|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 10:24:03   
BUMBI
Ooo,baš se naspavalauser posted image
Ajde uživajte


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 10:48:06   
mariola
Ej, ja nestala jer mi je bila šogi.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 12:29:15   
sarah_zg
Ima koga u birtiji ili ste sve na objašnjenjuuser posted image

Mi planiramo poslije posla za Heru, nismo mogli prošli vikend, nije ni sad neka sreća, ali valjda ćemo se probiti nekako. Mariola, svaki dan mislim na tebe i nadam se da nećeš dobiti trudove dok se bura ne smiri i sunce ne zasja


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 13:18:29   
andydea
Draga Mariola,evo mislim na tebe....želim ti lagani i uspješni porod....uživaj u iščekivanju najljepšeg dana i nadam se da će dole zatopliti što prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 20:48:37   
BUMBI
Večeruser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 20:51:07   
danery
ola b,šta ima?
konačno netko i u birc zašao,svi se objašnjavaju user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 20:52:10   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image n a šta ćemo to je sad udarna tema
sta ima cure?

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 20:53:22   
BUMBI
Hej Daneryuser posted image
Evo D zaspao a ja došla vidjeti šta ima novouser posted image ,pa reko ajmo malo i u birc.
Šta ti?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 20:55:39   
danery
mah....dok nema kuće,nikom više ne vjerujem user posted image user posted image user posted image
ma niš nema,evo zima....dopodne lajsale po vani,bejb je straaaašnaaaa za šetnje,samo gleda kako bi negdje sama i kako bi zbrisala...
šta vi radite,kako maja?
b,kako je bilo u igraonici bez kumića user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:04:05   
BUMBI
A šta češ kad bi bejb sama šetala,moraš ju pustitiuser posted image
E,nismo bili sami u igraonici,išao je s kumićemuser posted image
Vidjeli su se napokon nakon 100 godina,i sad me stalno davi da idu opet,tako da sam mu obečala da će sutra ići,naravno ako oni budu mogliuser posted image
Jel vam tvoji dolaze za vikend?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:06:48   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: danery

mah....dok nema kuće,nikom više ne vjerujem user posted image user posted image user posted image
ma niš nema,evo zima....dopodne lajsale po vani,bejb je straaaašnaaaa za šetnje,samo gleda kako bi negdje sama i kako bi zbrisala...
šta vi radite,kako maja?
b,kako je bilo u igraonici bez kumića user posted image

maja nešto cjeli dan cendra nista joj nije po volji,a ja bi da sjedim i da se objašnjavam user posted image
vidiš danery ništa od naših kuća cccccc user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:09:12   
BUMBI
mala pcelice sorry tebe nisam ni pozdravilauser posted image
Jel ti M spava?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:10:28   
danery
ma b,sve 5,nek lajsa,al izlijeće mi skroz prema cesti user posted image grozim se ove štrose,doslovno si pod autima i tramvajem čim iz dvorišta izađeš...
držim ju za ruku,urla,neće sa mnom,kud ona upili,to silom hoće izvest,al onda ju podignem,ili ju opomenem pa ajd nekako mic po mic...ma uff,jedva čekam proljeće,pa nek harači po bašči user posted image
moji ne dolaze,možda ćemo mi k njima,ali moram vidjeti hoće li mm preživjeti noć user posted image sav se nešto uzmuvao,glava ga boli,mislim da je i povratio par puta user posted image eno sjedi ko siroče pod dekicom i pije kamilicu...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:13:47   
cuba
Večer cure i od meneuser posted image
Šta ima osim ove objasni me/razjasni me temeuser posted image
Meni R maloprije zaspao, još smo u mojih. Snijega nam još nema i što se mene tiče ne trebam ga nikada više ni vidjetiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:17:19   
BUMBI
Ma zanam kako ti je,i ja se užasavam od auta i cesteuser posted image
Vi mislili kod njih,a tm se nešta razbolio,nadam se da nije ništa strašnouser posted image
Hej draga večer i tebiuser posted image
Šta kažeš na temu?Jesi se šokirala?
Vi ste još kod tvojih,kako napreduju radovi?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:19:11   
danery
MA NIJE STRAŠNO,SAMO JE OSJETLJIVIJI NA PROMJENE VREMENA I ONDA GA BAŠ JAKO ZNA BOLITI GLAVA...
ips,caps user posted image ne vičem,ne da mi se brisat,prezima mi je user posted image
a ne znam,valjda ćemo uskoro malo i mi do broda....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:19:46   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: BUMBI

mala pcelice sorry tebe nisam ni pozdravilauser posted image
Jel ti M spava?


ma kakvi spava neća ta još skoro user posted image
kako tvoj dječak?
danery krenila bejb na plažu user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:21:11   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: cuba

Večer cure i od meneuser posted image
Šta ima osim ove objasni me/razjasni me temeuser posted image
Meni R maloprije zaspao, još smo u mojih. Snijega nam još nema i što se mene tiče ne trebam ga nikada više ni vidjetiuser posted image

ma šta vam fali da padne još malo snijega,kako oni u rusiji zive user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:22:29   
danery
user posted image user posted image user posted image joooj šuti pčelac,danas je bogme bila pod nadzorom i ubundana od do user posted image user posted image presmiješna mi je u skafanderu,koo pingvin astronaut....jesi vidjela na fb video kako ju štap didov muči,ja sam se polomila od smijeha user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:23:35   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: danery

user posted image user posted image user posted image joooj šuti pčelac,danas je bogme bila pod nadzorom i ubundana od do user posted image user posted image presmiješna mi je u skafanderu,koo pingvin astronaut....jesi vidjela na fb video kako ju štap didov muči,ja sam se polomila od smijeha user posted image user posted image

nisam baš ću pogledati user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:23:39   
BUMBI
Još ne spava.kada inače ide spavati?
D spava a inače je okuser posted image
Cuba jel vam kerum počistio snijeg?user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:27:58   
cuba
Bumbi, radovi napreduju dobro. U zadnjoj smo fazi, postavljaju se pločice i ako sve bude po planu u utorak bi trebale biti gotove i onda u srijedu montiranje sanitarija i to je to. Baš smo popodne mm i ja bili u kupovini zadnjih stvari, kupili wc školjku i dasku sa automatskim spuštanjemuser posted image ma perverzija od kupatila šta da ti kažemuser posted image
A u mojih smo do tada, sutra ćemo otići na jedan dan kući da mi muž jadan ne uveneuser posted image ne znamo još hoće u nedjelju ići u Francusku na onaj seminar zbog ovog snijega jer je dosta letova otkazano.
R mi je super, danas je peti dan otkako zu kozice izbile, više ne izlaze i sad bi trebalo početi sušenje. Nema mi više ni temperatureuser posted image user posted image
Kako ste mi ti i zet?
A na temu nemam puno komentara, neda mi se sve ni čitati.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:33:00   
BUMBI
Super za radove,nadam se da će biti brzo gotovo.Ajme super za automatsku daskuuser posted image user posted image
A tm si ostavla samoga kod kuće,stvarno si ga mogla malo i posjetitiuser posted image
Aha,znači možda neće ići,hoće onda to odgoditi ili će morati kasnije ići?
Super što mu je dobro i što brzo prolazi,a i super što nema tempuser posted image user posted image
Mi smo isto dobrouser posted image
Sutra bi trebla van ići,nakon 100 godina,prijateljica slavi rođendanuser posted image ,samo se nadam da neće napadati još hrpa snijega da mogu ići  automuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:33:10   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Još ne spava.kada inače ide spavati?
D spava a inače je okuser posted image
Cuba jel vam kerum počistio snijeg?user posted image


oko 10 obično,stim da ne spava preko dana,a ako spava onda još kasnije ...kuku meni kad imam hiperaktivno djete user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: CB: " Kod djeda mraza"
10.2.2012 21:35:16   
cuba
Kerum i sekica se uredno sprdaju sa građanima našeg grada, nemam riječi. Istina da nismo imali razloga biti pripremljeni na ovakav snijeg kad ga toliko nije napadalo u Splitu u zadnjih 100 godina al bez obzira se nekakva pomoć trebala organizirati. Po njegovim smiješnim izjavama ispada da je sve u redu jer nema mrtvih a onih 900 polomljenih ljudi ćemo jednostavno zanemariti. Pa i ja sam nekidan pala ravno na dupeuser posted image al sva sreća nekako sam se dobro dočekala pa nisam ništa polomila. Svi smo mi ispred svojih kuća čistili, baš je mm sa predstavnikom stanara iz naše zgrade išao kupiti sol i pjesak pa smo čistili ispred zgrade. Ljudi su se snalazili kako su znali a na tv-u su nas prikazali kao najobičnije lijene dalmošeuser posted image Sramota. Nismo mi kao Zg i Os kojima je snijeg normalna pojava pa da imamo po 100 ralica i bagera. Imali smo jednu ralicu a jednu su nam poslali iz Zg-a i to zamisli bez zimskih guma?? Pa kako ćemo onda očistiti grad. I čisto informativno, danas 7 dan otkako je snijeg pao sam centar grada tj Peristil još uvijek stoji pod santom leda.
I nebi iskreno imala ništa protiv da ga smjene sa mjesta gradonačelnika jer je jedna obična lakrdija od čovjeka, prava maškara.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!