|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 84 [85] 86   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:31:53   
mariola
Ja završila mandarine sad bi mogla preć na kekse. Da mi vidite ladice u uredu, ima u njima više hrane nego papirauser posted image
Nije ni čudo da sam već dobila 8 kilauser posted image  Bit će mi na proljeće biti na listu salate i zelenom čajuuser posted image
MM je presretan. E sad bi trebalo i o imenima počet razmišljat. user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2101
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:33:32   
BUMBI
mariola jel ti radiš ili samo jedeš?user posted image
Ako budete kao s T onda ćemo se načekati da saznamo imeuser posted image
Sarah bok i tebiuser posted image
Jel vi isto radite na user posted image ?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2102
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:39:56   
mariola
Bumbi lako da će tako bitiuser posted image
Evo ja stavila dva imena na popis.Kad zavrim listu predat ću je mm-u da čujem njegove komentare. Rekao mi samo nek izbacim Eme,Ene, Lare i sl. jel se danas tako svaka druga curica zove. Trenutno su na mojoj listi Helena i Tina ali predomislim se ja još pet puta do terminauser posted image
A svaki slobodan trenutaknaposlu neštogrickamjer nikadse ne zna kad će me stranke zatrpat pa ne dao bog da prođe dva sata a da nisam ništa u kljun ubacilauser posted image
Sarah, ma rušili smo kliznu stijenu između kuhinje i boravka pa sad imamo salu za vjenčanja usred stanauser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2103
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:41:31   
pepeljuga
ej curke moje pozdravuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2104
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:43:09   
BUMBI
Samo ti jedi,nemoj da ostaneš gladnauser posted image
Hej pepe draga šta ima?Jesu se dečki privikli na vrtić?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2105
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:45:57   
sarah_zg
Ja ljetos otišla na kontrolu kod ginice, spremna za bebu br. 2. Žena skinula kile, G. već narastao, ide u jaslice, nema s njim nikakvih problema... I nakon tjedan dana zove mene ginekologica da su mi pronašli atipične stanice na vratu maternice i da se strpim još 4 mj. od trudnoće. Isključili smo HPV jer sam poslije poroda radila test na to (Isto mi nije valjao papa test) i poslal me na krvne pretrage. Ona je sumnjala da mi je organizam u banani. Izvadim ja krv, a željezo 3. Onda dr. opće prakse isto kaže da trudnoća s takvim lošim željezom ne dolazi u obzir itak. Sad pijem željezo, folnu kiselinu, vitamin C i čekam kraj 11. mj. kad idem opet kod ginićke na kontrolu i onda se nadam da možemo slobodno u akciju. Valjda nećemo čekati više od godinu dana kao s G.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2106
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:46:08   
mariola
Hej pepi, kako si? Jeste se privikli na zg?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2107
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:47:23   
BUMBI
A joj Sarah baš mi je žao,nadam se da će biti sve ok i da ćete moći u akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2108
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:49:07   
mariola
Sarah nadam se da ćete dobiti zeleno svjetlo sad u 11. mj i da će se beba brzo primit. Ma hoće, prvu user posted image  nekako najduže čekamo a slijedeće dođu da ne znaš ni kad su došle, jel tako pepiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2109
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:51:15   
pepeljuga
Ajme napisem pola stranice i ugasi mi se lapuser posted image user posted image user posted image ,uglavnom smo ok,osim sto mi je T u groznoj fazi,i bas sam ljuta,tuzna,nemocna al valjda ce i to brzo prociuser posted image
Bumbi jel se D popravio?

Mariola svaka sljedeca dolazi sve brze i brzeuser posted image user posted image user posted image
Sarah drzim fige da sve bude okuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2110
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:54:44   
BUMBI
A joj Pepe baš mi je žao,nadam se da će proći brzo.
D je bolje,nije više onako agresivan,zna na trenutke ga uhvatiti,ali je prihvatljivouser posted image



_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2111
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:57:08   
pepeljuga
Bumbi jel kod vas akcija u điru iliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2112
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:57:10   
sarah_zg
Pepi, poz, kak si kaj? Ma faze dolaze i prolaze. teta u vrtiću je primjetila da je G. odjednom postao strašno ljubomoran pa me pita jesam li trudna jer kao tada djeca tako reagiraju. Nisam, ali smo pričali puno o tome i kad ga pitam šta će mama rodit, on kaže malu seku sekicu, pa možda jadnik već misli da sam ja trudna.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2113
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:57:17   
mariola
Ajoj, šta nam je s T?user posted image
Nadam se da će brzo proć ta fazauser posted image user posted image
Cure, vidila sam sinoć na reklami neki vanish za pranje tepiha? Ova gospođa samo prosula to po sobi i strljala tepih i kao sve čistouser posted image  Jel probala koja od vas? Ja sam iz boravka mislila prat vani normalno deterdženotom i vodom ali iz T sobe nema šanse da vadimo tepih jer nema tko dizat onaj krevet na kat i izvačit taj ogromni tepih a pogotovo ga nemam di prat., pa sam mislila to isprobat.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2114
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 13:59:24   
pepeljuga
Ma i ja mislim da je kod T to povezano sa rođenjem Frane,prema njemu je super,draga ga.ljubi,ma sve ok al mislim da te to faza ljutnje na mene,samo sto trenutno stvarno nista ne pomaze,a nista ,kako sve prolazi valjda ce i to,samo  mi je ful cudno jer on bas nikad nije bio takav a i ja moram priznat da nikad nisam bila ovako nemocnauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 2115
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:00:43   
BUMBI
Pepe mislili smo ovaj mjesec,ali nisam mogla jer sam baš kad je trebalo koristila vaginaleteuser posted image ,pa onda slijedeći krećemo u lov nauser posted image
Joj ,samo da ih prolaze te faze što prijeuser posted image
mariola vidjela sam i taj Vanish i htjela kupiti ali sam na kraju kupila neki Arf za tepihe i s time mm prao,ali vani jer je ispirao s vodom


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2116
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:00:48   
pepeljuga
Mariola ja kupujem taj vanish vec po godine pa nikako se odlucit,djeluje mi pre jednostavno da bi bilo istinitouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2117
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:03:51   
pepeljuga
Bumbi drzif fige da mjesec odma bude uspjesanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2118
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:05:17   
BUMBI
Joj,draga hvala tiuser posted image
Vidjet ćemo kako će biti.Prvo da sad dobijem na vrijeme,da me opet ne zeza kao prošli mjesecuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2119
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:13:06   
mariola
Bumbi ma ti nam u novu godinu ulaziš kao user posted image  user posted image
Pepi, izdrži, neće valjda ni ta faza dugo trajati...
Ja tek sinoć prvi put vidila reklamu. Idem sad lagano prošetat do doma i usput obić dućane pa ću kupiti ako nađe. Ljubite mi dečke pa se tipkamo sutrauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2120
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:15:04   
BUMBI
Idem i ja...user posted image
Hvala ti mariolauser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2121
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
18.10.2011 14:19:36   
pepeljuga
Idem i jauser posted image
Puse i vasim djecacima.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2122
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
19.10.2011 7:47:37   
mariola
Dobro jutrouser posted image

user posted image
user posted image




_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2123
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
19.10.2011 8:31:56   
ema55
Dobro jutrouser posted image ! Kako ste vas dvi? jeste ime smislili za curu?

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2124
   RE: CB: "Ljeto nam se vratilo"
19.10.2011 8:33:16   
anonno17
dobro jutro i hvala mariola baš bi mi pasale sad jedne ovakve fine kiflice. ja imam samo kavicu uz to da vam ponudim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 84 [85] 86   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 84 [85] 86   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!