|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
17.2.2012 7:57:44   
mišica 666
pčelice valjda će joj uraditi testove prije nego joj daju pilule.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
17.2.2012 10:50:37   
mala pcelica
koliko znam vadili su joj hormone(al to još prosli il predprošli mjesec) ,radili uzv,a dal su joj još sta radili ne znam,uglavnom ona ih je počela piti :/

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 10:29:01   
tiha
I ja pijem pilule od kad sam miu rodila curila sam 3 mj bez prestanka i dobila sam logest. Od kad ih pijem nemam problema. S cika sam da puno tako mladih cura dobija tablete iz zdravstvenih problema s ne kao zastitu. Nebrini draga! Danas je to normalno

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 10:32:26   
mala pcelica
skinili su je sa tableta,ona i dalje ima neredovite cikluse i policistične jajnike user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 12:56:56   
keksić
ma ja mislim da nas truju i da danas u hrani i svugdje ima previše tih hormona i zato su nam djeca već sa 10 godina preodrasla i to mi je sve nekak sumnjivo i nije mi normalno da curice od 11-12g. imaju već tijelo kao žene odrasle, pa mi smo tek 1.-2. srednje počeli tak izgledat a o ponašanju da ne pričam, ...

po meni bi da je sve ok trebalo to bit sve kasnije i kasnije, pa žene bi trebale počet rađati ne prije 30.-te, neznam, luda sam...


sve najbolje curki, i da joj se ćim prije ciklus dovede u red.user posted image




_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 13:04:53   
mala pcelica
slazem se keksić sa tobom sve je to prepuno hormona,sve me strah kako ce stanje biti dok moja curka bude usla u pubertet jer djevojčice sve ranije dobijaju mjesečnicu.... mala će za 4 mjeseca napubiti 13 god ona je veca nego ja ( ja sam 170 cm) kila ima kao ja ,broj cipele nosi 39,grudi su joj neka solidna dvojka,jednom riječju pre prevelika je za svoj uzrast user posted image prosto zabrinjavajuće...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 22:07:19   
mišica 666
školska prijateljica moje R je velika za svoju dob (8 g) i počele su joj rasti cike pa je mama pitala pedijatricu šta da radi i žena joj je rekla ako se to nastavi i drugi znakove puberteta (dlačice, bubuljice ) da mora na provjeru hormona i onda mora primiti injekciju da se to zaustavi jer organizam nije još spreman za pubertet.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
29.10.2012 22:35:51   
mala pcelica
da,tako su rekli i sestrinoj maloj,al sestra nije pristala na to sobzirom da su joj hormoni bili ok tad ..pristala je samo na ab pilule


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
30.10.2012 11:18:46   
mišica 666
mislim da ti je sestra napravila grešku ali šta je tu je valjda će se stanje popraviti.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
30.10.2012 11:21:15   
seraphyme
i ab pilule su hormoni

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
30.10.2012 11:24:14   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Ruža

Iz istih razloga ja sam ih pila od 14. godine pa sve do trudnoće uz par pauza. Nakon što bi napravila pauzu cca 2-3 ciklusa bi bila uredna i onda opet sve po starom. Nikakvih problema nisam imala dok sam ih uzimala, kao ni sa zatrudnjivanjem kad sam prestala.
Vjerujem da više od samih pilula može naštetiti toliko dugoročno krvarenje.


potpisujem!

osim dugotrajnog krvarenja vjerujem da je isto tako štetno i psihičko stanje kroz koje prolazi (možda i najštetnije), sram od prijatelja, nemogučnost slobodnog kretanja, vježbe... ma svi znamo koliko nam je ta menga neugodna, mjenjanje uložaka, tampona... što već tko koristi... hoće li procuriti na hlače, jel se vidi?
mislim da je to djetetu od 12 god još gore, pa još kad toliko traje... ja bi pošizila, a ne dijete...

djeca znaju biti okrutna kad nekog uhvate zezati, a onda je to nekome velika, velika trauma

osim toga hormoni iz pilula samo popravljaju hormone koji su u tijelu i koji ne funkcioniraju kako treba... znači da su potrebni...

< Poruku je uredio anaxx -- 30.10.2012 11:25:25 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
30.10.2012 13:21:20   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: seraphyme

i ab pilule su hormoni

znam da su hormonii,ali hormon (inekcija) za zaustavljanje "puberteta" hmmm....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
30.10.2012 13:38:07   
seraphyme
joj pčelac ne znam što bih ti rekla.... što učiniti? riješiti odjednom ili kljukati mjesecima ili godinama ab pilulama...... opet velim, navijam  za dabroston jer je regulator

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
5.12.2013 17:00:11   
capi
da li je moguce da ako curica od 5g popije jednu antibebi pilulu Diane 35 ima bilo kakve posljedice. odmah nije imala, a kasnije npr pubertet

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Antibebi pilule kod curice od 12 god.
14.5.2018 22:28:04   
AnitaZg
U ovakvim situacijama bih uvijek tražila drugo, pa i treće mišljenje. Prije bih tražila i alternativno rješenje. Ali, ako mora, prihvatila bi pilule. U konačnici treba s djetetom pričati o svemu. To je moje mišljenje.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!