|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 12:28:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:31:26   
tonkica
Bome Iva prijedlog mu je stvarno koma! Mogu si misliti kak bi meni bilo da moj mm dođe s takvom idejom! Rađe ću to sama sve obaviti, nego da mi sveki pravi društvo.
A čula sam i za slučajeve da muževi idu sa ženama, pa im se sve živo zgadi i više ne žele voditi ljubav sa svojim ženama. Bolje onda ni ne forsirati ako sam nema volje za to.
Ni moj neće ići sa mnom, a ja ga ne želim nagovarati.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 727
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 12:37:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tonkica)
  Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:39:24   
koka
Ti muškarci stvarno me neki put iznenade, pa ja što sam super s mojom svekrvom u tom trenutku nebi htjela da bude tamo. Pa već ak je tako nemoj ti njega nagovarat da ide na tekmu, pa neka plati bejbe..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:40:51   
mirna
Ma Iva nemoj se uzrujavati, tvoj MM je valjda sav zbunjen zbog bližnjeg PDP i ne misli racionalno. ako se stvarno toliko boji poroda i svega onda bolje da ne ide s tobom..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:40:54   
koka
Reci ti njemu da nema pojma šta propušta.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:42:13   
tonkica
Ja sam isto neki dan pričala sa mm i rekla mu da bi bilo baš lijepo da bude sa mnom, pa bi mogo presjeć pupčanu vrpcu. A on će meni: ja ću bit u čekaoni, pa nek oni mene pozovu unutra kad sve bude gotovo i ja ću ju prerezat. I kaj da mu velim?
No frk ljubavi, budem ja to sve sama... Rekla sam mu neki dan da je najlakše napravit dijete, a ostalo je sve na nama manje-više. Bit će mu žao poslije, al šta da mu radim!
Sad vas pozdravljam, gibam! Tipkamo si navečer!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:43:13   
koka
Mirna slažem se s tobom, nemoj trošiti snagu na to. Žene su stolječima rađale same pa i danas rađaju. Ti češ to hrabro obaviti i bez njega. Kad sve bude gotovo i kad budete vidili svoju Vidicu, nijedna utakmica ili gol neće zamjeniti tu radost.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 733
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 12:45:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:46:52   
Puli
Žene su stolječima rađale same pa i danas rađaju. Ti češ to hrabro obaviti i bez njega. Kad sve bude gotovo i kad budete vidili svoju Vidicu, nijedna utakmica ili gol neće zamjeniti tu radost.
IZVORNA PORUKA: koka

bravo koka
to si odlično sročilauser posted image
i ja se slažem s timuser posted image


< Poruku je uredio Puli -- 4.6.2008 12:47:56 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:47:12   
koka
Bok tonkice imaš pravo, a u mom slučaju i ja i on  bi htijeli da MM bude pri porodu. Zamisli da ne stigne ili neznam, neki drugi razlog da ga ne puste unutra, bilo bi mi žao, ali šta ću im reći: a ne jaa neću onda rodit? 

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:48:49   
koka
Iva user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:51:00   
Puli
ja sam za da idu s nama ali samo ako oni to stvarni žele
ja mog nisam morala nagovarati
još dok smo radili na bebi rekao je da želi biti prisutanuser posted image

inače sam bila spremna sve odraditi sama



(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:56:08   
maja
Kod nas na svu sreću ili nesreću muž ni ne može biti sa nama, mada bi ja jako voljela da je mogao biti, ali pričali smo o tome i on je rekao da nebi išao, ali već bi ja pustila suzu i nagovorila gauser posted image Nadam se da kad budem trebala drugi put roditi da će to i kod nas doći, pa ćemo vidjeti! Ali sa svekrvom nikako nebi išla, a čak ni sa mamom, jer bi ona paničarila totalno!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 12:58:58   
Puli
sa svekrvom no way
nema ćanse da bi išla

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:00:13   
koka
Ivaaaa, šta je opet zaspala?

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 741
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 13:04:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:07:02   
koka
Ja opravo papam dobru Milku s jogurtom poslala mi je jedna DOBRA frendica za Roka, al nisam mogla odoljeti. Pustit ću mu malo. Ipak djeca nebi smjela previše slatkogauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:07:07   
mirna
Iva dobar komentar! Taj biser da se muškarcu zgadi žena nakon poroda je valjda izmislio neki šminker, koji nije htio prisustvovati porodu..pa muškarac nikada ne vidi što se događa dole, jedino ako baš insistira..

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:10:18   
maja
cure, upravo sam si nalakirala nokte na nogama, nakon dugo, dugoooooooooooooooo vremenauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:10:34   
anne
Iva Piva moj ne bi odbio takvu ponudu. Ja mu ne bi ništa rekla, ali bi mi bio žao što je odabrao nogomet umjesto nas? user posted image  Neka gleda doma s nama!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 746
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 13:10:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:13:39   
anne
Ručak je ispao super. Sve miriše na vino. Nek se babe iz susjedstva pitaju! user posted image
Mirna jesi živa? Kako ide odvikavanje?
Puli jesu vam se oštetile knjige u podrumu? Jesi čula da je u našem kvartu bilo najgore? Rekli su na vjestima.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:14:05   
koka
Bravo Maja, ja sam jučer kod kozmetičarke to sredila. Anneuser posted image user posted image user posted image . Iva

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Birc''Ugodni kutak''
4.6.2008 13:14:53   
koka
Ups stisnula sam krivouser posted image . Ivauser posted image user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!