|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:18:52   
mamicaa
Dobro jutro, evo da vam se i ja na kratko javim, samo jednostavnim pozdravom, opet sam u knjižnici malo vremena imam ali nema veze, poslije jurim doma, da mogu stići sve s životinjama, muziti, hraniti itd, pa kuhati danas Grah.....

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:21:50   
cuba
Ajoj, znači po pitanju spavanja ništa boljeuser posted image  nemam ti neki savjet šta da napraviš, kod nas je bilo isto. Počelo sa 6mj i trajalo do 13mj...kronikus nespavanje...nadam se da vam neće tako dugo trajati...

Mi smo dobro. R je super, svaki dan sve veći brbljavacuser posted image
Mm mi je baš jučer javio da mu smjena stiže 07.05 umjesto 01.05 tako da je kući vjerojatno 10.05, tamo onaj sljedeći utorak. A preživit ćemo i to. Već sam mu najavila shoping zbog nedolaska kući na vrijemeuser posted image

Kako tvoja M? Jel pomaže ona šta oko brace?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:24:21   
pepeljuga
Jutro i od meneuser posted image
Decki u vrticu,ja sila i pijem kavicu.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:25:37   
cuba
Bumbi pozdrav, nemoj se umoritiuser posted image
mamicaa i Pepe jutro i vamauser posted image
mamicaa kako tvoji mališani?
Pepe sinoć sam se sitila R i kišobrana, umrla od smijauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:28:18   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

Pepe sinoć sam se sitila R i kišobrana, umrla od smijauser posted image


Cuba i ja sam se smijala juce tome pola danauser posted image user posted image user posted image al onda je sinoc imao jos bolji biser. Nasla u Naturina sandale na snizenju i kupila mu,dosli doma i on ih obukao i triba ici leci i ne zeli ih skinuti,frajer zaspao sa sandalama i jutros se probudio u takvom placu,ja skocila i mislila sto se sad desilo a on trazi sandale koje sam ja naravno skinula kad je zaspaouser posted image user posted image user posted image i jutros ih je odnio u torbi u vrticuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:32:50   
modesty blaise
Jutro Pepe
M pomaže oko brace kad joj se da al sad su joj praznici pa stalno landra s frendicama po vaniuser posted image ...a nek, kad će ako ne sada
bravo za R kaj tak puno brblja, sunce malo
neki dan mi se dogodilo da sam s S i mm bila u šetnji i on sretne nekog svog frenda kojeg ja ne znam. s njim žena i dijete u kolicima i tak se mi svi upoznamo kad veli žena o tog frenda nama "ljudi nekak ste mi poznati. kak se mali zove?" ...mm kaže Sebastian. žena prasne u smijeh i veli "pa to je Sebač s raje"....hehe..a kaj da vam velim ....baš sam se razveselila i supač su uživo mayathebee i njen Ivano...mrakuser posted image

morala sam vam ispričati tu lijepu dogodovštinu

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:35:37   
modesty blaise
u stvari tak sam i ja prepoznala Pepe kad mi je prošla ispred auta pred jedno mjesec i po dana...heheuser posted image
samo mi je bilo bed trubit joj da si žena ne misli kakva ludača mi to trubiuser posted image


stvarno je ovaj svijet malen

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:39:53   
pepeljuga
Ej modesty jutro i vamauser posted image

A bas lipi susret,nemos virovati kako je svit maliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:43:46   
modesty blaise
je, je Pepe kažem ti baš me razveselilo ma ko i kad sam tebe skužila...uvijek kad se šećemo po gradu ja onako zagledavam ženske i sve si mislim ma jel ova s rajeuser posted image

kad vi gibate iz Zg na dulje? uskoro? dečki su dobro? super kak su ga oduševile sandaliceuser posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:44:08   
m600
oooo novi birc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod nas baš i nije sani dej,zapravo kišica pada i baš je mrljavo...kako ste? kako dječica? 

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:45:42   
mariola
Modesty super pričauser posted image user posted image user posted image user posted image
Žao mi je zbog ne spavanjauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:48:28   
cuba
modesty, stvarno je svijet malen, baš mi je drago da ste imali lipi susretuser posted image user posted image
Pepe, R je legenda i gotovouser posted image  ma zamisli koliko su mu se njegove šuze svidile da je išao leći s njimauser posted image
A moje dijete upravo stavlja robu u mašinu za pranjeuser posted image user posted image  i živcira se jer ne može ugurati štep dekuuser posted image
m600 jutro draga? Kako ste nam vi?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:50:00   
modesty blaise
valjda bu to spavanje usavršio do školeeeee......joj!
mariola kaj ima kod tvog T?
m600 kod nas je do malopije bilo sunny al evo pomalo se i tu oblači...čini mi se da su predvidjeli neku šugavu prognozu sve do vikenda....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:51:56   
modesty blaise
hehe cuba, vidi ti njega , on ugurava štep deku...haha ..ma za poludit...
to ti je kad su stalno s mamama
moja M veli da S zna već sve tajne kućanskih poslova..kak se kuha, kak se pere, pegla, čisti..user posted image user posted image
a o shopingu da i ne pričamo....smijale smo se neki dan kak bu S pravi modni mačak kad naraste...sve bu znal ispasirat kaj se oblekice tiče...ajmeeeeeeeeeeeeeee

< Poruku je uredio modesty blaise -- 27.4.2011 9:53:03 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 9:53:27   
danery
user posted image user posted image user posted image veselo vidim kod svih....mb znači i kod tebe drmotres bio user posted image
užas....a baš se neki dan jedna cura žalila kak joj je mali 2x u danu tresnuo na glavu user posted image
eto nastavlja se niz.....valjda je zarazno user posted image user posted image
bejb u međuvremenu poglocala pola piškote,popila pola boce čaja i sad slini i pravi pjenu od slinaca user posted image weheeeeeeeee,it's ok user posted image user posted image user posted image
jest da se malo umirila nekako,al je i vrijeme za spavanje a i uplašila se bome....meni se srce vratilo negdje do pupka pa mi lupa u želudac user posted image a i stigla user posted image od muke nakon okinave user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 10:02:08   
cuba
Cure drage, gibam pomalo. Evo smo stavili štep deku na pranjeuser posted image  idem se igrati sa Ruser posted image
Pusa klincima :-****

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 10:03:27   
modesty blaise
d nek je nama na kraju sve dobro završilo..ipak...a okinave će vjerojatno još koji put biti...hehe
viš kak tvoja glođe ko velika...ma to su cure...ovaj m,oj trutić niš nemre a sve bi htio..ja mu dala keksić al ne zna on kaj bi s njim...ah ti muškiiiiiuser posted image , ljubi ih majka!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 10:04:09   
modesty blaise
pusa cuba i vama......user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 10:05:47   
m600
mi smo dobro,gledamo baby tv, i palimo klimu malo malo user posted image
a taman krenulo lijepo i toplo vrijeme
kako ste vi? kako R?


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 10:20:31   
mariola
Jutro trudniceuser posted image  Kako si? Šta ti Pepi radi?
Modesty, bome te je S gadno prepao jučeruser posted image
Moj T je super. Ozdravio je potpuno, ne curi ni nos više, malo zakašlje još. Vratio mu se apetit. Tri dana je slabo jeo i sad pomalo nadoknađuje. Stalno je na relaciji frižider-špaizauser posted image
Ma super mi je bebač. Zbilja je veselo i sretno dijete, uživamo svaki dan s njim. A i brblja ko veliki. Pola ga ne razumijemo al dobrouser posted image
Jutros on meni i mm-u objašnjava nešto, pokazuje nam na pod u kut kod vrata i objašnjava on, ozbiljan, priča li ga priča a mm i ja ga baš i ne shvaćamo ozbiljno kad odjednom mm skuži neku bubu dolje. user posted image  T se jadan napričao ali da nismo vidili bubu nikad ne bi znali šta je on to obajšnjavaouser posted image
IDem sad. Imam hrpu posla a i moram skoknut u susjednu zgradu na rođendanuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 13:23:09   
Buci buci
Pozdrav curkama! Mi planiramo danas posjetiti ''baku-servis''. Mami je sinoć bilo veselo jer se curica popodne naspavala pa je bila razigrana. Tako da danas popodne mama pava u svojoj djevojačkoj sobi dok se baka igra!!! :D

_____________________________

Naša mala maza 31.01.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 20:52:16   
BUMBI
Večer,ima li koga?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Buci buci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 20:54:34   
ZVRK
ja bauljam po temama dok se šefica ne javi.
zaćorila mi u 20i30 i sada neznam da li će produžiti ili ne.....
iako bi to builo pre rano za nju

tvoj spva?


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 20:55:42   
Točkica28
veče kokeeeeee
mene je tako dirnulo jel je naša ribica opet trudna, tako sam sretna zbog njeeeeeeee


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: CB: "Sunny day"
27.4.2011 20:56:36   
ZVRK
kada je javilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!