|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
6.10.2011 8:15:06   
lidac0605
U ovakvim slučajevima vidiš kak sustav opće ne funkcionira...moju kćer je u 5.razredu maltretirala trojica osmaša,dečki!Naravno da se bojala suprotstavit jer su bili i dečki i veći i jači a i jedan dotični "osmaš" je imal već 16 god jer je 2x pal razred.To je jedno vrijeme bilo verbalno,u školskom busu,na što sam joj rekla da se ne obazire,dok jedan dan nije došla plačuć doma i rekla da ju je doticni lupil sa flašom po glavi.Ja poludila,muž isto,odma sl.dan čekali pred školom tog malog koji se taj dan nije ni pojavio,njezin razrednik je samo govorio "ne smijete ga slučajno ni pipnut,završit ćete na sudu" i ovo i ono,a ja baš došla u najboljoj namjeri da ga opalim za uho da se bu vrtel do razreda.Na kraju se dotični izvuko s opomenom i par razgovora kod psihologa,i naravno nastavio se tak ponašat samo se prešaltal na drugo dijete...znate kad je došo dopis da ga smiju izbacit iz škole??
2 tj prije kraja 8.razreda!A sustavno je maltretirao i bio problem od 5!Pa _ebem ti ja onda i sustav i hnos i sve te njihove nove odgojne metode jer je očito da ne valjaju-djeca su sve gora i gora!
Prije bi dobil kao prvo šamarčinu od razrednika,2-3 put bi napravil isto i letiš iz škole u popravni dom,kakvi pusti dogovori i razgovori!
Takav klinac se ne bu promjenil,a roditelj i profesor su u današnje vrijeme vezanih ruku!Ja poludim na to!Zato sam im svima i rekla svojima-ak te neko lupi,vrati kolko god možeš,da mu to više ne padne na pamet,jer drukčije danas nejde.Nažalost!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
6.10.2011 8:31:43   
mariola
Čitam i ne vjerujem. Pretužno je ovo sveuser posted image
Za sve su roditelji krivi. Odgojili su malog terorista a učiteljice su nemoćne jer danas ne smiješ ni krivo pogledat dijete odmah tata s puškom dolazi u školu.
Jako mi je žao što ste u takvoj situaciji i iskreno se nadam da ćete to što prije riješiti.
U svakom slučaju ne odustaj dok to potpuno ne prestane. Sretno.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 8:44:00   
jagodicabobica
prosle godine su djecaci stavili mojoj maloj vrecu na glavu...user posted image
sreca da je uspjela maketi...
ja sam svoje djete detaljno ispitala...i saznala da se mala zalila jednoj uciteljici a ona joj nije vjerovala..
pozvala je moju malu tada je isla u 0 a oni u 3..i oni slagali da nije tako bilo i uciteljica nista...
niti je informisala druge uciteljice niti nas roditelje...user posted image
odma sam glavnoj uciteljici ispricala..
pa sam otisla direktorici i ama bas sve joj ljepo u lice rekla!
popricali su uciteljice sa djecom...direktorica je pricala sa roditeljima...i kontaktirala je antimobing grupu...
i nakon kratkog vremena ja gledam ta djeca se igraju sa mojom malom i paze je!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 6.10.2011 8:57:57 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
6.10.2011 8:49:43   
elven
Joj draga jako mi je žao, što ste kroz to prošli...nadam se da vam se nešto tako neće dogoditi više nikad....a taj mali bojim se da je zaglibio debelo u delikvenciju i da su za to roditelji na žalost najviše krivi...

Slažem se sa onim "starim načinom" pogotovo jer smo u osnovnjaku i mi u razredu imali takvog divljaka doduše bio je mlađi i kad su naši roditelji i učitelj upravo to napravili dali mu za uši i pred njegovim roditeljima ozbiljno zaprijetili maltretiranje je prestalo...., ali to je bilo prije 30 g., a danas...user posted image


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 10:36:52   
modesty blaise
Ne znam kaj sve reči na ovo osim da se čovjek užasne samo tako....
Ponekad mi se čini da je sustav kriv, da su roditelji krivi ......ma da je cijeli svijet poludio , blago rečeno...
Za sada nisam bila u sličnoj situaciji i nadam se da će nas to zaobići, no.....

U zadnjih 15tak godina počelo se s tim "liberalno-demokratskim" odgojem...djeca su zaštćena ko lički medvjedi a sve luđa i sve više bez granica pa se često upitam jeli taj trendi odgoj uopće dobar za naše malene ili je i to samo još jedna izmišljotina da se uvede nekaj novo...da se otkrije topla voda...user posted image user posted image ....pa oni samo mašu sa svojim pravima i prijete okretanjem plavog telefona...
pa ja se ne sjećam da je toga u našoj mladosti tak puno bilo, a danas dnevnik u 19.30 počinje s vješću kak su klinke iscipelarile neku curuuser posted image user posted image
odma mi se digne kosa na glavi i odma mi tlak skoči na 200!!!!
di su ona vremena kad su nam se klinci u tramvaju dizali kad bi ušo neko stariji, kad su pozdravljali na ulici susjede, kada su se u školi pristojno ponašali, kada su se igrali sa svojim vršnjacima po dvorištu i parkovima....kada su bili sretni....a djeca

ajmeeee

ne znam kaj će se desiti ako ikada dođem u sličnu situaciju ali sam sigurna u jedno a to je da moje dijete nikada neće biti zlostavljač...učinit ću sve na tome polju da barem kao roditelj tu ne podbacim





< Poruku je uredio modesty blaise -- 6.10.2011 10:38:21 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 11:28:31   
mamacita
Jucer mi je uciteljica poslala poruku da su mi organizirali sastanak sa pedagogicom i ravnateljem u utorak 11 sati. Znate da cu biti spremna na borbu, ponijet cu rukavice tako da im najprije sve recem na finjaka, no ako iti jednom osjetim iti kakvo omalovazavanje, pred ravnateljem cu zaprijetiti da cu pozvati policiju ja osobno u skolu, i da tome treba doci kraj. Isprike, premjestaji itd. su tek kratkog vijeka, ako je mali toliko munjen kao sto je, od isprike mogu ocekivati da ishlapi i da sve opet zapocne mjesec dana kasnije. Eto, imamo male monstrume svukud naokolo, nemojte vi mlade mamice niti jednom pomisliti da i vasa djeca nece biti ugrozena od strane tih malih agresivaca. Sada je lutrija pronaci razred u kojem je sve u redu i gdje nitko nikog ne mlati. Ja sam saznala da od svih drugih razreda u nasoj skoli: 2.a, 2.b, 2.c, 2.d, 2.e. Da je najnormalniji do sada 2.c. Ne mozes vjerovati da uciteljice moraju postati zrtve tih malih tirana i da im uistinu ne mogu nista, nego samo vjecito opominjati. A, najveca je tragedija u svemu tome sto roditelji zlostavljaca ne vjeruju nikome da je njihovo dijete problem. Tko je tu lud?!user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 12:11:46   
Krky
Sve je počelo "novom pedagogijom". Iako se možda mnogima, neće svidjeti ovo što ću reći, ali je istinito. Turaju nam pod nos kako "ne po guzi", djeci daju prava da roditelja (nezlostavljača, ali je "isporućio" nepedagošku pljusku svom tinejđeru koji se obezobrazio) prijavi "hrabrom telefonu", navuče policiju i socijalu za vrat dok pravi zlostavljači rastu po vrtićima i školama i brižno ih njeguju jer su "oni zapravo žrtve", pa se razmišlja i promišlja kako da im se pomogne, u školi, kad završe kod psihologice, dobiju par bombončića i kaže: "Ajde, dečki, budite dobri i ne radite probleme", ako dobiju ukor, pa se malo poprave, ukor se smanji na opomenu (valjda za nagradu što se neko vrijeme ponašao normalno, kao da je "normalno" danas neko specijalno stanje. A kad se u srednjoj desi da takav zlostavljaš dobije žešću porciju od nekog kome je "puknuo film" javit će se roditelji ovog "oštećenog" i braniti svog mezimca: "Uvijek je bio poslušno i dobro dijete" (iako, to možda, od njega nikad nisu ni tražili), a ovom, kojem je bilo dosta, ispitivat kakve su mu obiteljske prilike i čudit se kako to i zašto...Počet ću od sebe, ako netko pomisli da bi ja kao roditelj zastupala svoje samo zato što je moje. Prije godinu, dvije i moj je 13-ogodišnjak završio kod psihologice na razgovoru i došao sav ustrašen doma, jer zna da je nama ponašanje br. 1. Dečki su okružili frenda u razredu i verbalno ga napadali, smijali mu se, govorili svašta. A moj, sinko (po onome što mi je ispričao) stajao s njima, ali nije vrijeđao i ismijavao). Nisam išla ispravljat "nepravdu",iako je prijetila opomena, jer dragi moj, što si ti učinio da bi spriječio, ako nisi mogao, što se nisi maknuo, i na kraju s koje si strane stajao. Na kraju, nije bitno kako je završilo, ali pouku je dobio: tebe volim, ali iza tvoje gluposti - ne stojim!


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 13:00:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamacita

Jucer mi je uciteljica poslala poruku da su mi organizirali sastanak sa pedagogicom i ravnateljem u utorak 11 sati. Znate da cu biti spremna na borbu, ponijet cu rukavice tako da im najprije sve recem na finjaka, no ako iti jednom osjetim iti kakvo omalovazavanje, pred ravnateljem cu zaprijetiti da cu pozvati policiju ja osobno u skolu, i da tome treba doci kraj. Isprike, premjestaji itd. su tek kratkog vijeka, ako je mali toliko munjen kao sto je, od isprike mogu ocekivati da ishlapi i da sve opet zapocne mjesec dana kasnije. Eto, imamo male monstrume svukud naokolo, nemojte vi mlade mamice niti jednom pomisliti da i vasa djeca nece biti ugrozena od strane tih malih agresivaca. Sada je lutrija pronaci razred u kojem je sve u redu i gdje nitko nikog ne mlati. Ja sam saznala da od svih drugih razreda u nasoj skoli: 2.a, 2.b, 2.c, 2.d, 2.e. Da je najnormalniji do sada 2.c. Ne mozes vjerovati da uciteljice moraju postati zrtve tih malih tirana i da im uistinu ne mogu nista, nego samo vjecito opominjati. A, najveca je tragedija u svemu tome sto roditelji zlostavljaca ne vjeruju nikome da je njihovo dijete problem. Tko je tu lud?!user posted image


drži se draga, sve znam - sretno s razgovorom! user posted image

(Odgovor članu mamacita)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
6.10.2011 13:11:46   
lavica81
strašnouser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mariola

Čitam i ne vjerujem. Pretužno je ovo sveuser posted image
Za sve su roditelji krivi. Odgojili su malog terorista a učiteljice su nemoćne jer danas ne smiješ ni krivo pogledat dijete odmah tata s puškom dolazi u školu.
Jako mi je žao što ste u takvoj situaciji i iskreno se nadam da ćete to što prije riješiti.
U svakom slučaju ne odustaj dok to potpuno ne prestane. Sretno.


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 13:26:27   
Krky
Sad sa, se prisjetila razgovora na zadnjem roditeljskom: sve pritužbe na jednog, tek stasalog "frajerčića". Mamice i tatice na roditeljskom nema i to redovito. Na satu zabavlja cijeli razred. zapikava, ometa svim mogućim sredstvima, curi plamenikom zapalio pramen kose, verbalno maltletiranje i sl. Kaže razrednica da nam ona mora reći kako je ona nemoćna, jer i roditelji ne reagiraju i smatraju to "Ah, mladost-ludost!", ukor već ima, mjere koje najčešće idu je premještaj u drugi turnus (jake li kazne!) ili u drugu školu (nakon valjda 2 ukora), druga škola je odmah do. Ali to se vrši po načelu "mi njima jednog - oni nama", a ako oni nemaju koga, onda niš, i tako...al kao, utjeha bi trebala biti da se sad svako fizičko ili teže i dugotrajno maltletiranje prijavljuje socijalnoj službi i to radi škola i da eto, to bi ipak mogla biti neka zadovoljština. Jedan roditelj je rekao kako su to riješili razgovorom roditelj - roditelj, pošto su praktički susjedi i da je rečeno da dako ne smiri sina ili ga ne obuzda kako got zna da će prijavit obitelj socijali pa nek se stručnjaci pozababe njima. Na to je raska rekla da ipak ne uzimamo to u svoje ruke...a oni nemoćni. Dakle suma sumarum: roditelji zlostavljača - nemarni, razrednici i profesori - nemoćni, žrtve i njihovi roditelji - bespomoćni, zlostavljači - nadmoćni, a socijala - niš koristi.


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 16:32:11   
modesty blaise
kaj više čitam to mi se čini da bi ja mogla u zatvoru završit....brijem da bum se obračunala s bilo kojim nasilnikom ili agresivcom ak njegovi ostanu po strani!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ljuta sam k''''''''o zmaj!!
6.10.2011 19:36:26   
martina33
skužila sam da se svi useru (mislim pri tome na ravnatelje) tek kad im zaprijetiš da ćeš ih stavit u novine !

< Poruku je uredio martina33 -- 6.10.2011 19:37:05 >

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ljuta sam k''''''''o zmaj!!
6.10.2011 19:39:15   
marijola
ma kažem vam ja, ja njemu plesku ili zaprijetit roditeljima, na malo žešći način, pa nek onda oni MENE tuže. a kakvo je naše pravosuđe,sretno im bilo...i nek dokažu, ako mogu

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ljuta sam k''''''''o zmaj!!
6.10.2011 20:51:33   
adryosijek
pa to treba sprijecavat ,za par godina to ce biti ubojice i lopovi...trebali bi uvest kazne za roditelje jer ocito ih odgaja ulica ne roditeli,joj da moje dijeete to radi mislim da bi zaboravilo da vise koga udari,ali svakako cu uciti da se brani ali da nepocinje prva,sretno mame samo ucite dijete na obranu,kako god jer ocito ustanove ,skole opce nefermaju sto oni su odlican put za buduce velike nasilnike,lopove ili nedaj boze ubojiceuser posted image pa neznam ja ovo vise nije normalno da tolko se neobaziru na nasilnike..nezelim da zamisljam tu djecu sta ce biti od njih u buducnosti..

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ljuta sam k''''''''''''''''o zmaj!!
6.10.2011 21:23:05   
jagodicabobica
pa postoji i socijalno...moze se i sa tim zaprijetiti...

http://www.poliklinika-djeca.hr/publikacije/25-pitanja-i-odgovora/

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 6.10.2011 21:27:49 >

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ljuta sam k''''''''o zmaj!!
6.10.2011 21:23:15   
mamacita
Ovo je tako nezahvalna situacija, no nema mi druge nesgo uciniti sve zakonski sto god mogu. No, najradije bih nekoga izmlatila.user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ljuta sam k''''''''''''''''o zmaj!!
6.10.2011 21:29:10   
jagodicabobica
neke informacije a postavila sam ti i link..
 
2. Tko treba prijaviti zlostavljanje i zanemarivanje djeteta?
Prema Obiteljskom zakonu svatko je dužan obavijestiti centar za socijalnu skrb o kršenju djetetovih prava, a posebno o svim oblicima tjelesnog, duševnog ili spolnog nasilja, zanemarivanja ili nemarnog postupanja, zlostavljanja ili izrabljivanja djeteta. Centar za socijalnu skrb dužan je odmah po primitku takve obavijesti ispitati slučaj i poduzeti mjere za zaštitu djetetovih prava. To može biti susjed, član obitelji ili neka treća osoba, a svakako na taj način postoji obveza i dužnost svakog stručnjaka koji radi s djecom da prijavi svako ovakvo ponašanje te posebno zlostavljanje. Prema Zakonu o zaštiti od nasilja u obitelji, zdravstveni djelatnik, djelatnik socijalne skrbi, psiholog, socijalni radnik, socijalni pedagog i djelatnik odgojno-obrazovne ustanove dužni su policiji ili nadležnom općinskom državnom odvjetništvu prijaviti nasilje u obitelji za koje su doznali u obavljanju svoje dužnosti. Ukoliko stručnjak ima neka saznanja o mogućem zlostavljanju djeteta, a tome nije obavjestio nadležne institucije, može kazneno odgovarati zatvorskom kaznom od tri mjeseca do tri godine, a snosi i strukovne sankcije. U mnogim državama, svi stručnjaci raznih zanimanja imaju dužnost prijaviti zlostavljanje djeteta, bez obzira na to je li njihovom poslu rad s djecom primaran.

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 6.10.2011 21:31:16 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ljuta sam k''''''''o zmaj!!
6.10.2011 21:40:56   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mamacita

Ovo je tako nezahvalna situacija, no nema mi druge nesgo uciniti sve zakonski sto god mogu. No, najradije bih nekoga izmlatila.user posted image


pokusaj preko direktorice ....da direktorici skrenes paznju da to djete mozda ima problema u kuci i da nekako direktorica toj familiji spomene"zaprijeti" sa socijalnim ili ti (?)
Sretno sa rijesavanjem situacije!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ljuta sam k''''o zmaj!!
6.10.2011 22:24:08   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

kaj više čitam to mi se čini da bi ja mogla u zatvoru završit....brijem da bum se obračunala s bilo kojim nasilnikom ili agresivcom ak njegovi ostanu po strani!


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
6.10.2011 23:21:48   
olivija
Ma znate šta,ja sam za mir i dobro i polušat ću maksimalono ali kad nešto neide,...mmmmm...imam curicu 3 raz.,cijelo ovo ljeto ju je maltretira mali uličar bez nadzora,mislim to se neda opisat na koje načine ju je tlačio,pokušavala sam s nji na sve moguće načine  i raznim  visinama tonova riješit slučaj,roditelji su me izbjegavali,drugu djecu je nagivarao na iste stvari,prijateljstva joj je pokušavao poremetit,sve do jednog groznog dana kad mi je na moje oči organizira hajku na kćer....eee,a kad sam ja eksplodirala...izletila sam vani,zaprijetila mu ajme...zalipila sam mu 2 pleske...ima 1.5 mj. od toga više je nitko ne maltretira.Njegova mama me nije niti upitla što je bilo,već kad me vidi još me i pozdravlaj...gadi mi se...ma bilo bi najbolje kad bi se to sve dalo pedagoški rješavat ali neide to baš uvjek,ma rekla sam sebi-ja sam to djete rodila i neće je nitko maltretirat.

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
7.10.2011 17:41:27   
elven
NA ŽALOST JOŠ JEDNA ISPOVJEST O ZLOSTAVLJANJU, OVAJ PUT ZBOG "SIROMAŠTVA"....Sve se bojim kad moji krenu u školicu kako ćemo se nositi s tim ljudima i takvim situacijama......naravno sve u nadi da ih neće biti....

Curicu terorizira cijeli razred jer je siromašna

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/07/0179006.html?pos=n0


(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ljuta sam k''''''''''''''''o zmaj!!
7.10.2011 17:45:02   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: elven

NA ŽALOST JOŠ JEDNA ISPOVJEST O ZLOSTAVLJANJU, OVAJ PUT ZBOG "SIROMAŠTVA"....Sve se bojim kad moji krenu u školicu kako ćemo se nositi s tim ljudima i takvim situacijama......naravno sve u nadi da ih neće biti....

Curicu terorizira cijeli razred jer je siromašna

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/07/0179006.html?pos=n0




user posted image user posted image user posted image user posted image  tako zalosno...vrijeme je kada ljudi cjene stvari umjesto ljudi....djeca su samo kopia roditelja...
novopeceni bogatasí su gori od bogatasa koji su odrasli u bogastvu(i koji su milijoneri)...novopeceni bogatasi vecinom pokazuju svjetu preko markirane odjece da ONI IMAJU...moraju sto vidniji(odjecom) i glasniji biti da svjet zna da vise nisú siromasni...i kada vide siromake vide svoju staru ranu pa nemogu to podnjeti i ne postuju siromake a tako i uce svoju djecu...obicno se to sve desava gdje ljudi nisu ekonomski ravnopravni...kada odem u BiH cesto gledam u ljude kako se ponizuju i uvlace u gu***cu sefovima i bogatim ljudima a oni se uzohole-ne daju gledati u sebe...

strasno je to sve!


< Poruku je uredio jagodicabobica -- 7.10.2011 17:59:41 >

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ljuta sam k''o zmaj!!
7.10.2011 17:58:07   
lavica81
ovo je strašno, jadno dijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

i još kaže nakon  roditeljskog sastanka neko vrijeme je ne vrijeđaju pa opet nanovo???? pa kako ti roditelji odgajaju svoju djecu,  kud ovaj svijet ide...sramotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: elven

NA ŽALOST JOŠ JEDNA ISPOVJEST O ZLOSTAVLJANJU, OVAJ PUT ZBOG "SIROMAŠTVA"....Sve se bojim kad moji krenu u školicu kako ćemo se nositi s tim ljudima i takvim situacijama......naravno sve u nadi da ih neće biti....

Curicu terorizira cijeli razred jer je siromašna

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/07/0179006.html?pos=n0




_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ljuta sam k''''''''''''''''''''''''''''''...
7.10.2011 18:03:06   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: elven

NA ŽALOST JOŠ JEDNA ISPOVJEST O ZLOSTAVLJANJU, OVAJ PUT ZBOG "SIROMAŠTVA"....Sve se bojim kad moji krenu u školicu kako ćemo se nositi s tim ljudima i takvim situacijama......naravno sve u nadi da ih neće biti....

Curicu terorizira cijeli razred jer je siromašna

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/07/0179006.html?pos=n0




user posted image user posted image user posted image user posted image  tako zalosno...vrijeme je kada ljudi cjene stvari umjesto ljudi....djeca su samo kopia roditelja...
novopeceni bogatasí su gori od bogatasa koji su odrasli u bogastvu(i koji su milijoneri)...novopeceni bogatasi vecinom pokazuju svjetu preko markirane odjece da ONI IMAJU...moraju sto vidniji(odjecom) i glasniji biti da svjet zna da vise nisú siromasni...i kada vide siromake vide svoju staru ranu pa nemogu to podnjeti i ne postuju siromake a tako i uce svoju djecu...obicno se to sve desava gdje ljudi nisu ekonomski ravnopravni...kada odem u BiH cesto gledam u ljude kako se ponizuju i uvlace u gu***cu sefovima i bogatim ljudima a oni se uzohole-ne daju gledati u sebe...

strasno je to sve!



osjetljiva sam na ovakve stvari i povraca mi se na ljude koji se uzdizu preko drugi a ne shvataju da su samo ograniceni u svom zivotu...
ode sa ove teme:))

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ljuta sam k''''''''''''''''''''''''''''''...
8.10.2011 11:12:40   
Vjeverica ST
katastrofa....kad ja vidim čim se ja zamaram...
ovo je grozno, bojim se za svoju djecu jer i sama sam pristojno odgojena i prenosim to i na njih.....I nažalost, i ja sam budući prosvjetni djelatnik..Vjerujte,ne znam kome je gore, profesorima, roditeljima zlostavljane djece ili djeci. Oni su zapravo najveće žrtve jer će imati traume za cijeli život.

Smatram da , kako je netko naveo, slijedeći korak mora bit viša instanca- SOCIJALNA SLUŽBA. Ne bi bilo loše školi još jednom zaprijetit novinama i soc. službom i onda ih zvati I biti UPORAN.

a da ne spominjem ovo o siromašnoj curici. Jadnog li društva, ljudi gube posao i gladuju, a djetetu moraš kupit dieselice i nikeice. Gade mi se. Gade gade gade takvi ljudi. Pa nego šta nego će nosit sestrinu robu! ja sam po toj logici bila najveća sirotinja, a nitko mi se nije rugao!

A da dođeš doma tim ljudima i tome dječaku, nešto mu kupiš, pokušaš biti ljubazna prema njemu , možda s njim nitko ne priča.... Da dođeš s mužem......?

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!