|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je kod vas?
31.5.2011 21:15:54   
natalijax
moj se zaigra sam,al to su rijetki petki,al kad kuham ručak nekad nemogu skakat na sve njegove,nekad se naduri a nekad ode

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako je kod vas?
1.6.2011 11:09:00   
Nika 24052006
Kadmje N bila beba,prvih godinu dana sam dosta skakala na svku njenu,a onda sam lagano prestala.I mogu reći da se ona još uvijk nije naučila nekom strpljenju.Kada joj kažem da pričeka,ona skače oko mene kao malo majmunče,ali čeka...Pogotovo sad kad je i Ines tu,pa dokle bi stigla kad bi na svaki kme skakala.Naravno,tu sam ako je razlog veliki,ali ako bezveze dreči,pustim ju,ona se ubrzo smiri,nađe nekakvu igračku koja joj odvuče pažnju od tog kmečanja...Nikada ih ne ostavim da plaču,ako se npr,udare,padnu i slično,tu sam da ih utješim i poljubim bolno koljeno(imam primjera majki koje se ne obaziru na suzice ako dijete padne),ali ako imaju klasični šizitis,onda ih pustimuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako je kod vas?
1.6.2011 12:57:16   
mariola
Od kad se T rodio nisam dala da ga se nosa bezveze, odnosno kad on mirno leži i posmatra okolinu a babama se nosa. Nisam dala.  Kad bi zacendrao naravno da bi ga digla a je to njegovo cendranje uglavnom i bilo s nekim razlogom. Sam se naučio zabavljati, dosta se sam igrao, u početku u kinderbetu, kasnije na podnim puzlama, pa u sobi. Nisu to seanse od dva sata ali to ne možeš ni očekivat od bebe ali nikad ga nisam nosala i držala na rukama dok bi nešto radila. Sad kad je već mali dječak pa kad kuham ili čistim (ako je to vikend) onda i on sudjeluje ili se igra u sobi. Preko tjedna kad radim ne dođem doma i bacim se na čišćenje jer falim i ja njemu i on meni pa mu dosta udovoljavam. Dok skuham on je s tatom ili gleda tv a poslije ako se želi igrati sam iga se a ako ne onda mu udovoljavam jer da mu se tih par sati ne posvetim u potpunosti onda ispada da ni nemamo vrijeme samo za nas.

a ovo što je Mirna pisala za V tako je i od moje sestre mala. Ona uvijek mora voditi glavnu riječ. Nije se još naučila da mora pričekati. Za druge stvari donekle je ali za priču ne.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako je kod vas?
1.6.2011 14:31:51   
Krky
Kod nas se svi zabavljaju sa svakim, nikad nisam ni skakutala odmah na zahtjeve, ali kad bih uzela malo vremena za sebe - eto ih. Čim sjednem s guštom popit kavu - mamarenje je tu sa svih strana. I da - zaista mislim da se malci moraju znat i sami zabavljat i ne ovisit o nama inače ćemo dobit malo egocentrično čudo(vište) pa smo gotove...super dok su maleni i slatki, al kad postanu teen-eri kojima je to i inače glavna osobina - JAO

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako je kod vas?
1.6.2011 19:18:46   
tina0310
blago vama cure moje,oko nas je previše baba i didovauser posted image tako da ako ga i pustim da cendra deru se name šta dite ne uzmem...ijako ja kad sam sama pustim ga neko vrime i kad vidim da baš počne plakat uzmem ga u naručje al bi se nosija stalno,leđa mi pucaju.osim šta se priko godinu dana uspavljivamo nosajući još se i po danu nosamo i pomalo šetamo,spašavaju me lipi dani i kolicauser posted image onda se spasim

kad je odmoran i sit poigra se 15tak min u vrtiću i to je to a sad kako zubi nas muče-proljev i temp,sve nam se spoilo i sad je ovih dana kaosuser posted image user posted image user posted image a bocu neće ni blizu,samo žlicu,pa je to satravačina

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako je kod vas?
4.6.2011 0:24:02   
dalila
ah te naše maze. Ja sam se jako prepala kad je došlo drugo i više nisam imala vremena disati, kroničan umor. Koju god mamu upitam sve do jedne ah koma kad jedna s troje mi kaže super ja sve stignem i još se i odmorim tek sam tada shvatila da griješim. Istina kad je jedno posvetimo im se totalno i mi im postanemo društvo i teško se i mi i oni odvajaju, al treba pomalo učiti u vrtiću sve rade sami i oblaće se i uzimaju hranu i vodu i igraju i sve znači da mogu. Treba ih samo usmjeravati strpljivo ali sigurno. Probaj malo se ti ponašati da si mala pa mu reci molim te donesi mi vode. voćku i sl. Pomalo samo polako oni odrastaju i trebaju se učiti samostalnosti samo nemoj raditi grešku da usmjeravaš dijete na crtiće kad poželiš mira od toga ih je teško odvući. Mene moj totalno voza al počeli smo pomalo nešto user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!