|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.6.2012 10:44:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu bebica77)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
9.6.2012 12:04:10   
bebica77
Cekam ja do cetvrtka pa cu kod ginica... Jos bum danas tjekom dana i sutra vidla kak bu boja krvi i dal bu opce krenulo kaj normalno .. Stalno bjezim na vc i samo rozo rozo i rozo)))))) ... Ulozak imam od jucer navecer sam je na njemu mali smedji flekic...
Ajme ma nije moguce da smo uspjeli!!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
9.6.2012 15:27:28   
tayanna
To se ja bebice samo salim da vec dugo drzim fige i da vec jednom objavis plus pa da pustim fige jer me bole!! Kuzis sad?? user posted image javljaj svaki cas, ja ocekujem plusinu ko kucu velikuuser posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
9.6.2012 15:39:07   
bebica77
Ahaaaaaaaaa))))))
Menga normalna nije.. Samo nesto rozo, jsko svjetlo crveno pa smedje i tak se stalno mjenja al me i jako onak nekak boli i pece (nez kak da objasnim tu bol) tam kod one vrazje kosti dole pubicna il kak li se vec zove;(.... Nije to moja normalna m to sam sigurna nit bol nit krvarenje...

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
9.6.2012 20:15:15   
splicanka
bebice to nema veze sa mengom, to je implatancija sgurno i drzim ti fige da buduce razdoblje bude tvojih sretnih 9 miseci  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo no stress user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
9.6.2012 20:36:56   
bebica77
Draga moja ulozak sa smedjom tockom al kad sam isla piskit curilo je malo vise.. Vidjet cu sutra sta je... Malo mi to sve cudno;(... Nije valjda menga;(....

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 4:27:32   
bebica77
Bolovi nestali koda ih nije ni bilo, nekaj me non stop napuhava i malo jace curi vjestica al je jos uvjek onak nekak svjetlo crveno.... Ne slici mojoj normalnoj m pa se i dalje nadam da nije to prava m...

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 9:46:20   
bebica77
Dobro jutro drage moje... Evo biljezit cu se za drugi mjesec.. Jaka bol ujutro i zaspala , prije pol sata sam otisla na vc i ispala mi neka gruda rastezljiva neka ljigava , ... Ak je bilo kaj to je danas izaslo;(....

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 12:04:22   
splicanka
:(((((( ža mi je draga, ali samo hrabro glavicu gore user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 13:31:05   
tayanna
Bebice zao mi je,user posted image ma bit ce uskoro!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 13:35:39   
bebica77
Krv opce nije tamno crvena kak mi inace je, vec svjetlo crvena i sam kajo curi kad idem piskit, na ulosku se jako malo ocitama(ne ko inace)..... Bez obzira na sve morat cu otic kod ginica ..... Do tada saljem vam svima ugodne vibrice...((

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
10.6.2012 14:57:27   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Brisano sporočilo]
10.6.2012 16:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 10:04:10   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, dobro vam jutro!
Ništa od mog datuma za testić ... nakon stresnih par tjedana (na poslu) i adrenalinskog vikenda (na koji već dugo planiram ići) iznenadila me user posted image dva dana ranije. Nisam tužna, nekako sam to i očekivala. Mičem se s liste. Više sreće drugi put. user posted image

Svim ostalim trudilicama želim veeeeeeelike pluseve ili jaaaaaako debele user posted image ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 10:06:40   
PinkyFunkyBirdy
Unna, ima kakvih novosti? user posted image

Trudilice:
user posted image daze - 02.06. ponosna user posted image
user posted image unna - 09.06.
user posted image tinyka - 15.06.
user posted image *Katarina* - 25.06.
user posted image winkica - 25.06.
user posted image sarah_zg - 26.06.
user posted image Riza - 27.06.
user posted image tayanna - 29.06.
user posted image inesica - 30.06.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 10:30:33   
bebica77
Zao mi je pynky kaj je dosla a meni danas jako jako slabo curi... Svi kazu da se primila mrva ja bas u to ne vjerujem nisam ja te srece).. Petak ako bude vremena malo sam na knap radi obaveza idem ginicu pa nek on vidi sta je jer je meni jako cudno da je meni samo jucer normalno curila ( boja puno svjetlija) a danas samo malo jos curi, prakticki jedan dan samo a inace 5 dana imam m a 3 dana curi bas jako i dosta tamno.... Vidjet cemo...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 10:56:59   
andydea
Pinky jako mi je žao....ali idemo dalje...doći će tvoj dan...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 10:59:55   
Riza
Pinky...stvarno mi je žaouser posted image user posted image ..ali ti si tako pozitivna i samo bez stresa i tuge. Idemo u sljedeći mjesecuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bebice77..stvarno ti držim fige da je ovo kaj imaš lažna m.i da se mrva primila. Odi giniću što prije i želim ti da si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 11:06:31   
unna
Pinky zao mi je,puno srece iduci ciklus. Kod mene jos nista,ali polako,doci ce,tek mi je 30ti dan ciklusa a prosli put je dosla 60ti tako da tko zna kad ce stici,al sigurno hoce. Bebice drzim fige da je to stvarno implantacijsko. A da mozda napravis testic pa da si mirna?

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 11:12:17   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam drage moje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nije mi ništa drugo već što sad opet moram čekati do tko zna kad na sljedeću ovulaciju. Mogla bi krenuti opet s Klomifenima, ali mi nikako ne paše jer putujem baš kad bi otprilike trebali biti sljedeći plodni dani (ako uzmemo u obzir da će ovaj put biti normalan ciklus, a ne dugačak ko ovaj zadnji). Ne želim vas dodatno bedirati... idem raditi.
Volim vas puno i hvala još jednom na podršci! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 11:17:16   
bebica77
Hvala vam cue... Pinky glavu gore )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 11:24:54   
bebica77
Btw pinky zato i postoje ovakvi forumu da se mozes s nekim ispricat, pojadat se, jer zena zenu razumije dok muske kaj imamo doma to bas ne zanima ustvari postanemo im dosadne s takvim temama...
Zato smo tu da damo jedna drugoj podrsku... Pusa

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 13:55:21   
tayanna
pinky zao mi je user posted image ,ali biti će i to uskoro..mora...
bebice napravi testić bar da se smiriš,pa odi ginu da vidi kaj je!drzim fige da je lažna m!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 13:59:47   
zvončica1
Bok curke, čitam Vas svaki dan i eto drago mi je radi novih trudnica, ja ne mogu odustati, znam da sam rekla da se pišem ovaj mjesec ali jednostavno ne mogu, prolaktin mi je u redu, menga zadnjih 3 mjeseca točno 26.dan, nema prepreka za bebicu, tako kaže doktor, tako da s obzirom da smo bili vrijedni i ovaj mjesec, pogotovo ovih dana, a i osječam ovulaciju, jučer me malo bolio trbuh  i znam da je to bilo to pa smo se bacili u akciju, a i nekako mi je ovaj mjesec želja za (znate več čim) puno jača od ostalih mjeseci želim na listu, Pinky ajd me dodaj 26.6. pa ćemo vidjeti. Opuštena sam totalno...

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
11.6.2012 14:24:26   
tayanna
zvončica1 vibram da se primi mrvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!