|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 12:35:01   
ikica84
pozz i od mene cure!!
modesty kuda idete na more?
ja malo dosla pa idem peglati...user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 12:39:32   
modesty blaise
ma super..ne bu vam dosadno...sigurnouser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 12:55:32   
danery
hehe,eto me konačno....
anaxx,idete u sapunike user posted image user posted image tak moja baka veli user posted image
mi smo par godina tamo ljetovali,super je plaža...
sad me zove tata i veli da će nam posuditi novčiće za novi autić ako nam treba,a ja user posted image user posted image user posted image user posted image jer nisam uopće spominjala ni njemu ni mami,a barataju i točnom cifrom i tipom auta user posted image user posted image user posted image
mora da je mm pričao sa mojim bratom,pa se mladi gospon izlajao mami....sad se mm napizdio... user posted image user posted image
eto,i kad netko kaže žene su babe....user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 12:57:12   
cuba
Hej curke eto i mene na odmor i čakuluuser posted image
Nije da sam jutros nešto posebno radila osim ispijanja kave i brčkanja u moru ali i od toga se čovjek umoriuser posted image

Šta ima?? Vidim neke su u pakiranju sa na more, neki u shopinguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 12:59:24   
danery
oj cuba,koje si nijanse user posted image
ti navalila na to more ko švabo na petokraku user posted image
r spava?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:04:15   
cuba
IZVORNA PORUKA: danery

oj cuba,koje si nijanse user posted image
ti navalila na to more ko švabo na petokraku user posted image
r spava?


user posted image user posted image user posted image  ajme jesi me nasmijalauser posted image
Da znaš da me kroz još koji dan možeš slobodno zvati nigeruser posted image  za sada je još uvijek čokoladna bojauser posted image

Da, da spava, još je u AS na putu s mora zaspao, samo sam ga prebacila u krevetić. Mi jutros u kafiću pijemo kavu a R gura kariolu i slaže kamenčiće. Kad odjednom sakrije se iza ograde od kafića i vidim ga da cupka sa nogicomuser posted image  Mulac se ukenja (u kupaće), dođe do mene i kaže mi: mama, gotovouser posted image user posted image user posted image  mislim se šta nisi reka prije nego sad. Vidim i ja da je gotovouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:10:50   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bome gotovo user posted image user posted image user posted image user posted image
hahhha,zamišljam si taj prizor user posted image user posted image
eeeeeee je kesan taj r....user posted image
mi bile u parku,bejb posnimala svu dječurliju,izjašila se po kolicima,pa na kraju đipala na dekici kojih 5 min i odguzala se čupat travu i bacat grančice,da bi na kraju našla komad kore i mrtvo-hladno strpala u usta user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:15:59   
cuba
user posted image user posted image  ajme šta oni sve neće staviti u ustauser posted image  
Neki dan mm postavljao parlafon (jer smo ga morali maknuti kad su nam nova ulazna vrata postavljali) i R naravno pomaže tati jer di je alat tu je i onuser posted image  I uzme onu željeznu masnu turpiju i počne je lizati aaaaaaaa user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:20:25   
mariola
Hej curke evo i mene.
T voli jesti od lina one crunch pahuljice i to ih najviše voli uzet u čašicu i grickat onako hrskave. Na terasi ispred kuće imam cvijeća i u cvijeću neke kuglice za održavaanje vlage koje identično izgledaju tim linovima. I šta nije kad ih je vidio izvadio jednu i punu zemlje strpao u ustauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:27:05   
danery
user posted image user posted image user posted image požderusi mali user posted image user posted image
nama super što je kraj ovog parka mala pijaca,pa uvije dopodne mogu kupit voća,ne moram nositi klopu za bejb....jede na dekici,pravi piknik user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:30:37   
cuba
mariola, hajuser posted image
Ajde promijeni potpis, pa T će postati veliki bracouser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:33:46   
mariola
E da cuba baš bi trebalauser posted image
AJ bila na pauzi kod sveki, nije mi se dalo nigdje poć na kavicu i onda smo gore lipo ja i šogi popile kavu i marendale i u tom je sveki i ručak napravila pa sam se najela pohanih tikvica i gljiva. E puna sam ko broduser posted image
Kad sam se vraćala kupila sam i pozamašnu lubenicu za večeras ako mi se ne rastopi u autu koliko je stupnjevauser posted image
Mislim da ću popodne na kupanjeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:36:28   
ciba
IZVORNA PORUKA: cuba

mariola, hajuser posted image
Ajde promijeni potpis, pa T će postati veliki bracouser posted image user posted image

potpisujem


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:40:51   
cuba
Znači ti si marendu i ručak spojilauser posted image user posted image
Moj ručak samo šta nije gotov. Zaželila se manistre na pome i cila kuća mi miriše po šalšiuser posted image
Evo nam još jedne trudnice u bircuuser posted image user posted image
ciba kako si, curka?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:43:25   
danery
bok ciba user posted image
vidim ti si sva hepi hepili,već je i novi potpis tu user posted image user posted image user posted image user posted image
baš sam jutros vidjela na fb,pa sam htjela napisat JESI U PLUSU ;),al dobro pa nisam user posted image vidjeh tu da se ne piše još....
ajde ajde,mariola,mijenjaj potpis,rekla sam ti,neću ja uskoro,džaba me čekaš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:43:27   
ciba
uuu a kaj mislis kak sam user posted image user posted image user posted image user posted image
tolko sam happy da sam svojoj L odma isla kupit toboganuser posted image ,pa nek se i djete veseli na danasnji dan..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:46:18   
ciba
IZVORNA PORUKA: danery

bok ciba user posted image
vidim ti si sva hepi hepili,već je i novi potpis tu user posted image user posted image user posted image user posted image
baš sam jutros vidjela na fb,pa sam htjela napisat JESI U PLUSU ;),al dobro pa nisam user posted image vidjeh tu da se ne piše još....



pa naravno draga,mislim da nema lijepse vijesti od toga,bar za meneuser posted image


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:48:00   
danery
ma neka ste vi uspjeli user posted image
sjećaš li se user posted image ili ćeš se pomalo prisjećati? što kaže tm?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:51:57   
ciba
a mm je zanijemio,pa onda poslje onak frajerski kaze:pa jesam ti ja rekouser posted image user posted image user posted image ,tipicno musko,kao on je znao...
bum se pocela po malo prisjecatuser posted image


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:52:51   
anaxx
evo i mene s marende... njami brusketići s mozzarelom...

user posted image



_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:56:55   
cuba
Cure drage, gibam, ručak je gotovuser posted image
Pusa klincima :-***user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:57:55   
mariola
E da curke moje u ovom bircu svaki dan sve više i više trudnica. Čini mi se da su svi trudne osim cube, anax i daneryuser posted image
Cuba i ja se zaželila šalše i nakon obilne marende i ručka išla sam kupit kilo poma za šalšuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 13:57:56   
danery
oho anaxx,sad sam ogladnila od tih tvojih brusketa user posted image
idem,bejb se probudila....ćorila je čak 2 sata user posted image user posted image user posted image i to je to za danas,kako bi moglo biti...
ručak nas čeka,idemo se presvući,naklopati,pa na igranje...baaaj do kasnije,uživajte user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 14:05:37   
anaxx
danery, baj, baj i dobart tek...

mariola, baš sam si i ja mislila kako su se cure na rr "naradile" prošli mjesec i da se rezultati vide... baš lijepo... mm kaže da njemu treba malo odmora s ova dva naša divljaka user posted image ... da za treće moramo malo pričekati tako da vam se za sada ne pridružujem....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: CB: "Plaza..."
4.7.2011 14:17:52   
mariola
Anax tebi opraštmo ti imaš već dva mala hahara ali ove dvi zafrkavaju, ne znam šta čekajuuser posted image
Jel ti mama još tu? Idete na kupanjac popodne?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!