|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 9:03:21   
Kony
Mi isto imamo te faze da je stalno na siki ali on povuce tri puta i kada krene mlij.opali plakati i onda opet otvara usta trazi a kad krend opet pocne plakati. Trebalo mi je malo duže da skužim da ce tu jedino duda pomoci.user posted image nisam baš sretna što mu je dajem ali kad se jedino tako smiri inače bi stalno bio na rukama ili ciki. Zato je seka sretna što braco ima dudu ali se ljuti na njega kad ju odmah ne prihvati jer ona bi ju odmah podudlala da može makar nije imala dudu kada je bila mala.

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 13:03:00   
Marti83
Ja mislim da što idu veći to će nas više zezati...
Mi slijedeći tjedan punimo 3 mj. i već je počeo na veliko šefovati.Po danu mi se totalno pokvario,neće da spava,sve rascjepka po pola sata max.i ostatak se hoće nositi.Dovoljno je da se malo nagnem kako da ću ga leći dok ga nosim i on odmah počne kmečati,strašno.Nekad se zabavimo u viperu malo,ali to kratko traje.Počeo me boliti zglob desne ruke od nosanja pa sam malo i radi toga iskomirana.Dojim ga još uvijek,ali je nemiran na cici.Uzme ju u usta pa povuče 2-3 puta pa nategne ju i pusti pa plač..i tako svako toliko.Dohrane dobiva navečer i eventualno po danu još 1.
Hvala Bogu da još imam normalnu noć spava od 23 do 5:30-6.Čak je i to malo smanjio ali mislim da je zbog toga što mi manje jede boce uvečer jer je koma od nespavanja danju. Moram neku strategiju smisliti da ga učim ritmu spavanja jer ovako kasnije neće ići.
Da li vas hvataju krize za spavanje po danu?Mene popodne ubije u pojam,oko 17-18 sati ne mogu gledati koliko mi se spava.Jučer sam dojeći ga skoro zaspala.Ili mi je možda tlak pao,ili manjka željeza?
Jeste kupile kupaći za ovo ljeto?Ja imaam jedan stariji kad sam bila malo deblja i dobar mi donji dio ali gore se sve preljeva.Ko krava muzara izgledamuser posted image

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 13:58:37   
Kazimira
Ubrzomamica - kako koristiš granulice??...ja imam kapi...ne znam jel ima kakve razlike........

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 14:26:56   
Kony
I moj ti tako isto kod sisanja počne kmečati ali ja mu dam dudu i u koljevku ga stavim odmah zaspi.
A što se tice kupaceg jao meni. Šest kila mi je ostalo sad imam 66 a visoka sam 170. Baš sam si smiješna! Kukam o kilama a sjedim na terasi i uživam u čokoladi i keksama
user posted image user posted image
Ma ne znam da li da uopče idemo na more? Mi cemo 1.7.dva mj.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 17:21:44   
newmum
E curke, evo mi danas bili na redovnoj kontroli u pedijatra. Udebljali smo se 970grama i narasli 3cm....sve u svemu napredna beba!user posted image No pedijatar me neugodno iznenadio izjavom da mi malecki ima šum na srcu....kao ništa zabrinjavajuće, ali eto da napomene i upiše u karton da zna pratit.. user posted image

Ima itko iskustva po tom pitanju??

Ajme koje uzasno pitanje za postavit, ali usrala sam se od straha da oprostite na izražaju.... user posted image user posted image

Idemo na kontrolu opet za misec dana i tada cemo se i prvi put cijepit...naime danas nam je tek misec i 22dana.



_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Travanjske bebice :)
14.6.2012 8:39:00   
Ubrzomamica
Na pocetku prva 4 dana sam mu davala po tri granule tri puta na dan. Kad sam primjetila da su grcevi prestali onda sam mu samo dva puta dnevno dala. Jucer nismo nikako pili! Otopila bi ih u zlicici vode prokuhane i onda ulila u dudu od boce i tako mu dala! Kako sam procitala po forumima ako ne popije SVE onda kao da nije popio nista. Na pocetku smo zlicom probali al bi pola izlio vani!

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Travanjske bebice :)
14.6.2012 14:12:55   
Kazimira
hvala na odgovoru......mi imamo kapi koje koristimo kad ga čope grčeviuser posted image , ali kaj ja znam.....nekad upali nekad malo duže treba tako da sam mm javila da danas ode po granule....mali mi je cijeli dan na rukama i spava na meni inaće se stalno budi.....kad ga ne boli tak' je super ... moš' s njim kaj hoćeš.........user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Travanjske bebice :)
14.6.2012 17:49:26   
beba 2
newmum, točno znam kakav ti je to bio šok, mom bebaču taj šum otkriven je već u bolnici taj treći dan kad mi je doktorica rekla mama vi još nemožete ići doma jer beba ima šum na srcu svjet mi se srušio (u biti najgore je bilo što mi nisu ništa objasnili već su samo rekli kao moramo obaviti dodatne pretrage i sutra ćemo nešto više znati...užas jedan)...sutra su nas pustili s dijagnozom solističkog šuma na srcu 1-2/6...e sad da pojasnim to su kao ti bezopasni šumovi jer iz nekog razloga rupica između lijeve i desne klijetke ili pretklijetke (nisam sigurna) ne sraste odmah po rođenju i sad to treba pojačano kontrolirati kod kardiologa, i meni su objasnili da postoje tri mogućnosti da će ta rupica sa,ma srasti kroz neko vrijeme kao obično sigurno sraste do 18. god, da ostane tako cijeli život ali da mu ništa ne smeta ili da se počne širiti i onda nam slijedi operacija, ja o toj trećoj varijanti uopće ne želim niti razmišljati sigurna sam da će sve biti ok, a vidjeti ćemo što će reći kardiolog kod kojeg smo naručeni početkom 7.mj... neznam je li vas pedijatar uputio kardiologu ako nije moj savjet je odite provjeriti ako ništa drugo barem po drugo mišljenje odn. da vam naprave uzv, jer taj šum može biti i kad je beba slabokrvna, tj da uopće nema rupicu a kad se stetoskopom sluša srce šum se čuje, kod nas nažalost to nije slučaj je su mu vadili krv u bolnici i željezo mu je super...

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Travanjske bebice :)
15.6.2012 21:31:41   
Ubrzomamica
Jooooj i moj se zbog grceva naviknuo na ruke! Stalno je na cici! Vec sva dana lose spava po danu, mozda 2-3 sata sa prekidima! I to zaspe na ciki pa ga premjestim u kolica ili krevetic! Evo i sad ciki, nikako zaspat! Polako postajem luda!! Kako ga odviknuti a nema jos ni dva mjeseca????

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Travanjske bebice :)
15.6.2012 22:41:11   
Kazimira
hahahha...koda sebe slušam-čitamuser posted image ...moj mali danas skroz loše spavao...u par navrata kratko.....isto zaspe na ciki pa se razbudi kad treba podrignuti, vidim da mu duša spava ali niš....možda je skok u razvoju......ja ti njega ne namjeravam odvikavati od ruku, nek se napoji mamicom sad pa bu super poslije...zapravo mislim da se ni nije navikao skroz jer kad ga ne boli ne moram ga nosati....super je.........
mm mi kupio granule, ali neke kaj ja stavljam pod jezik svaki put kaj dojim........danas je malac bio okuser posted image , bar kaj se tiće grčeva (da pokucam u drvo)....nadam se da nije slučajno...

jel' vam se klinci vole kupati??...moj obožava...hipnotiziran je s vodom.....user posted image


user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Travanjske bebice :)
15.6.2012 23:44:20   
Marti83
D. kad se kupa meni pričauser posted image ,guguče i frflja nešto pa mlati rukama.I obavezno mi se mora popiškiti u vodu-svaki putuser posted image
Meni zaspe u sling marami i to već 2 dana,pa ga prebacim u krevet i nastavi nekad po sat vremena a nekad i više.A nekad i ne spavauser posted image .
Danas sam ga mjerila i ima već 62 cm,biti će visoki kao i mi.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Travanjske bebice :)
16.6.2012 17:27:37   
Ubrzomamica
Tako i ja kazem! Za 20-ak godina ce imat curu pa mi je bolje sad iskoristit mazenje jer poslje necu moc! :))))
Ja sam njemu davala te granule, al mozes i tako da ih ti cucas! Hvala Bogu danas je spavao popodne, cak 3 sata! Evo sad ciki pa se nadam da ce jos jednu turu odspavat do veceras do kupanja! Mi placemo dok se kupamo! Doduse ne cijelo vrijeme al veci dio! Muzu sam rekla da nam kupi onu anatomsku podlogu za kadicu pa nam mozda bude bolje ili kad bude malo vec da mu pjenu stavim, jer se sad kupamo u malo bademo ulja i musteli, al samo malo!

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Travanjske bebice :)
16.6.2012 17:49:16   
newmum
beba2 hvala ti na odgovoru. Ne nije nas pedijatar uputio kardiologu, a krv smo vec vadili i sve je uredu. Mislim da cu poslušati tvoj savjet i probat narucit kod kardiologa bebaca da mi potvrdi pedijatrovu dijagnozu.

Inace, preselili smo u novi stan i pun je komaraca...jadan mali mi je cili ispikan po licu...bubac je bio nervozan cilu noc a MM i ja smo ko luđaci i cilu noc lovili i ubijali,a gamad kao da nam se na ocigled množila...oboje smo krepani,a mm jos i na posa mora ici..i jos radi... user posted image a bubac je bolje dana..sinoc nije htio ni jesti...a ni jutros samo je plaka cim bi mu ciku priblizila...vec sam bila na rubu zicvaca i isla zvati patronaznu...kad je zaspa i odspava tri ure i onda normalno papa...ali u komadu nije jeo preko 7 sati..Boze svasta mi se muvalo po glavi...user posted image user posted image user posted image
sad evo opet pava nakon sto je opet dobro papio...samo se bojim ove noci...kako ce spavati...komarce smo sredili!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Travanjske bebice :)
17.6.2012 14:49:53   
Marti83
Ja upalim tabletu za komarce prije nego ode D spavati pa ju poslije ugasim.One aparate na bazi zvuka i onaj pijesak su skupi ko vrag.Ove vrućine nam malo smetaju + još imamo skok u razvoju jer malo spava a stalno je na cici(3 mj će slijedeći tjedan).Do sad je spavao 2x po pola sata,a digli se u 8.Ja se topim od vrućine a najviše zbog ovih viška kg.,jedva čekam da malo odem na kupanje.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Travanjske bebice :)
18.6.2012 16:53:59   
NitMit
Dobar dan! Evo i mene, došla s pregleda kod ginekologa. Onaj kmadić posteljice nije nešto previše zabrinuo ginekologa. Veli da je to ok da je ispalo i sad je sve u redu. Napravio mi papa test i nazvati će me ako štogod nebu valjalo.
Inače bebac mi je super, dobra je skroz pava i papa i smije se našim glupavim facama user posted image .
Još ponekad imamo problem sa crijevima... ne znam da li su to grčići, vidim da mi plaće samo kad mora kakiti... Onda se sva zacrveni i i stišće nogice na trbuh, ali čim se pokaki, odmah je bolje. Prestala sam joj davati BioGaia kapi, sad pijemo čajek od komorača. I to nam je ok. Malo nam se nosić prehladio i već dva dana curi. Ma koma mi je to vrijeme... Bude vruće za poluditi, pa začas hladno i ko se ne bi prehladio?! Mrrrh!
Curke, uživajte mi! Joooj, jedva čekam da Vilmek počne trčkarati posvuda! user posted image
Držite se! Pozdravek!

_____________________________

Vilmica stigla 29.04.2012. user posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Travanjske bebice :)
20.6.2012 9:14:28   
freelove
joooj, nama je isto vruuuče od jutra, beba je cijeli dan samo u peleni ili gola na onoj nepromočivoj podlozi, van idemo sad ujutro do 10, ili poslije 6....obožava se kupati, to nam je najlijepši ritual od svih.....na kontroli sa dva mjeseca imali smo 5300, to je +860, i opet smo narasli 5 i pol centimetra, sad ima 62,5user posted image user posted image user posted image (10cm u 2mj.) super sam happy jer smo se jako mučile u početku s dojenjem i nije dobivala na težini prvih 2-3 tjedna, od tad je dobila kilu i pol....čak smo malo kombinirali i bocu(jednu na dan) s kojom se ja nisam mogla pomiriti, ali je patronažna(user posted image ) forsirala pa smo popustili....sad smo več mjesec dana samo na ciki i sve je ok. jedem sve ko prije(samo puno višeuser posted image user posted image user posted image ) i osim kaj malo više prducka nema grčeve.  meni isto užasno smetaju ovi viška kilogrami po ovoj vručini, probavam se prebaciti samo na voče i povrće ali nekak neide.....

(Odgovor članu NitMit)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Travanjske bebice :)
20.6.2012 12:06:03   
Kony
ANama su napokon prošli prištičci na licu. Nocas se uopce nije naspavao a ni sada ne može od vrucine. Joj kako bi ja na more sa svojom djecicom samo kad bi mogla naci apartman blizu mora a ne da moram pješaciti s njima í još gomíla stvari. Pa umrem do plaze a nazad još gore. Kad bi bar imala para za hotel.
Ja malo danas sanjam nemojte zamjerituser posted image

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Travanjske bebice :)
20.6.2012 12:47:35   
Marti83
Ja more gledam sa terase,malo je dalje oko 500 m od kuće ali mi se opet ne da ići jer mi je pretoplo.Čekam da nam se tata vrati s posla pa da nas možda odveze do plaže na sat vremena.Kremicu smo kupili,faktor 50,šeširić imamo,bazenčić kupljen...
Meni je mali u body-u bez rukava po kući,a danas ću ga na terasi umočiti malo u bazenčić da se osvježi i držati ću ga malo bez pelene jer je i njima jadnima toplo.Samo ću ga omotati u tetra pelenu pa neka rita nožicama.
Da se pohvalim kako smo jučer bili kod frizera ja i mali i bio je super.Malo je spavao(utjecaj fena),pa ga malo nosila moja prijateljica i za 2 sata bili gotoviuser posted image


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Travanjske bebice :)
20.6.2012 16:08:29   
Kony
Blago tebi!!! Ma ja bi na trepavicama došla do plaže samo da mi je bliže. Upravo gledam cijene smještaja trebat ce nam oko 50000kn za more. Vidiš koliko tebi ostane u depu kad tamo živiš. Okupaj se i za mene jednom pliz.user posted image user posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Travanjske bebice :)
20.6.2012 18:23:45   
Kazimira
user posted image hej curke,
evo mi napokon popravili klimu i sad lakše dišemo...mali se znoji ko lud i baš mu smeta vručina....

inaće prebacili smo se na bio gaia kapi i bolje jeuser posted image .....prekjučer mi je spavao cijeli dan i još od 22 do 6 ujutro...pa se ja naivno nadala da bu i jučer ali niš....još uvijek vježbamo, idemo pedijatru idući tjedan na cjepljenje i tak...sad se tajo s njim valja po krevetu pa imam malo slobodnog za tipkati.....i onda se naravno nemrem sjetiti svega kaj sam htjela napisati ili pitati.......i mi smo u bodićima na tregere i koristim svaku priliku da bude malo bez pelene.........

pozzz......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Travanjske bebice :)
21.6.2012 20:21:49   
Marti83
Prošao nam sistematski i imamo 6170 gr(rodio se sa 3520 gr) i dugi smo 61,5 cmuser posted image


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Travanjske bebice :)
21.6.2012 20:27:05   
Kony
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super napreduje

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Travanjske bebice :)
21.6.2012 21:30:49   
martina87
evo malo da se i mi javimo..super smo sisamo i spavamo:;=)malo teze od ove vrucine,ali sve u svemu okuser posted image ..bili smo na kontroli sa 2 mjeseca i teski smo 5550 i dugi 58 cm..dobili smo bocu i sve smo super podnjeli:;=) sad smo uveli malo caja i vodice po ovim teskim vrucim danima.i konacno smo kupili klimu i sad cekamo utora ili srijeda ce biti montirana..jedva cekamo.mi vas citamo i par puta sam pisala pa mi nece ocitati pa odustanem,....a i razumijete me koliko mogu sa dvoje male djecice i sticiuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Travanjske bebice :)
23.6.2012 13:53:47   
Kazimira
hej curke...jel' se lakše diše danas?

imam problemčićuser posted image ....jučer me počela jedna cika probadati....koda me netko iglom kroz bradavicu...čitam malo po netu pa izgleda da je to sooruser posted image user posted image ...jel' ima netko sličnu situaciju??.......

jel' vam klinci spavaju na trbuhu?...moj je počeo laganini, samo zbog svog vrata teže okrene glavu na desnu stranu....jučer mi je tako spavao od 13.30 do 18.00 i po noći od 21.30 do 6.00....i sad pajki, baka ga čuva dok ja peglam (sad imam malu pauzuuser posted image )

sutra imamo puna 2 mjeseca.....i sad me baš kuži...tako je slatko kad me gleda i kuži da sam ja MAMAuser posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Travanjske bebice :)
23.6.2012 18:52:22   
sina
ja svoju K nisam metala spavati na trbuh,ne znam zašto se toga nekako bojim. inače,zlatna je beba,do 17-18 sati odspava(naravno,probudi se da se napapa i odmah dalje spava). predveče se probudi,budna je do 22-23 sata i onda opet pajki do jutra.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

odabir imena
Ivana_1982

ne možemo se nikako odlučit...:)

Miriam (23%)

Dora (58%)

Dorotea (19%)


Broj svih glasova: 111

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!