|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 19:45:19   
Lotte
Ha ha, i moj malac je uvijek bio sklon šaranju po sebi (još uvijek to radi). Moš mislit neugodnjaka kada ga vodim u vrtić cijelog išaranog jer se to ne da odmah skinuti. Valjda će ih proći ta sklonost oslikavanju samih sebe do punoljetnosti, da ne bi nastavili tattoo salonima.user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 20:28:57   
mala pcelica
ako se bude htjela tetovirati kad poraste kupicu joj flomastere pa nek se tetovira user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 7:09:00   
mala pcelica
a što volim kad me svekrva probudi nedeljom u 5 ujutro user posted image
zove ko nezdrava mm na mobilni,ovaj se javlja ,a ona prekida,tek nakon nekog puta se udostojila reci zasto ga zove...da dodje da štroje krmaču!!! pa jebem mu mater znala si juče da ce veterinar doci mogla je reci da mm dodje pomoći a ne zvati ko luda u 5 sati....sjeba mi cijeli dan user posted image kao da je namjerno htjela zvati samo da nas zajebava,a ne razmislja da mi djete spava,il ju boli dupe očito....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 7:49:25   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 9:12:01   
danery
oj....ajooj svega se nakupilo....
ja neću kukat,samo ću stavit user posted image ....bili na moru (sa mojima),90% vremena frktanje stare i dijagnoze "ti nisi normalna" tipa ako djetetu ne daš da baca čaše,gura prste u šteker,krevelji se ako mu nešto ne daš i sl....
onda....brat epi napad a ja sama,a pao na vrata pa ne mogu do njega,a moraš čovjeku pomoći...
i za kraj....put kući,čekala ga ko ozeblo sunce,i onda načetimo na neke ljude iz sb-a,naletio im vepar na auto,pa smo ženu i dijete vozili kući...
ugl.,odmor za pamćenje....mislim da ću se kraj mojih lokalnih baba zapravo odmoriti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 9:50:52   
girlpower
Oo,hoce to tako danery,kad krene naopako nezna statiuser posted image sad se lijepo kući odmori od ludog odmora!user posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 13:00:03   
seraphyme
pčelice: jebo te mobitel, ugasi ga nedjeljom.  daenery: na godišnji nikako s obitelji. recept za katastrofu, svaki put   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 18:11:08   
Lotte
user posted image A jeste lude obadvije! Baš sam se lijepo nasmijala!!user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 21:10:09   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: seraphyme

pčelice: jebo te mobitel, ugasi ga nedjeljom.  daenery: na godišnji nikako s obitelji. recept za katastrofu, svaki put   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma ja moj gasim al mm nikad jebo ga mobilni ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.8.2012 21:34:21   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: seraphyme

pčelice: jebo te mobitel, ugasi ga nedjeljom.  daenery: na godišnji nikako s obitelji. recept za katastrofu, svaki put   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma ja moj gasim al mm nikad jebo ga mobilni ...
moj scenarij: sakrijem mm-u sva tri i..... prvo ga gledam kako uzvjereno trče po stanu i traži ih.... onda konačno shvati da sam ih sakrila i ja mu velim : plači, pizdo, plači.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.8.2012 21:37:22   
BUMBI
Danery vidim veselo ti bilouser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
22.8.2012 11:07:29   
bubaMaja
mala pčelice daj joj veeeliki papir na pod za crtanje ili preko cijelog stola ... (ima za kupiti u rolu ili zalijepi više komada jedne za druge tako da prekriva cijele površine), moja obožava crtati po tim velikim papirima, a nikada ne šara zidove ili namještaj (eventualno malo ako pobjegne po podu, ali to nije namjerno)

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
22.8.2012 11:27:57   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: bubaMaja

mala pčelice daj joj veeeliki papir na pod za crtanje ili preko cijelog stola ... (ima za kupiti u rolu ili zalijepi više komada jedne za druge tako da prekriva cijele površine), moja obožava crtati po tim velikim papirima, a nikada ne šara zidove ili namještaj (eventualno malo ako pobjegne po podu, ali to nije namjerno)

user posted image dobra ideja,nije mi palo na pamet,hvala ti user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.8.2012 18:52:03   
danery
ojbm ti nedokazane babetine user posted image
odvezla mi sveki bejb u šetnju,i vraća se i govori na sav gla AAAAA ŠTO ĆE TI SAD MAMA REEĆII KAD TE VIIDIIIII....
ja user posted image ,izašla van,a djetetu cijelo lice crveno....us.ala sam se da je negdje pala,al ne plače....a ova tuka joj brala kupine uz dravu i dala da jede....
ma nije do kupina,ajde,neka djetetu veselja i voća,al jbt,imamo zelena kolica i usrala ih je do bola i natrag s tim vražjim kupinama....nije problem oprati,al ne mogu bez mašine,a ona šperploča u sjedalici je pukla....pa što više perem,to se više mrvi....
pa jel toliko teško pobrati glupe kupine u čašu i dati djetetu da pojede negdje na klupici u parku,kod kuće ili biiilo gdje van kolica.....
ma utukla bi ju onak tulavu i nedokazanu,najviše me živcira što moram svaki put rašarafiti cijela kolica da operem te jbne flekurde....

aaaaaaaaaaaaaaa,pa lijepo mi piše u potpisu....samo me baba očuvaj,al nisam ja te sreće user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 28.8.2012 18:53:10 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.8.2012 19:03:08   
mala pcelica
saddaj babi četku i nek rilja po kolicima user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.8.2012 20:57:04   
BUMBI
A joj Danery,mogu misliti kako si poludilauser posted image
usput neki dan sam ih srela i bejb je jela šljivuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 8:17:03   
Marti83
Uh nakon što sam malo prespavala jučerašnji ispad mogu da se i ja pojadam.
Sinoć smo bili u šetnji mm, ja i mali.I naravno mali nakon spavanja u kolicima počeo cendrati jer se hoće nositi,i to stalno traži.Ja sam već koma po tom pitanju ali to je jedna druga tema...Uglavnom mali počeo plakati,već smo bili na putu doma i ubaci on u 3 brzinu i vrišti do krajnjih granica(ima 5 mj).Ja ga uzela u ruke da se ljudi ne okreću više za nama, jer su počeli.I pred kućom ubacim maloga opet u kolica i on opet u vrištanje,jecanje kao da ga netko ubio od batina.I tu puko film mm.On ga unio u kuću,pa šutnuo kolica,počeo svašta govoriti za maloga-proklet dan kad se rodio i sl... I na kraju on kaže meni gubite se u sobu da vas ne čujem.On jako brzo plane,ali plakanje od maloga ga ekstra iznervira.Stalno govori da mrzi kad plače bla bla bla... Ja sam naprosto jučer ostala zapanjenauser posted image Ja sam odlučila da s njim danas sve onako na hladno,nikakve dodatne priče i rasprave neću imati...Ma došlo mi da odem bilo gdje samo da ga ne slušam.Jao ti muški...


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 9:12:44   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: Marti83

Uh nakon što sam malo prespavala jučerašnji ispad mogu da se i ja pojadam.
Sinoć smo bili u šetnji mm, ja i mali.I naravno mali nakon spavanja u kolicima počeo cendrati jer se hoće nositi,i to stalno traži.Ja sam već koma po tom pitanju ali to je jedna druga tema...Uglavnom mali počeo plakati,već smo bili na putu doma i ubaci on u 3 brzinu i vrišti do krajnjih granica(ima 5 mj).Ja ga uzela u ruke da se ljudi ne okreću više za nama, jer su počeli.I pred kućom ubacim maloga opet u kolica i on opet u vrištanje,jecanje kao da ga netko ubio od batina.I tu puko film mm.On ga unio u kuću,pa šutnuo kolica,počeo svašta govoriti za maloga-proklet dan kad se rodio i sl... I na kraju on kaže meni gubite se u sobu da vas ne čujem.On jako brzo plane,ali plakanje od maloga ga ekstra iznervira.Stalno govori da mrzi kad plače bla bla bla... Ja sam naprosto jučer ostala zapanjenauser posted image Ja sam odlučila da s njim danas sve onako na hladno,nikakve dodatne priče i rasprave neću imati...Ma došlo mi da odem bilo gdje samo da ga ne slušam.Jao ti muški...

tucaj mu apaurine u kavu. moš mislit, on vas poterao u sobu. moj bi mogao pokušati tako nešto, utipala bih ga nečim

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 9:39:55   
mala pcelica
pa šta bi on da je cijeli dan svaki dan sa njim user posted image ma šupci muški živčani

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 10:18:59   
pincirotvajler
mislim da je tm bio nadrkan zbog nečeg drugog,i ono potrudio se šetati s vama,a onda malac dreči,pa muški mozak misli : a jbt kaj sad hoće dao sam mu sve user posted image
neznam ni ja kak bi oni s njima cijeli dan user posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 29.8.2012 10:19:26 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 16:07:23   
danery
evo opet ja ne nadrkana što mi dijete dreči (a dreči danas baš fino user posted image user posted image ),al ono....tiiiiiiiit....user posted image user posted image
dakle.....sjedimo na dvorištu,vani deda krpa neke ribičke gege kirurškom iglom i koncem br 548,da ne popusti na šavu u kritičnom trenutku user posted image user posted image ...
i mala gleda....TA JADIŠ,pita....veli deda krpam....TA JE TO,nastavlja mala pitati za iglu....i na kraju spazi škare....
woho,skoro ih mazne sva hepi,i deda makne i veli ne to,ne može....A TA TO,pita dijete....i nato mudrac PRED NJOM OŠIŠA SEBI JEDNU STRANU GLAVE,A ZATIM PROČAČKA UHO I VELI TIME SE ČISTE UŠI user posted image
podemonila sam....pa kud mala sve od njih vidi i kopira,samo mi fali da ju nađem jedan dan polućelavu i izreckanog uha radi dedinih instrukcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 17:04:58   
mala pcelica
evo meni se želudac još uvijek okreće ne znam kud bi sa sobom ...naime ,maloprije su nam bile gazde ove kuce u kojoj živimo i kažu da se iselimo do nove god jer ce njihova ćerka tu valjda doći ziviti sa muzom i djetetom,pa bi oni da to sve renoviraju od nove god... a ja ne znam kuda ćemo mi pogotovo u sred zime user posted image user posted image nigdje ništa nemamo i sad opet trebamo traziti neku šupu da se preslimo,više mi je tudjih šupa i šupetina preko glave,a u glavi osjećam toliki pritisak da ce mi explodirati ... šta i kud dalje user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 17:19:33   
seraphyme
žao mi je pčelice.... nisam jednom bila u istoj situaciji. vjerujem da ćeš naći nešto dobro, startaj odmah da te ne ulovi hladno vrijeme

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 17:31:09   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pčelice drži se

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 17:38:04   
mala pcelica
znam da moramo,al ne mogu više nemam snage više za bilo šta ,totalno sam očajna i razočarana na ovaj jebeni život,sad će me opet depra uhvatiti kao da vidim ...dodje mi da si presudim majke mi,jer ovakav život više nema smisla user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!