|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:24:56   
mariola
hej cuba jesi tu? ja odbrojavam minute i kad odem ne vracam se do 2013user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:25:19   
pepeljuga
Hej jel ima koga?

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:25:48   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

hej cuba jesi tu? ja odbrojavam minute i kad odem ne vracam se do 2013user posted image user posted image

Jupiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:28:45   
cuba
Hej curke, tu sam, upravo se najela gulašauser posted image
mariola jupiiiiii user posted image user posted image user posted image  uživaj sada na porodiljnomuser posted image user posted image
Kako balerinica i T?
Hej Pepe, kako leđa, jel ti bolje?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:30:59   
pepeljuga
Ajme cuba ne pitaj,dobro me uvatilouser posted image
Jutros isla do ove jedne kiroprakticarke i odma mi bilo bolje al sto vridi kad mi je F zaspao u autu i onda sam morala donit doma njega u sidalici i opet me presiklouser posted image user posted image user posted image Mrzim sto sam u ovom Zg sama,nikok nema ni 5 min da mi pomogneuser posted image user posted image user posted image tek vidim u ovakim situacijama koliko mi mama znaciuser posted image

Kako ste vi,kako R?

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:31:12   
mariola
Hej pepi jesi se otkocila?kako su decki?

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:35:02   
pepeljuga
Decki sva srica ok,dosli smo napokon i do toga da bas vole ici u vrticuser posted image
A i F super,kao da kuzi da ja nisam ok pa se nista ne buniuser posted image ,juce je samo lezao il na kaucu ili u viperu ili u kreveticu,samo sam ga minjala sa jednog na drugo mistouser posted image user posted image

Kako ste vi? Dosao je napokon zadnji dan,sad ces lipo malo doma uzivatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:36:00   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mariola

hej cuba jesi tu? ja odbrojavam minute i kad odem ne vracam se do 2013user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  mariola zaviđam ti!!!!

cure pozdrav iz opće gužve, životne, poslovne .... uopće me nema na rr :(

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:40:11   
cuba
Pepe ajmeuser posted image user posted image
Baš mi je žao. Nadam se da će što brže proćiuser posted image user posted image user posted image  Da sam tu, uskočila bi ti bez problema, zato nagovori J da se selite u Zduser posted image
Super za frajere, znači sad baš guštaju u vrtićuuser posted image user posted image
anaxx, kako tvoji frajeri, jesu prošle sve viroze, gripe, temperature?
Pepe, mi smo dobro, R mi je ozdravio, ja skoro. Sad spava, kad se probudi čeka ga gulaš pa će bit sritan, to obožavauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:44:13   
andydea
cure samo da vas pozdravim....Mariola uživaj jer sad ćeš se konačno moći opustiti....anaxx ja čekam da obnoviš listu za 2012...mislim da si to ti otvorila temu....evo ja se spremila na popodnevno uređivanje same sebeuser posted image ...dragi me vodi na većeru...klinci su kod mame...mm radi,a ja si baš guštam

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:44:34   
pepeljuga
Anax bit ce boljeuser posted image user posted image

Cuba hvala ti,user posted image user posted image
Bitno da ste ozdraviliuser posted image user posted image A i ja volim gulasuser posted image user posted image ,meni je jos jedna kg otislauser posted image uopce ne osjecam gladuser posted image  a svaki dan se pocastim sa redom cokoladeuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:45:11   
mariola
T je dobro,sve ok. sutra cu i njega ostavit doma, neka i on osjeti prvi dan mog godisnjeg. mm i ja cemo popodne u zd. veceras nam je kazaliste. pisem s moba pa cu vas pozdravit za danas. javim se od doma ako jos budete tu. uzivajte mi. puse klincima .

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:45:25   
pepeljuga
Andy uzivaj i zelim vam lipi provod vecerasuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:45:36   
andydea
Cuba sad sam jela ali taj gulaš zvuči primamljivouser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:48:04   
andydea
Hvala Pepe,a ja se nadam da se nećeš više ukočiti...user posted image meni je to bilo par puta pa sam išla čak na inekcije u bolnicu...user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:48:56   
pepeljuga
Ma isla bi i ja na inekcije al zbog dojenja ne moguuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:49:49   
cuba
andy da znaš (nije da se hvalimuser posted image ) al stvarno radim odličan gulaš. I da se mene pita, jela bi ga svaki danuser posted image  Tako kad ga napravim uvik skuvam pun lonac pa bude za dva dana da se izguštamuser posted image  Cure otvarajte prozore stiže delišs gulaš ala Cubauser posted image
mariola, pozdrav, uživajteuser posted image
Pepe, jeste odlučili oćete u Zd za Božić ili ostajte doma?
andy, ajme zavidim ti, baš mi fali mmuser posted image  Lipo se izguštajte večerasuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:53:54   
pepeljuga
CUba moji prozori otvoreniuser posted image

Ostajemo definitivno u Zg,pa moram napravit one puste kolaceuser posted image ,dolazi nam Djed mraz na Badnjak pa sam zvala brata i njegove da dođu pa ce ostat i na veceri,imam neke lignje pa cu ih puniti i jos nesto uz njihuser posted image

Ajde sad ce ti brzo vrime proci pa stize i tvoj tmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:57:53   
cuba
Hahaha, znači špaher će da radi punom paromuser posted image  Otvorit ću i ja svoj prozor za koji kolačićuser posted image
Ajme super, to će vam baš bit puna kuća za Božićuser posted image user posted image
Ma da, još misec dana pa je mm kući. Al kad se sitim da je već idući tjedan treba doć malo me baci u depruuser posted image
Jesi kupila već Božićne poklone za svoje frajere? Ja još nisam za R i nemam pojma šta ću?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 14:58:35   
andydea
Cuba doći će brzo....mmmm što fino miriši gulaš....cure gibam...morm se počet sređivati...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 15:01:33   
pepeljuga
Ma saljem koliko god triba,sad sam jos u nabavi nekih kalupicauser posted image ozbiljno se bacam na posao,samo se nadam da cemi leđa prociuser posted image
A znam da ti je koma ,i nemam pojma sto da ti kazem osimuser posted image user posted image
Deckima kupila poklone,R laptop,T onaj neki volan na Jurica sa nekim igricama a F neku kravu sveznalicu,slicno onom psicuuser posted image  A i mm sam kupila novi sat budilicu jer mu je stara pokvarena,a moram jos nesto curkama od bratauser posted image . Starcima mojim i od mm sam narucila neki poster na platnu sa slikom njih trojiceuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 15:14:26   
cuba
Ajme super si poklone izabralauser posted image user posted image user posted image
Kad čitam šta si sve već napravila ja debelo kaskamuser posted image
Draga, gibam pomalo, idem početi peglati robu dok mi R spava. Valjda ću do sutra bit gotovauser posted image
Pišemo se večeras :-**

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: CB:"Kišni dani"
15.12.2011 15:18:30   
pepeljuga
Onda dođi i do mene,opet mi se nakupilouser posted image
Uzivajte popodne :-***

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: CB:"Kišni dani"
16.12.2011 9:14:31   
mariola
Jutrouser posted image
Ima koga?
Ja uživam doma. Još sam u pidžami, pijem kavicu i pišem čestitke, T sjedi pored mene i crtauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: CB:"Kišni dani"
16.12.2011 9:53:34   
mamino zlateko
evo nas..kolaci se peku kod nas,poslije 11 idemo u ktc s tenom,bit ce djed mraz,a i ja dobila neki poklon paket od ktc-a malo prije me zvali da dodjem podignuti...kako je trudnice biti doma?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!