|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 13:58:27   
cuba
Sooorrrrryyyyuser posted image
Mm me taman nazvao na telefon pa sam zato nestala...
Kako je bilo u Nine? Jesu klinci dobro?



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:01:44   
pepeljuga
Kad je tm u pitanju onda ti je oprostenouser posted image
Kod ninocke super,popile kavicu,malo se iscakulale,klinci super,Ninoje presladak i prava velika beba,samo jede i spavauser posted image user posted image user posted image
Sto ste vi jutros radili?

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:07:26   
cuba
Ajme super, baš vam je bilo lipo user posted image user posted image user posted image
Mi smo bili do prijateljice i njene curke na druženje i kavicu. Popodne čuvam njenu curku i R. Već me smij vata šta će to bituser posted image  Sva srića bit će i moja sestra tuuser posted image
R mi je na putu kući zaspao u kolicima a ja se razletala po kući ko luda. Napravila krevete, oprala podove, suđe, prašinu obrisala, stavila ručak kuvati, robu na žicu sušiti, drugu turu na pranjeuser posted image
Taman sve završila, uzela čik pauzu i R se probudio. A tako to ide. Bar san sve uspila sreditiuser posted image
Iden još usisat, nisan mogla prije da ga ne probudim i dat mu jest.
Ali još sam ja tu, virkam pomalouser posted image

Kako mi je Đuro, jeli još turbo aktivanuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:10:00   
pepeljuga
A bit ceti veselo popodneuser posted image user posted image user posted image

I ja taman rucala,sad sila malona kauc pacu lagano po decke u vrticuser posted image .Nemam pojma sto cemo popodneuser posted image  malo ima sunca,pa se opet malo naoblaciuser posted image
A Đuro lupka na veliko,neumoran jeuser posted image user posted image user posted image
Ma jel ti to pusis,bas sam bila uvjerena  dane pusisuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:17:11   
cuba
Ma i kod nas je isto takvo vrime. Jutros oblačno pa se razvedrilo sad opet nešto izmeđuuser posted image  nikakvo proliće...

user posted image user posted image user posted image  za Đuru, neka se on lipo javlja svojoj mamiciuser posted image  Kako je T sada sa svojim buntovništvom, jel se šta popravilo? Jel R napokon izuo cipeleuser posted image  ajme legenda je..

Hehe, sve vas ja iznenadimuser posted image  nisam pravi pušač šta bi se reklo, ono da kutiju dnevno zdimimuser posted image . Uvik iman kutiju kod sebe jer ne volim žicat al u principu zapalim na kavi (obaveznouser posted image ) i kad se naradim po kući pa za gušt i navečer jednu kad R zaspe da zaokružim danuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:20:50   
pepeljuga
Da,da tako sam i ja kad sam opet pocela pusiti obavezno uz kavu ili nekog dobrog jelauser posted image user posted image user posted image  al prije trudnoce sa T sam bila pravi pusac,skoro pa kutija dnevno a pogotovo bi se nadimila kad bi bila vani,cigaret i neko alkoholno pice,kombinacija za poludituser posted image user posted image
A T na dane,malo dobar a onda opet buntovan za poludit,nadam se da ce ga to sve proci kad odemo sad doliuser posted image , a R super,skinuo slape alih je odnio u torbi u vrticuser posted image user posted image user posted image ma snjim uvik neki shouuser posted image

Nikako te pitat kako ti je tata sadauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:27:44   
cuba
I ja sam prije trudnoće bila pravi pušačuser posted image  Uz kavu, posli obida, vani uz alkohol šta si rekla, ma non-stop mi je duvan bia u ruciuser posted image  tako da mi je ovo sad super. Kutija traje ohoho i nije mi neka ovisnost. Eto jutros san zapalila jednu uz kavu i jednu dok je R spava.

Tata je sada dobro. Baš sam pisala sad na Indy-noj temi...tlak je školski, pije još samo jedne tablete, sve ostale mu je doktorica ukinula jer su svi nalazi super. Iako kad nešto malo brže ide reći se zapetlja pa se iživcira a meni to bude smišnouser posted image

Nadam se da će T na moru zaboravit na buntovništvouser posted image  ma sad će oni guštat kod bake i dide, svaki dan vani, baš će im bit lipouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:33:51   
pepeljuga
Ma da,to ti je sad pusenje bas za gustuser posted image

Bravo za tatu,samo nek tako i ostaneuser posted image user posted image
Ajme da znas da i ja jedva cekam da odemo,cim otopli meni je ovdi tlaka stajatiuser posted image . Tribala bi se pocet pakirati al mi se bas nesto i neda,sve se mislim ima vrimena i na  kraju ceme uvatiti panika zadnja dva dana. Ovaj vikend slavim T rođendan,drugi mi ima necakinja pricest,u utorak imam sa T kontrolu za oci,puna obaveza a ja ne radim nistauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:39:10   
ZVRK


IZVORNA PORUKA: pepeljuga


Kod ninocke super,popile kavicu,malo se iscakulale,klinci super,Ninoje presladak i prava velika beba,samo jede i spava

user posted image user posted image user posted image
glavno da ste se uspijele naći.
ja kada je zovem na telefon ili mobitel dobijem je iz 10pokušajauser posted image
jučer sam pričala sa njom na mobitel i od silne dužine razgovora baterija joj riknulauser posted image

ja ubrzo idem po malog u vrtićuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:41:24   
cuba
Ajme virujem da ti da jedva čekaš. Em su tvoji u Zd, em je to ipak rodna grudauser posted image  a more, svjež zrak...čini mi se da je skroz drukčiji život na moru...

Možda bi ti bilo pametnije da se već sad počneš pakirati jer kako si krenilauser posted image
Oćete sve do kraja sezone ostati u Zd ili?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:41:48   
pepeljuga
Je,je zvrk nasle smo se napokonuser posted image user posted image user posted image

Cure i ja gibam po moje decke,puse djeciciuser posted image

Ma da cuba,doma je domauser posted image . Za sad je plan da samnegdi do 15.7 na Istu i posli poroda se vracam opet tamo i u Zg se vracamo tek krajem 9 misecauser posted image user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 28.4.2011 14:43:09 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:44:48   
cuba
Ajme super Pepe, onda ćete se baš lipo izguštatiuser posted image user posted image user posted image
Idem i ja, upravo usisala i napravila R ručak pa idem nahraniti dijeteuser posted image
Zvrk ljubac šaljem i tvojim mališanima :-***
Baaaj cureuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:45:54   
ZVRK
pozdrav svima i ja idem

pa pa

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:46:38   
mariola
Hej curke. Samo da se javim pet minuta prije nego odem doma. Kod mene ludnica živa, ne znam tko mi glavu nosi od posla.
Šta je ovdje novoga?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 14:50:04   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Ma i kod nas je isto takvo vrime. Jutros oblačno pa se razvedrilo sad opet nešto izmeđuuser posted image  nikakvo proliće...

user posted image user posted image user posted image  za Đuru, neka se on lipo javlja svojoj mamiciuser posted image  Kako je T sada sa svojim buntovništvom, jel se šta popravilo? Jel R napokon izuo cipeleuser posted image  ajme legenda je..

Hehe, sve vas ja iznenadimuser posted image  nisam pravi pušač šta bi se reklo, ono da kutiju dnevno zdimimuser posted image . Uvik iman kutiju kod sebe jer ne volim žicat al u principu zapalim na kavi (obaveznouser posted image ) i kad se naradim po kući pa za gušt i navečer jednu kad R zaspe da zaokružim danuser posted image


Ova moja blizanka sve isto ko i ja radi, pa čak i kad je o pušenju riječuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 140
   [Obrisani korisnik]
28.4.2011 15:31:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 15:41:16   
ZVRK
bokić cvrle
ja skicam dok se hladi ručak
kod nas pušeeeeeeeeeeeee ali toplo 19 stupnjeva


zvrkić zove da se ohladilooooooooo
pozz do kasnije

< Poruku je uredio ZVRK -- 28.4.2011 15:45:45 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:32:20   
cuba
Večer cure, ima kogauser posted image
Ja danas nisam ručala ali sam zato pojela pola sirniceuser posted image  jel netko zainteresiran za drugu polovicu?

user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:39:09   
BUMBI
Evo meneuser posted image
Vidim lijepo si se najelauser posted image
Šta ste radili popodne?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:43:18   
cuba
Ej draga, večeruser posted image
Ajde priznaj, primamila te moja sirnicauser posted image

Popodne sam ti bila dadilja. Čuvala sam naravno R i njegovu curuuser posted image  (malecka od prijateljice), 4mj su razlike - ona je starija user posted image
Bili su odlični. Dala sam joj juhe za ručak, čak mi je sve pojelauser posted image a inače slabo jede. I noktiće mi je dala da joj odrežem (jedino meni da). Nevjerojatno, od rođenja joj ja režem noktićeuser posted image
Igrali se, gledali baby tv, naravno da je kreativnog nereda bilo svuda po stanu ali nema veze, dobro smo se zabavili.
R zaspao u 20h ko top, valjda će noćas bolje spavati. Sekica spava u mene.

Kako si mi ti? Zet spava?
Jeste vi di bili danas?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:45:34   
pepeljuga
Cuba ubi me ova tvoja sirnicauser posted image user posted image
Vecer cure! Cuba bravo za dadiljanje i sto su klinci bili dobriuser posted image
Bumbi kako ste vi?
Ja stavila decke spavat,sad napokon sila i cekam mm,on je na nekom tecaju za koktel majstoreuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:46:37   
BUMBI
Oo,pa ti si i dadilja bila,superuser posted image user posted image
Nije ti onda bilo dosadno,kad vidim i da i nokte rezalauser posted image
A imaš i društvo,superuser posted image user posted image
mi bili kod mojih,pa smo išli malo do mullera i u mercator na kavu,a D u igraonicuuser posted image
Popodne je bila kiša padala i bilo je malo hladno.Kako je kod vas,jel zatoplilo?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:47:58   
cuba
Večer Pepeuser posted image
Vidiš kako vas ja lako namamimuser posted image   ajme, još mi je slabo, baš san se najelauser posted image
To se tm debelo priprema za sezonuuser posted image user posted image
Jeste našli radnike za u kafić?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:49:21   
BUMBI
Hej Pepe i tebiuser posted image
Tm će i neki koktel majsotr bitiuser posted image user posted image
E,našla sam danas u Intersportu donje dijelove trenerke za D,ali su od 116 ,njemu je malo velika,ali mislim da ću sutra otići kupiti,pa nek stoji(iako jednu može i sad nositi kad ju podvrnem-sivu,a tamnoplava je veća iako je sve istouser posted image )

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: CB: "Sunny day"
28.4.2011 20:49:38   
cuba
Ma cili dan je čas oblačno, čas sunčano... bezveze...
Ooo to ste onda cilo popodne bili u skitnjiuser posted image user posted image
Cure koliko inače dođu te igraonice, to se po satu plaća ili kako? Znam da ne mogu klinci ispod 3god, čisto pitam?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!