|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 10:33:21   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mala99

Te tablete su vam šetetne za zdravlje, makar ih prepisalo sto doktora. Ja to nikad ne bi uzimala. Treba promjeniti način prehrane i kile će ići dole. Meni se čini da je dosta jedem, pa imam oko 60 kg, čini mi se da za 100 kg treba pojesti dosta hrane dnevno. Pa bolje poradite na tome.



ja sam vagala sve od 102 kile pa do 73 kile...ko ima 100 kila jede sigurno malo vece porcije ali u mom slucaju je bilo da volim slatko prije slanog...za jednu snickers cokoladu sigurno mozes pojesti pun tanjir neke slane hrane...za 1 cokoladu sigurno mozes pojesti masa voca....u pitanju su vise kalorije nego kolcina hrane...puno puta hodam gladna ili se hvatam za glavu od muke kada vidim kako neko ko je od mene 10 kila mrsaviji jede vise od mene ali slano a ne kao ja slatko...muka je ziva kada covjek se navikne na nesto..

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 23.4.2011 10:34:51 >

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 13:57:08   
malizia
IZVORNA PORUKA: ELENA35

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

draag moja ja sam ti ih pila i nisam bila zadovoljna...a i ja mimam dosta kila viška....u uputstvima piše da tope mast ali ne piše da ostavljaju masni trag na gaćicama koji se ne može oprati pila sam ih 2 tjedna i odustala samo zbog toga...jer jednostavno ne možeš ništa raditi "ta " mast curi sama od sebe i nemaš kontrolu nad tim i što je najgore to ti pređe i na odjeću i onda izgleda kao da si se uneredila.....pila ih je i jedna moja kolegica i odustala samo zbog toga




Kako misliš curi sama od sebe?? Kao da imaš proljev..ili..? Ajme,nikad nisam čula za nešto takvo,ali biće da se nešto opako događa u organizmu ako tako curi ta masnoća..user posted image



meni ovo isto nije jasno, al dobro nek izlazi ta masnoća user posted image . 100 kg sigurno je nezdravije od tih tableta, stoga pij pa javi. ja da imam 100 kg pila bi konjskog dreka kad bi znala da ću smršaviti.

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 19:02:27   
Bebys
tako je malizia...upravo takouser posted image user posted image user posted image
a za one koji misle da svi jednako jedu i ne debljaju se...NIJE ISTINA..malo skratite jezik kada mislite da svi ZDERU i debljaju se..e pa nije istina..ima nas koji malo jedemo ali se SVE LJEPI KOD MENE JE TO GENETSKI UPITANJU mogu jesti samo jogurt i cornflakes ako ne zelim biti imalo debela...znaci
bolje i tablete nego neka dijeta od koje zivci odlaze....vidit cemo sta ce biti...na kraju

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 22:27:22   
mala99
Dajte, molim vas za 100 kg treba dobro jesti!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 23:26:25   
malizia
IZVORNA PORUKA: Bebys

tako je malizia...upravo takouser posted image user posted image user posted image
a za one koji misle da svi jednako jedu i ne debljaju se...NIJE ISTINA..malo skratite jezik kada mislite da svi ZDERU i debljaju se..e pa nije istina..ima nas koji malo jedemo ali se SVE LJEPI KOD MENE JE TO GENETSKI UPITANJU mogu jesti samo jogurt i cornflakes ako ne zelim biti imalo debela...znaci
bolje i tablete nego neka dijeta od koje zivci odlaze....vidit cemo sta ce biti...na kraju



mila moja sretno user posted image user posted image user posted image   !!! ne daj da te ometu oni koji imaju viška negativnih iona pa ispuštaju svoju bad energi tamo di triba i ne triba. imaš moju full podršku i ono najvažnije ; ti to možeš!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 11:17:46   
jagodicabobica
1 snickers od 60 grama ima 304 kcal
1 banana od 100 grama ima 97 kcal

otprlike: sto znaci da se moze pojesti 3 banane od 300 grama ili jedan snickers od 60 grama i dobiti 304 kalorije...
ovo pokazuje da je bitnije pratiti koliko kalorija unosimo nego kolicinu...mada su i porcije bitne ali ne kao kalorije..........
no da ne kvarim ovu temu i da se vise ne ponavljam......






zelim ti svu srecu bebbys i da izgledas prekrasno!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 24.4.2011 11:19:35 >

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 11:44:29   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: Bebys

tako je malizia...upravo takouser posted image user posted image user posted image
a za one koji misle da svi jednako jedu i ne debljaju se...NIJE ISTINA..malo skratite jezik kada mislite da svi ZDERU i debljaju se..e pa nije istina..ima nas koji malo jedemo ali se SVE LJEPI KOD MENE JE TO GENETSKI UPITANJU mogu jesti samo jogurt i cornflakes ako ne zelim biti imalo debela...znaci
bolje i tablete nego neka dijeta od koje zivci odlaze....vidit cemo sta ce biti...na kraju



tako i kod mene....sve je genski jer i moj tata i njegova mama moja baka su isto puniji....
znam po cijeli dan ništa ne jesti jer jednostavno nisam gladna i nemam apetita a kile uopće ne idu dolje....tak da nije uopće istina da se za 100 kg mora puno jesti....iam nešto i u genim ai u metabolizmu

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 11:58:39   
Fever
triba bit discipliniran tu se slažem ali isto nije toliko do hrane! jesi provjerila štitnjaču možda?

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 14:11:21   
Bebys
ma nisam bolesna...
sve mi je ok...
samo da skinem ali kada meni nevredi ja po cijeli dan nejedem nista i ni grama da skinem tek kada umirem cijeli tijedan ode mi 1 dolje...takva sam user posted image user posted image user posted image
a neko da nejede dan ili dva umro bi....KAD SMO SVI RAZLICITI...

no ja sam odlucila da ovako dalje vise nemoze...iz jednog razloga jer mi je strasno tesko to nositi u zivotu nisam bila ovoliko kila to mi je sve DOSLO U OVE DVIJE GODINE IZA PORODA..KATASTROFA..sam se razvalila...ali ici ce to super TABLETE RADE SVOJE ma samo da mi je 20 dolje ja sam NA KONJU....ostalo ce biti lako

fala vam svimauser posted image

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 17:09:48   
mišica 666
ja po cijeli dan nejedem nista i ni grama da skinem tek kada umirem cijeli tijedan ode mi 1 dolje...takva sam user posted image user posted image user posted image



tako ni ne možeš smršaviti jer kad ne jedeš tjelo misli da je nastupila glad i sporo troši zalihe. baza je da se jede više puta manje količine i puno vode par 2 litre dnevno.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 17:25:22   
pincirotvajler
tako je mišice,ja imam 5 obroka i pijem minimalno 3l vode dnevno i kile idu dolje,imala sam više kg nego ti bebys

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 19:48:10   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

tako je mišice,ja imam 5 obroka i pijem minimalno 3l vode dnevno i kile idu dolje,imala sam više kg nego ti bebys


user posted image pa koliko si ti smrsala?

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Xenical, ja mrsavim!
24.4.2011 19:52:10   
pincirotvajler
u 3mj 12kg

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Xenical, ja mrsavim!
25.4.2011 13:28:43   
Bebys
evo me...sretna sam...nista od svojih obroka koji uopce nisu veliki niti obilni i to samo dva na dan sasvim normalno ko i svi drugi ljudi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OSLO 2 KG U SAMO 4 DANA....JUPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIII

ovo ce ici brzo ja sam sretna i zadovoljna i osjecam se ODLICNO...A TO JE ONO NAJVAZNIJE ZA MENE...OSIJECAM SE SUPER...

samo da se vratim ako nekada...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Xenical, ja mrsavim!
25.4.2011 13:31:26   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Xenical, ja mrsavim!
25.4.2011 13:50:12   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisani korisnik]
11.5.2011 14:08:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Xenical, ja mrsavim!
11.5.2011 14:20:47   
Bebys
ne djeluju na mene basuser posted image user posted image user posted image user posted image jedva sam se makla sa mijesta..nesta sitno sam izgubila...ocito kod mene ide ono IZGLADNJUJ SE DO UMIRANJA...to je jedino i palilo u zivotu...morat cu preci za pocetak samo na kuhano i to dva obroka jako mala tako da ne umrem od gladi i da nebudem zivcana od dijete...

svakako moram nesta uciniti....pala sam neke 4 kg i to je sve...a za razliku od drugih zena koje su sa XENIKALOM skinule po 25 kg ja sam nula...ali nejedem uopce puno...znaci da je u mome tijelu problem...ma nisam ni mislila da ce to lako ici...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Xenical, ja mrsavim!
11.5.2011 14:22:41   
Krky
Samo naprijed. Na početku izgleda teško, ali kad kreneš prema dolje, dobiš motivaciju. Odluka je najteža. Meni je bio težak oproštaj s nekim stvarima do kraja života. Ni moji obroci nisu bili obilni (ručak npr), ali za doručak bi mogla pojest 4 šnite tostiranog kruha s putrom, frižider mi je bila usputna stanica, grickalice - obavezno druženje između obroka, a večerala bi 2 puta, oko 8 i oko 22-23, uz neki film i neka grickalica. Nisam nikad imala priliku bit gladna.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Xenical, ja mrsavim!
11.5.2011 14:26:27   
patka
IZVORNA PORUKA: Bebys

ne djeluju na mene basuser posted image user posted image user posted image user posted image jedva sam se makla sa mijesta..nesta sitno sam izgubila...ocito kod mene ide ono IZGLADNJUJ SE DO UMIRANJA...to je jedino i palilo u zivotu...morat cu preci za pocetak samo na kuhano i to dva obroka jako mala tako da ne umrem od gladi i da nebudem zivcana od dijete...

svakako moram nesta uciniti....pala sam neke 4 kg i to je sve...a za razliku od drugih zena koje su sa XENIKALOM skinule po 25 kg ja sam nula...ali nejedem uopce puno...znaci da je u mome tijelu problem...ma nisam ni mislila da ce to lako ici...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bebys pa nije to tako lose u 3 tjedna 4kg....nemoj se brinuti samo ti nastavi tako, tim tempom ces 20kg skinuti za 15 tjedana a to ti je 3,2 mjeseca.....to je super....ne odustaj!!!!!!


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 45
   [Obrisani korisnik]
11.5.2011 15:15:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu patka)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Xenical, ja mrsavim!
11.5.2011 15:23:40   
anaxx
slažem se da je bolje skidati kile polako, jer što se brzo skine obično se brzo i vrati...
i ja imam za skinuti i ide polako, nekom mojom dijetom na bazi dukanove, ali ne tako strogom...
pazim na te ugljikohidrate i pijem puno vode, ali ne gladujem, samo sam malo smanjila obroke i ne ''čistim'' tanjure za klincima user posted image  ,stavila sam si i tikerić ...
samo polako i ustrajno...
i da nisam baš za te tablete...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Xenical, ja mrsavim!
11.5.2011 17:18:24   
pincirotvajler
bebys a kaj bi ti za tri tjedna?
super ti je to

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Xenical, ja mrsavim!
12.5.2011 8:11:37   
Bebys
mozda ali ja sam razocarana...user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 49
   [Obrisani korisnik]
12.5.2011 8:12:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!