|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:37:59   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: marinazg


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ma spandjali su se opet user posted image


tko? mamicaa i ante ili? hahahhahaha user posted image user posted image user posted image

simona i ante,mamica vise nije u igri ,otpirio ju ante kad je čuo za ovu zavrzlamu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:39:56   
Emina mama

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: Emina mama

Sad ćete vjerojatno i mene kamenovati...ali ja bi ovo dala u novine!!
Nek ljudi kakvih sve fejkera ima....

i ja bi isto,ne toliko zbog nje nego zbog propusta socijalne sluzbe



Upravo to, slažem se! Hebe mi se za nju...žao mi je djeteta...tko zna koliko ima djece koju su ovi iz socijalne službe samo ''predali'' nekome bez ikakvih tečajeva, provjera i slično?!
Ona je samo mala riba u oceanu...ja bi udavila ove velike!!

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:42:23   
natalijax
IZVORNA PORUKA: Emina mama


IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: Emina mama

Sad ćete vjerojatno i mene kamenovati...ali ja bi ovo dala u novine!!
Nek ljudi kakvih sve fejkera ima....

i ja bi isto,ne toliko zbog nje nego zbog propusta socijalne sluzbe



Upravo to, slažem se! Hebe mi se za nju...žao mi je djeteta...tko zna koliko ima djece koju su ovi iz socijalne službe samo ''predali'' nekome bez ikakvih tečajeva, provjera i slično?!
Ona je samo mala riba u oceanu...ja bi udavila ove velike!!
sumnjam ,meni to sve smrdi s udomiteljstvom,možda je ovaj maleni udomljen al ostala za njih sumnjam ili kak je netko rekao možda ih posuđuje,to su kak bi rekli romska posla

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:47:12   
mala pcelica
druga djeca nato ne postoje,ona su izmisljena

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:48:09   
sretnabeba4
isss, nema me par dana, a ovdje bombastično!!!
mogu reći da nikad nisam do kraja vjerovala u njene priče o neimaštini, ta je žena prosila sve moguće što je mogla i gdje je stigla.  čak sam i na Fejsu u Pričaonici o njoj čitala....sad vidim da se radi o istoj osobi. i tamo je pisala svima neka je gledaju i da se prijavila zbog neimaštine i da nije željela snimati više od jedne epizode kako je se nebi osuđivalo jer je ipak udana. a ja gledala tu emisiju i došlo mi je zlo kad sam ju vidjela a ona bez imalo ustručavanja liku tamo kaže "ja sam udana". fuj su mi takve osobe. Mali zmaj, preporučam da podignete prijavu za prevaru i pokušaj prevare. nema više smilovanja...neka plati za to što je učinila. Modesty svaka čast na otkrivenju, ja nikada nebih posumnjala da se radi o istoj osobi....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:51:45   
sretnabeba4
http://www.rtl.hr/rtl-sada/zabava/ljubav-je-na-selu/21515/ljubav-je-na-selu-3/

ovo je epizoda u kojoj je bila!!!!! za one koji neznaju o čemu se radi.

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 13:52:50   
Emina mama
Nato...nisam mislila samo na njen slučaj...tko zna koliko ima takvih slučajeva da službe zakažu pa predaju dijete nekoj budali....user posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 14:44:11   
LUNA000
Nažalost ja sam ta koja je kontaktirala curu iz udruge Mali zmaj, da se pomogne mamica...čitala sam tu i tamo što piše po rr ali nisam imala kako da joj pomognem, a kad su se druge cure organizirale i skupljale novac za pelene, prijevoz itd...mene je srce zabolilo kad sam pročitala kako piše da nema novaca za pelene a da je maleni u bolnici,..nisam znala kako da joj pomognem..a naišla sam prije jednom na netu o udrugi Mali zmaj i javila sam toj curi iz udruge da ako može da pomogne...sjećam se samo da sam te večeri tražila po rr broj mobitela ili bilo kakav kontakt da udruga može stupiti u kontakt sa njom...no kad se na fejsu otvorila grupa ringerajke nisam tu toliko često..pa nisam bila u toku...a o ovoj prevari sam saznala tek kad su cure tamo pisale na fejsu o tome...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 14:47:04   
njanja
Toliko me nije bilo na rr i nis se nije promijenilo
Od 12. Do 16. Str neke od vas se nasladjujete kako ste znale
Time aludirate i da sve koje smo pomogle smo notorne budale jer mi nismo znale
KAKO VAM NIJE JASNO DA NIJE PROBLEM TKO JE ZNAO, a tko JE PREVESLAN, NEG DA JE PROBLEM SOCIJALNE PRIRODE. ODNOSNO KOME OVA DRZAVA DAJE DJECU NA UDOMLJAVANJE I KAKO IH KONTROLIRA!!!

Mali zmaj u pravu si. Pljeskanje na raji se nije promijenilo

A bome ni razvlacenje pustih prica





_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 14:55:36   
nikolana
Kao što sam i pretpostavila, jako ste oštro reagirale na moje mišljenje, ali ono što Vam se mora priznati jest da osim foruma, jako mnogo gledate krimi serije i filmove. Sve što sam htjela reći je da možda i ne poznajete pozadinu cijele priče, već bez imalo mudrosti i promišljanja reagirate baš onako kao što ste imale priliku vidjeti u filmu. Drage moje, kriminal je nešto mnogo veće i opasnije od ove jadne žene što ste joj donirale koju tisuću kuna i higijenske potrepštine. Ja nisam nikakva spisateljica, niti mozak velikog kriminalistčkog pothvata u kojem je opljačkana vreća s pelenama i bananama. Ja sam samo osoba koja je vidjela mnogo veće prijevare, osjetila ih na vlastitoj koži i nastavila dalje sa životom. I osoba, koja za razliku od autorice ove teme razlikuje č i ć i poznaje standardnu hrvatsku gramatiku. Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac. I vjerujte, ne laprdam bezveze, znam o čemu pričam. Da imalo poznajete hrvatsku gospodarsku stvarnost i desetke dužnika na samo jednog vjerovnika, koji su pored toga netragom nestali, izbrisali se iz sudskih registara(a ne sa foruma ringeraja) vjerujem da bi zašutjele.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:19:52   
mala pcelica
a sta da radimo kad je zima,a ovi na tv-u pustaju krimi serije i mi smo primorani to da gledamo ..a bolje i to nego špance i turke user posted image

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:21:11   
Emina mama

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a sta da radimo kad je zima,a ovi na tv-u pustaju krimi serije i mi smo primorani to da gledamo ..a bolje i to nego špance i turke user posted image

user posted image user posted image
Šeherezada je 0bodovauser posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:23:12   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Emina mama


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a sta da radimo kad je zima,a ovi na tv-u pustaju krimi serije i mi smo primorani to da gledamo ..a bolje i to nego špance i turke user posted image

user posted image user posted image
Šeherezada je 0bodovauser posted image

user posted image user posted image user posted image bar da hoće opet pustiti ezela user posted image

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:23:13   
Emina mama

IZVORNA PORUKA: LUNA000

Nažalost ja sam ta koja je kontaktirala curu iz udruge Mali zmaj, da se pomogne mamica...čitala sam tu i tamo što piše po rr ali nisam imala kako da joj pomognem, a kad su se druge cure organizirale i skupljale novac za pelene, prijevoz itd...mene je srce zabolilo kad sam pročitala kako piše da nema novaca za pelene a da je maleni u bolnici,..nisam znala kako da joj pomognem..a naišla sam prije jednom na netu o udrugi Mali zmaj i javila sam toj curi iz udruge da ako može da pomogne...sjećam se samo da sam te večeri tražila po rr broj mobitela ili bilo kakav kontakt da udruga može stupiti u kontakt sa njom...no kad se na fejsu otvorila grupa ringerajke nisam tu toliko često..pa nisam bila u toku...a o ovoj prevari sam saznala tek kad su cure tamo pisale na fejsu o tome...


Tebe nitko nema kriviti za ništa, jer nisi znala niti si mogla znati tko je i kakva je ta Paula!
Išla si joj pomoći, u tome nema ništa loše...

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:37:20   
Tanjica Tanja

IZVORNA PORUKA: nikolana

Kao što sam i pretpostavila, jako ste oštro reagirale na moje mišljenje, ali ono što Vam se mora priznati jest da osim foruma, jako mnogo gledate krimi serije i filmove. Sve što sam htjela reći je da možda i ne poznajete pozadinu cijele priče, već bez imalo mudrosti i promišljanja reagirate baš onako kao što ste imale priliku vidjeti u filmu. Drage moje, kriminal je nešto mnogo veće i opasnije od ove jadne žene što ste joj donirale koju tisuću kuna i higijenske potrepštine. Ja nisam nikakva spisateljica, niti mozak velikog kriminalistčkog pothvata u kojem je opljačkana vreća s pelenama i bananama. Ja sam samo osoba koja je vidjela mnogo veće prijevare, osjetila ih na vlastitoj koži i nastavila dalje sa životom. I osoba, koja za razliku od autorice ove teme razlikuje č i ć i poznaje standardnu hrvatsku gramatiku. Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac. I vjerujte, ne laprdam bezveze, znam o čemu pričam. Da imalo poznajete hrvatsku gospodarsku stvarnost i desetke dužnika na samo jednog vjerovnika, koji su pored toga netragom nestali, izbrisali se iz sudskih registara(a ne sa foruma ringeraja) vjerujem da bi zašutjele.


Evo i USKOK se umješaouser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:39:03   
pticica
IZVORNA PORUKA: Tanjica Tanja


IZVORNA PORUKA: nikolana

Kao što sam i pretpostavila, jako ste oštro reagirale na moje mišljenje, ali ono što Vam se mora priznati jest da osim foruma, jako mnogo gledate krimi serije i filmove. Sve što sam htjela reći je da možda i ne poznajete pozadinu cijele priče, već bez imalo mudrosti i promišljanja reagirate baš onako kao što ste imale priliku vidjeti u filmu. Drage moje, kriminal je nešto mnogo veće i opasnije od ove jadne žene što ste joj donirale koju tisuću kuna i higijenske potrepštine. Ja nisam nikakva spisateljica, niti mozak velikog kriminalistčkog pothvata u kojem je opljačkana vreća s pelenama i bananama. Ja sam samo osoba koja je vidjela mnogo veće prijevare, osjetila ih na vlastitoj koži i nastavila dalje sa životom. I osoba, koja za razliku od autorice ove teme razlikuje č i ć i poznaje standardnu hrvatsku gramatiku. Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac. I vjerujte, ne laprdam bezveze, znam o čemu pričam. Da imalo poznajete hrvatsku gospodarsku stvarnost i desetke dužnika na samo jednog vjerovnika, koji su pored toga netragom nestali, izbrisali se iz sudskih registara(a ne sa foruma ringeraja) vjerujem da bi zašutjele.


Evo i USKOK se umješaouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:42:33   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: nikolana
I osoba, koja za razliku od autorice ove teme razlikuje č i ć i poznaje standardnu hrvatsku gramatiku. Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac. I vjerujte, ne laprdam bezveze, znam o čemu pričam. Da imalo poznajete hrvatsku gospodarsku stvarnost i deset__ke dužnika na samo jednog vjerovnika, koji su pored toga netragom nestali, izbrisali se iz sudskih registara(a ne sa foruma ringeraja) vjerujem da bi zašutjele.


Smješno je nikolana zbog čega si se ti uopće pojavila na ovoj temi pod izlikom da si prošla svašta u životu i prosula nam tu svoj "biser mudrosti"...Jest, moj pravopis ponekad "pretrpi" zbog brzine tipkanja,narječja,slenga ili pisanja prek mobitela al mislim da mi to ovdje nitko ne zamjera. Javila si se sa suzom u oku nebi li i nama zasuzilo - meni nije.
Pretpostavljam tko se krije iza tvoga nicka pa je s toga faktor iznenađenja kod mene izostao.
Netko tko kao ti "poznaje standardnu hrvatsku gramatiku" nikada ne bi napisao rečenicu -citiram:"... Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac...."
Takva rečenica teško prolazi i u nižim razredima osnovne škole draga samaritanko. 
Očito si ti ovdje došla zapiknuti strelicu u autoricu ove teme jer te ona više smeta od samog teksta.
A vreću pelena i banana ak imaš viška slobodno pošalji...rado ćemo je podjeliti ovdje na rr.


< Poruku je uredio modesty blaise -- 11.2.2012 15:46:17 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu nikolana)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:45:49   
mala pcelica
uskok user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:48:41   
pticica
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: nikolana
I osoba, koja za razliku od autorice ove teme razlikuje č i ć i poznaje standardnu hrvatsku gramatiku. Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac. I vjerujte, ne laprdam bezveze, znam o čemu pričam. Da imalo poznajete hrvatsku gospodarsku stvarnost i deset__ke dužnika na samo jednog vjerovnika, koji su pored toga netragom nestali, izbrisali se iz sudskih registara(a ne sa foruma ringeraja) vjerujem da bi zašutjele.


Smješno je nikolana zbog čega si se ti uopće pojavila na ovoj temi pod izlikom da si prošla svašta u životu i prosula nam tu svoj "biser mudrosti"...Jest, moj pravopis ponekad "pretrpi" zbog brzine tipkanja,narječja,slenga ili pisanja prek mobitela al mislim da mi to ovdje nitko ne zamjera. Javila si se sa suzom u oku nebi li i nama zasuzilo - meni nije.
Pretpostavljam tko se krije iza tvoga nicka pa je s toga faktor iznenađenja kod mene izostao.
Netko tko kao ti "poznaje standardnu hrvatsku gramatiku" nikada ne bi napisao rečenicu -citiram:"... Kao što je uostalom sasvim dobro poznaje svaki prosječni intelektualac...."
Takva rečenica teško prolazi i u nižim razredima osnovne škole draga samaritanko. 
Očito si ti ovdje došla zapiknuti strelicu u autoricu ove teme jer te ona više smeta od samog teksta.
A vreću pelena i banana ak imaš viška slobodno pošalji...rado ćemo je podjeliti ovdje na rr.




user posted image

kratko i jasnouser posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:50:05   
sina
cureeee,pametniji popušta. pustite budalu,još bu te na kraju vi,u očima nekih rr-ajki,ispale negativke.
pokazale ste da niste glupe i da vas se ne može preveslati samo tako. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo,ja vam plješćem,pa nek puknu oni kojima pljeskanje na rr smeta.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:53:27   
MaliZmaj
admin foruma moze provjeriti IP adrese i otkriti klona

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:54:22   
adryosijek
pa procitajte njen prvi post, kako podjebaje sve zene na forumima,pun cinizma i kojekakvih gluposti ,da joj sin od 2 g pise esej o cincilama ..user posted image moja jos niti neprica a ne da pise ,niti zna sta je cincila user posted image user posted image kaze da nema vremena ko mi pisati,ali glavno da zna koja je kolko komada keksa stavila u usta user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 15:59:48   
lilia
Ja ne razumijem da se baš oko svake teme morate "počupati", Nikolana sigurno nije mamica a tko je kao da je bitno uopće.
Raspravljamo o tome jer smo nasamareni, ženska je obrlatila koga god je mogla a siroto dijete?
Tko zna gdje je sada i dali pati?
Njega mi je najviše žao.
I ja ću reći da uopće nisam sumnjala u mamicu i njezinu priču, nikad mi nije bila sumnjiva. Zapravo uvijek mi ju je bilo žao.
Eto i ja sam jedna od naivnih. A vi koji ste "znali" mogli ste preko PP jedna drugoj prišapnuti da vam se neke stvari ne čine čiste. Možda bi se i prije sve razotkrilo.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 16:00:34   
m600

IZVORNA PORUKA: njanja

Toliko me nije bilo na rr i nis se nije promijenilo
Od 12. Do 16. Str neke od vas se nasladjujete kako ste znale
Time aludirate i da sve koje smo pomogle smo notorne budale jer mi nismo znale
KAKO VAM NIJE JASNO DA NIJE PROBLEM TKO JE ZNAO, a tko JE PREVESLAN, NEG DA JE PROBLEM SOCIJALNE PRIRODE. ODNOSNO KOME OVA DRZAVA DAJE DJECU NA UDOMLJAVANJE I KAKO IH KONTROLIRA!!!

Mali zmaj u pravu si. Pljeskanje na raji se nije promijenilo

A bome ni razvlacenje pustih prica






da a jedino ste ti i modesty stigle to sve istražiti i nama dokazatiuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a mi smo tu da pješćemouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Objašnjenje !!!
11.2.2012 16:04:50   
modesty blaise
lilia, ja nisam aludirala da je nikolana mamicaa...
to niti ne mislim

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!