|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:10:08   
cuba
user posted image user posted image  ti zadnjih dana stalno s jednom rukom tipkašuser posted image
Još sam tu, kuću sam sredila, Roko mi spava ima ura vrimena a ja guštam u miru. Danas su na repertoaru hrenovke i kajgana to ću napravit tek kad se on probudiuser posted image

Jesi ti sredila apartmane? Šta ti T radi?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:15:21   
mariola
Jesam. Koma su bili. Joj ti neki mladi su tako jadni. Kako ih samo nije sram ostaviti sve tako šporko. A cure mi se gade. Muški su mi draži. U jednom su mi bili 5 muških, ostavili sve čisto. U jednom 4 tuke, bilo je katastrofa. Svo suđe šporko, pod sap tri puta prala domestosom jedva sam ga uganjcala.
mm je odvezao T kod sveki da mi on malo pomogne. Onda je on gore i zaspao pa ćemo poć po njega kad se probudi. Ovo mi je burke mm kupio još jutros a nisam ga stigla pojest.
sad po malo perem silnu posteljinu i sušim...

< Poruku je uredio mariola -- 20.8.2011 14:16:01 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:18:13   
cuba
Do kada imate gostiju? Kako ćeš sa čišćenjem apartmana kad se vratiš raditi, jel se uopće vraćaš, nisam u toku?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:20:46   
mariola
Još par tjedana, tamo negdje do 11.9. ili 18.9. Ali ne svi apartmani. samo neki. Smjene su mi subotom i nediljom pa neće biti problem. Misli mda ću 5.9 imati jedan mali ali ja to za vrijeme pauze sredimuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:25:05   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image boooook....ja se kesim sama sebi i današnjem kejku za bejb  user posted image user posted image user posted image user posted image
stalno mi u glavineki pjesmuljak CINCA MARINCA SJELA NA BALKON...POLJUBIT SE DALA ZA JEDAN BOMBON....
a komad na kejku baš ko cinca marinca izgleda user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:26:59   
cuba
Ajde dobro si se organizirala. Jeste zadovoljni sa ovom sezonom?
U St toliko turista da mi više idu na živceuser posted image  Jučer ja žurim na manikuru (već kasnim par minuta) i idem kroz "Pusti me da prođem" ulicu kad me zaustave momak i cura da jel ih mogu slikat u uličici. Ja ajde dobro, slikam i da ću proći kad evo ti grupa od milijun Čeha pa čekaj dok oni svi prođuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:27:30   
mariola
Cinca marinca bokuser posted image
Sam ose ti smij ja odoh ravno u krevet. Mrtva sam umorna, moram samo malo kosu još osušit na fen....Užvajte u kaviciuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:29:09   
mariola
Joj cuba ne spominji mi ih, već mi ih je puna kapa a opet s druge strane volila bi da vrijeme potraje ovako dobro da ih bude još jer je to automatski i više šoldiuser posted image
Nama je dobra ova sezona. Bolja nego prošlauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:30:01   
danery
user posted image user posted image bok čistačice user posted image user posted image
čovječe,trebala si sama sebe zaposlit i platit koliko rintaš user posted image
cuba,još si ti i dobro prošla,zamisli da te tih milijun čeha stopali i pitalo da i njih pojedinačno slikaš user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 14:33:50   
cuba
Naletušice, ne zovi vragauser posted image user posted image  pa neki dan idem kod svojih kroz tu istu ulicu sa R i sa druge strane već vidim da ide grupa španjolaca sa gerijatrije i umjesto da vodička pusti mene i R da prođemo ona fino meni nema ih puno samo njih 52user posted image user posted image  Hebote dok su oni sa štakama i ostalim hodajućim pomagalima svi prošli osula sam seuser posted image

mariola, lipo se odmoriuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 15:07:43   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image kozo jedna,izleti mi balon iz frnjokle od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ponavljam ti,DOBRO SI PROŠLA....
mogli su ti tamo izvest striptiz i pootkapčat proteze i povadit gebidse ko oni što su mojim starcima izveli kabare user posted image user posted image user posted image
i pozdravit te sa OOOOOOOOLAAAAAAAAAA....do goooolaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 18:22:23   
mariola
Svratih malo dok mi se ručak kuha. Nasmijala sam se pošteno. Cuba ima avanture s česima. Sjećate se moje teme o izgubljenim česima? user posted image user posted image user posted image user posted image
Naspavala sam se. Potirala one iste goste o kojima sam pisala. Hebate svako jutro me budili u 6h,ja ima prala robu, pekla kruh, udovoljavala im, oni obećali da će počistit a ja da ću im čuvat kufere do večeras. Pošto su mi ostavili šporkicu kakvu svijet nije vidio i došli mi u 16:30 na moju terasu, opet lajali, probudili me, ja izašla vani oni svi leže na mom ratanu, nogama po jastucima. E onda mi je puko film i rekla sam im neka kupe stvari i neka se gube iz ove kuće.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: CB: "Plaza..."
20.8.2011 18:26:17   
ribica1
da vas i ja malo pozdravim!!
vidim veselo vama s tim turistimauser posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 9:25:42   
mariola
Jutrouser posted image
Kakva je ovdje pustinja??
Di ste spavalice?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 9:36:38   
danery
jutro glancing bejb user posted image
baš nigdje nikoga......mora da još kunjaju user posted image
nas bejb digla u pola 4,u top sam ju htjela....pa onda do 7 mi se smilovala,ali ipak jedva gledam....
još trebaju moji doći,ajme....bit će larme po cijeloj avliji user posted image
u pola 7 su se baba i deda već pofajtali ko pjetlići na gumnu oko babine kuhinje i mjesta za vrata....
mogu ti reći da mi je polako dosta života ovdje....nemam sekunde mira vikendom....ti babci kao da smišljaju kako razbufiti što više ljudi što ranije ujutroooooo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 9:49:13   
modesty blaise
jutro dragauser posted image
i mi noćas imali tulumišku....
gospon se digo u 5.45 user posted image ....a inaće smo redovni do 8h

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 10:15:39   
danery
ojla mb user posted image kak si,osim pospano...
mene bejb opasno zeza s noćnim cviljenjima  u zdanjih tjedan dana,ustane,stoji i kmeči.....krepana sam od slušanja tih vrisaka,a ona nit gladna,nit žedna,nit pokakana....jednostavno probudi se i u dreku....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 10:35:24   
modesty blaise
a joj...ja se samo nadam da je to neka prolazna faza ...koja će BRZO PROĆI.....
moj se sva sreća ne derači, neg se samo probudi i dizanac...koda je jutro
AJMEEEEE
ja sam ga jutros izignorirala al drek...niš...dok ga nisam uzela k sebi i onda je zaspal još sat i pol
više ga ne hranim s ničim  dok se ne ustanemo pa si mislim da je to možda zbog toga
ili zbog vrućine ovih zadnjih dana
....
vidim kod vas veselo ko i obično...mislim na babe i dede...hahaha :))))

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 10:38:02   
modesty blaise
mi smo još uvijek na moru...nekak mi se ne da u Zg dok je još ovako vruće al morat ćemo 30.08. jer mom starijem djetetu škola počinje pa da se ipak malo adaptira  prije početka
al idem iskoristit još dok mogu...pozdravljamo tebe a bejbici šaljemo kissić i idemo se hititi u moreuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 11:13:59   
mariola
Evo mene opet. I moje dijete se jutros probudilo u 7 iako on spava do 8:30-9:00. Ja sam se digla u 7 da idem čistit apartmane a on me ćuo i za mnom ustao. Tata je morao dadiljat a ja se dala u akciju. U 9 sam napravila pauzu i onda još jedan sredial i sad sam slobodna. mm i T se igraju, mm će poslije pravit ručak. KAd se T probudi idemo se bućkat dok mrak ne padneuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 11:39:14   
drugasrecica
Ahoj ekipa user posted image  jeste me nasmijale s tim turistima user posted image  Cuba, suosjećam s tobom, sve mi je poznato kako izgleda prošetat gradom sad kad je ovakva gužva. Avantura je prošetat od točke a do točke b user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 11:44:38   
BUMBI
Hej cure bokuser posted image
I mi smo jutros uranili,probudio se u pola 6,ali je jučer zaspao u pola 7 jer nije spavao popodne i eno ga sad spava od 11 satiuser posted image
Mi danas imamo janje s ražnja,svekar ima rođendanuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: CB: "Plaza..."
21.8.2011 12:12:27   
cuba
Hej cure, ima još koga za kavicu user posted image
Šta smo mi jedini jutros do 8h odspavaliuser posted image
Već smo u 9h bili na putu za plažu i stigli ima 15ak minuta. Okupala R, stavila ga leći, zaspao u sekundi. Na plaži je bilo lipo, iskupali se ali je toliko vruće i more toplo da mi postaje tlaka ići.
Jučer sam cilu kuću sredila, pa sam danas freeuser posted image  Imam samo ručak napraviti, ali i to ću brzo, danas su šalša i pašta na meniju pa ću to brzo srediti.
Idem se baciti pod tuš.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 7:59:43   
BUMBI
Jutrouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:00:09   
BUMBI
Hej,ima li koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!