|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
9.1.2012 18:33:35   
Hladna
123beba ja citam i citam i iskreno ni ne znam sta citam i moram priznat da su moji neredoviti ciklusi mala beba naprama tvojim problemima, na zalost ja ti ne znam dati nikakav savjet vec samo zazeljet srecu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
9.1.2012 18:34:42   
123beba
Hvala ti user posted image

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
4.3.2012 12:34:08   
pippa
Bokić svima! Nova sam na forumu, zanima me da li netko zna nešto o liječenju neplodnosti u privatnim klinikama?javascript:void(AddText('user posted image '))

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
5.3.2012 9:24:35   
*zmaja*
draga pippa, dobro nam došla user posted image user posted image user posted image
ima nas tu dosta koje smo išle barem jedan dio u privatnu polikliniku zbog neplodnosti. ne znam što te točno interesira...
ako trebaš preporuku, moja preporuka je definitivno poliklinika beta plus, doduše ne znam jesi li u zg ili gdje user posted image .. napiši točno što te zanima pa ćemo ti ili ja ili netko od cura odgovoriti na tvoja pitanja.



_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
5.3.2012 11:12:26   
Malena1979
Bokić pippa i dobrodošla :)

Ima puno privatnih klinika koje jako dobro rade svoj posao na području Zagreba. Meni je recimo Poliklinika Vili super, a imala sam i pozitivni feedback za Beta Plus.

Pretrage koje se mogu obaviti prvo (a kasnije će ti trebati za procedure) su cervikalni brisevi, papa test, vađenje markera (krv - hepatitis, sifilis, hiv), prohodnost jajovoda...a muž neka ode na spermiogram da se vidi kakva je kod njega situacija :)



_____________________________

Never give up, never surrender ;)

(Odgovor članu pippa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
12.4.2012 9:37:34   
sarah_zg
Drage curke, zna li netko kakva je procedura u Zg za spermiogram. Moji su nalazi svi ok i papa i brisevi i krvna slika, imam ovulaciju, ali bebe nema. Sad... muž bi išao na spermiogram, al nemamo pojma otkud krenuti ni kako se ide. 

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Malena1979)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
12.4.2012 10:41:45   
123beba
Sarah bok!! Procedura je ovakva... ili tvoj dragi ode kod dr. opće prakse i traži uputnicu pa ide premo zdravstvenog ili ode u neku privatnu kliniku gdje je spermiogram plaćaš (ako se ne varam mislim da je bio 300 kn)... Mogu ti još provjeriti jer nisam više sigurna koja je bila cijena... U privatnim obično nalaz bude isti dan i šalju ti na mail pa ne moraš niti ići tamo što je meni bilo super...
No, moj dragi je išao i privatno i u Petrovu... Ako ideš u Petrovu ovo ti je kontakt za naručivanje:
KBC Zagreb, Petrova 13; za spermiogram: 4604 755 (zvati od 12 do 15)

Ako imaš još kakvih pitanja ili te zanimaju neki detalji samo pitaj... i ako se ja još čega sjetim javim se! user posted image

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koraci u liječenju neplodnosti
12.4.2012 12:40:40   
sarah_zg
Hvala tiiii user posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!