:41   
BUMBI
Hejuser posted image
Bolje sam za ovo drugouser posted image
Znači,sama si svoj majstoruser posted image
Vidim da si se jučer javila u tužionici,mogu misliti kako si poludiluser posted image
Kako je bejb?Jel krenila u jaslice?
Ja čekam da mašina završi da objesim veš,a sad sam bila malo i peglala

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:31:45   
danery
user posted image znala sam da si za kejk user posted image ajde ja ću kofi,evo baš zapravo pijuckam jutarnju....
bejb me digla u 6:20,a nije nešto naj spavala,pa smo se stalno obje vrpoljile....i kad je kukuriknula mora piškiti (a propiškila pelenu i pidžamu) mjesto da mi svane,meni se smrklo pred očima user posted image user posted image
onda me zezala do pola 8,pa neće u vutić,pa ovo ono,ja lijepo za capu i u tramvcaj....da viš tišine.....dok nije došla teta user posted image

ah,jučer.....ma i sad si mislim da sam lijepo trebala reći nek izvoli naći i vratiti kako god zna....hebate,posudila sam joj i vrtić,hranilicu i sterilizarot još,pa si ti računaj....valja ženska mislila ajd kad je već posuđeno,nešto mi je i gratis dala,pa mogu kako hoću.....ma bah....
a šta sad da se objesimo obje,nema pa nema,al da sam imala kome drugome dati,imala sam....

kako ste vi,kako dino?hoće ići tm na porod s tobom?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:37:21   
BUMBI
user posted image user posted image
Znači malo te zeza bejbuser posted image .Šta sad opet nebi išla u vrtić?Jel sad ok,jeste bili na kontroli?
Joj,ma mogu misliti kako si poludila.Hočeš pomoći nekome i onda ti tako vrati,još kad se sama ponudiš da nešta posudiš.Mislim,koje gluposti neko ti nešta posudi i ti misliš da ti je pokloniouser posted image
A jel ti ovo drug vratila?
Mi smo dobro,D u vrtiću.U subotu me gadno zašarafilo bilo,mislila sam a je gotovo,čak sam i stvari počela sprematiuser posted image ,ali hvala Bogu se smirilo.Tako da sam počela sa pranjem stvari i polako pripremam sve.
MM nije takav tip,a nije baš ni izjavio da bi htio ićiuser posted image ,a ni ja nemam baš neku želju da ide sa mnom.I prvi put sam sama,pa mogu i sadauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:43:47   
danery
ma nije mi vratila,ali sam joj ponovila da to očekujem natrag....pa smo se na kraju razjasnile...
pa vidjela sam da si pisala da te nešto bilo stislo,ajde sreća pa je bila lažna uzbuna user posted image
znači nije gos'n muž neki izdržljiv,ha user posted image i ja sam tupila za moga da ne bi da je sa mnom,a on se toga zdušno držao dok....heh,ajd,sreća na kraju pa je bio tamo...

a bejb je sad ok kod kuće,skoro mjesec dana nije bila,pa možeš mislit onda kmeke....al bez ijedne suze,samo krivi usta i kmeka....uzalud vam trud svirači,rekoh ja zločesto na odlasku user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:50:45   
mariola
Curke moje, dobro jutrouser posted image
Kako ste mi? Kako dječica?


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:52:14   
BUMBI
Evo ja objesila veš i sad pauza do ručkauser posted image
A šta češ,nek on bude kod kuće s D,to mi je važnije.
A da,sad je dugo bila kod kuće,pa mora malo odtuliti svojeuser posted image
Ajde,nadam se da će ti vratiti na kraju to ostalo.
Šta ti kuhaš?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:53:55   
BUMBI
Hej draga,evo i tebe napokonuser posted image
Ja ti sad napisala kako smouser posted image
Kako ste vi?user posted image Kako je rođendan prošao?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 9:58:40   
danery
ojla mariola user posted image sad kad si se i ti javila,ima da budem blond ajme user posted image user posted image user posted image
ne znam jesam čestitala t rođoš user posted image ako nisam,hepi b-dej sa zakašnjenjem user posted image user posted image user posted image user posted image

b,ne znam uopće što bi danas kuhala....za start ću napraviti paradajz juhicu da bejb ima kad se vrati iz jaslica,to voli.....a za drugo ću još smisliti,vjerojatno rižu s nečim....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:02:45   
mariola
Hm, da user posted image
Kod nas sve super. Dječica dobro, zdravi su.
Toni u vrtiću. Ma super mi je. Svaki dan dođe iz vrtića s novom pjesmicom. Ne znam kako ih uspije svih popamtit. Teta je rekla da on uvijek prvi zapamti.
Laurica se na podu igra autimauser posted image
Još ne puže ali se diže na noge, hodala bi već.
Mm i ja redovno u kazalištu i kinu. Pomalo apaertmane renoviramo. U ćertvrtak idemo na Jaltu Jaltu...
Uživamo.
Roćkas je bio super. Stavit ću vam slike poslije kad mi Laurica zaspe. Djece 15 i duplo više odraslih, on uživao. Na kraju dana kad se kupao mi je rekao: Ivana, ja sam danas jako sretan, rođendan mi je bio super, svi su mi prijatelji bili i torta mi je bila jako lijepa.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:03:21   
danery
time's up,drš'te figice za boju user posted image ako ne oćelavim dok operem kosu,dobro je user posted image user posted image
vratim se....e sad kakva....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:06:50   
BUMBI
Danery barem imaš nešta u planu što češ skuhatiuser posted image
Bitno da su zdraviuser posted image ,a vidim L je preuzela bracine igračke,šta joj ne kupiš neke lutkiceuser posted image
Super za T što lijepo pamti pjesmice, a i super za rođendanuser posted image user posted image ...vidim bio je presretan.
Vidim i ti tm uživate u izlascima,super.
Ajde,čekamo slikice,nisam ih jako dugo vidjelauser posted image
Počeli ste i apartmane sređivatiuser posted image user posted image
ja kupila onaj Chicco omekšivač za bracu i super mi je,to mi je Cuba preporučilauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:08:16   
mariola
Danery, iskreno nemam pojma jesi čestitala user posted image
Hvala svejednouser posted image
Nadam se da će boja biti očekivana.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:12:26   
mariola
Chico je supačuser posted image user posted image user posted image
Ma ima ženska bebica al zanimljivije je bratovo uzet a pogotovo kad njega nemauser posted image
najviše voli auto guralicu. Može se s njim igrat satima.
Jesi ti sve spremila za Luku?
Sjećaš se kad sam lani pričala o susjedi koja je rodila malog pa je umro treći dan? U petak je opet rodila dečka i sve je okuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:17:38   
danery
hehe,evo me user posted image zasad sam mrkvasta i mokra i par dlaka ćelavija user posted image

nego,cure,jel vas uhvatila manija pred božić,jeste štogod počele ukrašavati?meni to nekako rano sve,a eno mi susjeda navadila milijun i jednu dranguliju,nema otkud ne iskaču djeda mrazovi i lepršaju anđeli user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:21:58   
BUMBI
Znači bracino joj je dražeuser posted image ,a neka onda iskoristi dok ga nema...
Da,da sječam se,ajme super baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image
Moram još ovaj tjedan kupiti neke sitnice i za mene za bolnicu i to je to.Počela sam polako s pranjem iako nisam milsila još(ovo u subotu me malo preplašilo)pa bolje d apolako krenem.treba to sve oprati i opeglati
Ajde dobro,znači nije loše ispalo
joj,ja nisam još ništa,a ove godine ni neću nešta prjerivati jer ko će to sve napraviti i poslije skinuti.Nema ove godine snijega po prozorima,samo snjegović i djeda mrazoviuser posted image ,ali još mi je dosta rano.Jedino možda advent novi uzeme ili ovaj prefarbam iz srebrne u zlatnu,pa neku bude u dnevnom boravku,dosad je bio u kuhinji.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:22:54   
mariola
Mrkvice moja, ja sam u boravku i kuhinji ima već 10 dana ako ne i višeuser posted image stavila božićni stolnjak i nadstolnjak, jastučnice (za male jastučiće na kaučima), i par ukrasa po kući.Meni je to baš super a i mm, pa uživamo. A Toni odavno već napinje da kitimo bor i pravimo jaslice. Hoće i bor u svoju sobu. Možda mu neki mali stavimo na komodicu jer veći na podu biseka srušila bez pardonauser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:25:31   
BUMBI
A vidi i mariola je počela sa ukrašavanjem većuser posted image
Ja neću prije 1.12 ništa stavljati.Jedino još smišljam koje ću kuglice stavitiuser posted image
jel ideš još na pilates?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:27:46   
danery
aaaahahah,i ti si već počela,mariola user posted image user posted image user posted image
neka....ja na netu vidjela slikicu,napravljen bor od stiropora i na njega pričvršćena dugmad,pa klinci mali mogu vješati nakit user posted image ima i verzija platnena,stožac presvučen zelenim platnom,pa isto našivena dugmad,pa se može povješati okolo koješta....ja bi bejb to napravila,a mislim izrešetati stare memory kartice pa staviti trakice,pa nek vješa user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:30:59   
BUMBI
Meni je u boravku na stolu još jesenski aranžman
Zvuči super,ali ja baš i nemam dara za takvo štauser posted image
Ja sam jedino pokupovala već skoro sve poklone za Božićuser posted image .Nisam si htjela ostaviti za 12 mjesec,bit će gužve,a i ko zna u kakvom ću ja stanju biti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:35:32   
danery
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=301436676635540&set=a.298304030282138.67975.152338971545312&type=3&th

evo ovako izgleda,ako uspije otvoriti...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:40:20   
BUMBI
Aaaa,super izgledauser posted image user posted image user posted image
ja sad gledala svoj stari adventski,ali ga ni nemamuser posted image ,tj nemam to drvo na kojem su bile svijeće,vjerovatno sam bacila.Pa definitivno moram drugi.Samo ja baš nemam kao što sam rekla nekog dara za praviti,možda šogi nažicam da mi napravi,rekla je da će i sebi pravitiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
19.11.2012 10:42:18   
danery
znaš kako sam ja prošle godine....uzela 4 čaše na stalku,one balon čaše user posted image ,napunila školjkama i kamenčićima i gore stavila male narančaste svijeće,okolo između čaša preplela onu traku sa zlatnim kuglicama i super....čas posla,a efektno user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!