|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.1.2013 11:28:20   
anaxx
Tu kod nas u RI pitaju prije poroda da li baš želiš, obzirom da sam ja jako uvjereno došla da će mi ovaj puta biti puuunooo lakše i da ću roditi za čas, na prvi porod sam došla otvorena tek 1,5 cm ali s trudovima i još sam šetala oko bolnice i svašta... na drugi smo došli u noći i otvorena 3-4 cm i mislila sam to će biti brzo i nisam ništa tražila u početku... ali oba puta je dr. rekao mm da sam iscrpljena i da nije siguran da li ću izdržati do kraja bez epid i da mi ju preporuča, a ja sam ju objeručke prihvatila... nakon 8-10 sati muke...

Vidiš mene baš uopće nije bilo strah, jer kao ne može biti kao prvi puta, biti će puno lakše...

Ma sve će biti ok. možemo mi to (žene), samo hrabro ....

Moji dečki nisu baš bili sretni što moraju u vrtić... njih su dvojica i sasvim su si dovoljni za igru, baš se znaju lijepo igrati, još kad pozovu susjeda koji je isto s njima u vrtiću (Gregorova grupa)...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.1.2013 11:44:02   
BUMBI
Aha..kod nas baš ne vjerujem da je tako,da te pitaju ištauser posted image
Ma moći ću ja to,tješim sama sebeuser posted image
A joj,oni nisu baš sretniuser posted image ...D nije mogao dočekati,već mu je postalo dosadno.A njima je lakše što kažeš kad su dvojica.
Vidim kažeš hvata te panika od škole,čini mi se više nego njegauser posted image .Šta će tek biti tako negdje u 8 mjesecu kad se bude dobrano približilo?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.1.2013 11:50:26   
anaxx
Ma znaš nije ti mene panika od škole i školskih obaveza (imam ja pametnog dečka, može on to) nego od toga da ga nemam kome pustiti nakon škole, i ja i mm radimo u RI, živimo u Kraljevici i doma smo u 17 h... gdje će mi biti moj školarac dok mi ne dođemo...????
Morati ću naći nekog da mi ga čuva nakon škole...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.1.2013 11:56:57   
BUMBI
Ma znam da si to bila spominjala.Baš bezveze.Nadam se da ćete uspjeti nekoga naći i da će biti sve okuser posted image
E,idem ti ja polako.Moram za ručak pripremiti i da još malo legnemuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
7.1.2013 12:09:20   
anaxx
Pozdrav Bumbi, odmaraj dok još možeš user posted image , dok ne krenu besane noći...
a sve to tako brzo prođe i za tren imaš velike dečke ... mamin najveći ponos!


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
8.1.2013 10:29:13   
mamino zlateko
JEL IMA KOGA??

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
8.1.2013 16:06:41   
Mama djecaka
Bog drage moje. Nova sam ovdje, iako vas citam vec neko vrijeme pa bih vas najprije sve lijepo pozdravila :)
Procitala sam da je jedna forumasica spominjala kolica jette joop pa bi me zanimala njena iskustva o tim kolicima,
cijena i gdje ih mogu kupiti? Do sada su favorit bila inglesina otutto no kad sam vidjela ova bijela zaljubila sam se u njih.
Unaprijed zahvaljujem :))

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
9.1.2013 10:33:36   
BUMBI
Hej,ima li koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Mama djecaka)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 8:33:28   
mamino zlateko
jutrooo..ima koga? bumbi jesi jos tu?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 9:03:18   
danery
juhaaaj,ima koga?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 9:41:43   
cuba
Jutrouser posted image
Ma nego, di ste sve, nigdje nikoga ove godineuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:06:23   
BUMBI
Mz ja sam to jučer ujutro bila tu,a ne danasuser posted image user posted image
Ali evo i danas,jel ima sada koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:10:05   
cuba
Hej draga, tu samuser posted image
Upravo sam sjela malo odmoriti, zadnja 2h sam popeglala 4 mašine robe što sam oprala kroz ovih par dana, baš mi treba odmora sada. I koja napolitanka naravanouser posted image
Šta ti?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:13:16   
BUMBI
Hej dragauser posted image
Bila si dobro onda vrijednauser posted image ,i zaslužila si se malo zasladitiuser posted image
Vidjela sam da si rekla da je R ostao kod kuće danas.Šta on radi?
Evo ja malo sjel aza komp vidjeti šta ima i čekam da mi počne serija na HRT 1user posted image
D u vrtiću,ovih dana je ostajao do 3 sata i baš mu se sviđa,kaže da bi i do 4 ostao,onda se opet poslije spavanja lijepo igrajuuser posted image
Ja bi ga ostavila,ali ne jede mi baš nešta previše tamo,pa bude gladan.Iako je jutros tati rekao da će puno jesti,ako ništa drugo barem kruhauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:17:23   
cuba
Ma joj, uhvatila me ludavica čišćenja otkako je mm otišao na brod. A tako svaki put, valjda da skratim vrijeme i ne mislim da ga nema. Bolje da ni ne pišem šta sam sve napravila ova 4 dana, čak sam i neko posuđe bacala, onda znaš kakva je generalka bilauser posted image user posted image

R se cijelo jutro igra sa autićima i stazicomuser posted image user posted image Ma njega niti vidiš niti čuješ. Najrađe bi odmah rodila trogodišnjakauser posted image Popodne će nam doći njegova krsna kuma sa svoja dva frajera pa će biti veselo po kućiuser posted image

Koju seriju pratiš? Ja ništa, čekam nedjelju da opet počne Sulejmanuser posted image
Aaa super za D što mu se tako sviđa u vrtiću i što hoće ostatiuser posted image Pa jel pojede ručak ili baš ništa?
Jeste montirali krevetić u sobu?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:22:50   
BUMBI
Znam da te uhvati ludilo kad tm odeuser posted image user posted image
Ajde super što je tako dobar i lijepo se igrauser posted image user posted image
Znači imat će te društvo popodne,superuser posted image user posted image
Ma ruča on,ali to bašš i nije nešta previše,iako nekada i ne pojede ništa....ne smeta to njemu,bitno da se igrauser posted image
Jutros je rekao da bi da mu braco danas dođeuser posted image ,i ja sam to mislila ali ono ništa još brace,kako mi se čini malo duže.
Da,da stavili smo ga,samo nisam posteljinu još,to će mm napraviti prije nego dođemo.
Gledam neku prkosna ljubav se zove,to sam tek nedavno počela gledati.
Jel gledaš na Novoj što bude u 20 Sila.Ja gledam,baš mi je super serijauser posted image
E,a mogla si mi i koju slikicu na mail poslati,nisam ni od rođendana vidjela,ni ovako R ,a bome ni tebe trudnicuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:27:49   
cuba
Ma ja isto nisam baš sigurna koliko meni R u vrtiću pojede tog ručka. Ono, kaže teta da je pojeo, vidim po umazanoj majici da je jeouser posted image Al ja ti njemu svejedno popodne nakon što se probudi, znači u 17h dam ručak.

A čula sam da je ta "Sila" dobra serija al mi je u nezgodu uru, tada kupam Roka i stavljam ga na spavanje pa ništa prije 21h ne mogu gledati.

Ajme pa ja sam totalno zaboravila na slikice. Još si mi u mailu napisala da ti pošaljem. Evo danas ću i bušicu napokon uslikati pa ti onda tokom dana pošaljem slikicauser posted image

Jel tebi krenuo onaj sluzni čep?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:31:54   
BUMBI
D obavezno još jede kad dođe kući,i to sam traži.Ipak je tamo njima ručak oko 12 h.
Da,da napisala sam ti...ajde,ajde čekam ih,Nadam se da ću ih dobiti prije nego rodimuser posted image .I sa one svadbe bi ako si dobila
Baš je super serija,šteta što nemožeš gledati.Pogledaj koji put ako uspiješuser posted image
E,pa nemam ti pojma,još od drugog pregleda plodne vode mi bude onako malo smeđkasto na ulošku,a jedno jutro mi je bilo kao sluzavo crveno-smeđe(ajme kako ja to opisujemuser posted image ),pa neznma dal je to bilo.Rekla sam nedavno tamo sestri,ona kaže da to nije ništa opasno i ako je.Važno je samo plodna voda.S D mi osto taj čep nije ispao.
Jesi ti R rodila na termin ili?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:36:59   
BUMBI
Draga počela mi serija,idem..a i nemogu više sjediti,moram se ispružitiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 12:37:46   
cuba
Ma da, rano oni ručaju u vrtiću, već u 12h pa do popodne dobro ogladne.
To je i meni prošlo kroz glavu, da ti nisam poslala slikice a da ćeš ići roditi i tko zna kad onda vidjetiuser posted image
A sluzni čep ti je baš jaaako gust i onako obilan, mislim da ćeš ga sigurno prepoznati kad krene izlaziti. Nije klasičan iscjedak već ga baš dosta ima.
Sa R mi je termin bio 25.11, prenijela sam 3 dana tj 28.11 sam rodila i u ta tri dana sam 2x bila na pregledu plodne vode. Malo sam tada i krvarila nakon pregleda i tada mi je taj sluzni čep i krenuo.

A slike od svadbe još nisam dobila. Album i dvd su dobili prošli tjedan i album sam pogledala a baš sutra ujutro idem kod nje pa se nadam da mi je presnimila slike na dvd, rekla je da hoće.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
10.1.2013 13:00:13   
danery
nooo da,sad ćete sve zbrisat garant user posted image
šta ima ako koga ima user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
16.1.2013 19:33:15   
danery
juhu,ima sad koga?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
18.1.2013 11:31:20   
BUMBI
Hej cuba jesi tu?Imaš vremena za user posted image user posted image user posted image ?
A čuj mene jel imaš vremena,tko zna hoću ga ja imatiuser posted image ,ali zasad imam

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
18.1.2013 11:32:46   
cuba
Hej draga, tu samuser posted image
Ma čekam da vidim hoćeš se ti javiti jer ne znam kako si sa vremenom. Kako vam ide? Jesi ti što bolje?
Pročitala sam za izgubljene kile ma user posted image user posted image user posted image
Vidim i nove tikeriće i potpis imaš user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
18.1.2013 11:37:05   
BUMBI
Trenutno ga imam,ali ne znam koliko,L se počinje vrtiti pa ako nestanem znaš di samuser posted image
Ja sam bolje,ne boli me više jako,ali nečeš vjerovati još me malo noga boliuser posted image ili mi je to još u glavi pa zato šepamuser posted image
Da,da uspjela sam to promjeniti,a priču s poroda kad uspijem,bojim se početi pisati pa da moram prekinuti.
Noć je bila ok,sinoć sam se opet izdojila i tako mu dala i baš se lijepo napapao i dugo spavao.Ovako se malo patimo,sisa 5 min,pa onda počinje s izbacivanje,nekim vrtenjem glavom,itd... i onda svako malo mu dajemuser posted image ,ali imam mlijeka.Izdojila sam sinoć 110 ml,a on pojeo oko 70.Preko dana ćemo se malo mučiti,bitnije mi je preko noći da bude sit.Hipp nisam više davala,samo jednom.
Kako ste vi?Šta R radi?
Kod nas pada snijeg

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!