|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 21:06:18   
pepeljuga
Ej danery nisam jos ni pocelauser posted image user posted image
Decki spavaju,ja malo sila pa cu sad pod tus i na raspakiranjeuser posted image
Ti se onda odmori i lipo ranije na spavanjeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 21:17:43   
pticica
vecer!!
sta radite?? malo na brzinu sam uletila da vidim najnovija desavanja

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 22:53:29   
cuba
Večer cure, jel ima kogauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:03:40   
pepeljuga
tu samuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:10:16   
cuba
Eheeejuser posted image
Šta ima dobroga?
Jeste se nauživali za vikend u Zduser posted image

Ja upravo ispeglala dvi mašine robe i dvi nove ture opralauser posted image  nisam ništa radila od petka pa se nakupilouser posted image
Jeste se vratili u Zg?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:13:27   
pepeljuga
A ti si vridna,meni se jos danas nista nedauser posted image user posted image user posted image
vratili se negdi oko 18.30,stali usput na Rastokama kod Slunja,ono tamo je predivno,malo prosetali,popili kavicu i put Zguser posted image
Dok sam okupala decke,spremila ih na spavanje i raspakirala se ja se umorilauser posted image

u Zd bilo super,sinoc bili malo vani,pivala jedna klapa,ma bas sam uzivalauser posted image user posted image sve mi se bilo danas muka vratitiuser posted image

Kako ste mi vi inace,sto nam radi imenjakuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:17:15   
cuba
Onda ste se stvarno nauživali user posted image user posted image user posted image
Ajde pa idete opet za 10ak danauser posted image
Jesu dečki bili dobri?
Mi smo za vikend bili kod mojih, prejedali seuser posted image  hvala Bogu pa nema više ničegauser posted image
Imenjak je super, spava od 9h. Od prošlog tjedna sam mu uvela jedno spavanje (popodnevno) jer se ovo jutanje ionako u zadnje vrime svelo na pola sata a onda popodne nebi odspavao kako triba. Sad mi je super, ujutro se istrči, izludira i onda popodne zakomi po 2-3huser posted image
Kako mi je Đuro, jel lupka?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:21:03   
pepeljuga
Decki su bili superuser posted image al veceras cim smo dosli T opet druga osoba,zakljucila sam da Zg na njega djeluje loseuser posted image user posted image user posted image
Da,da tocno smo jos dva tjedna tuuser posted image jedva cekamuser posted image

Ja sam mojima negdi isto posli godine uvela samo jedno spavanje i to je onda bilo superuser posted image

A Đuro superuser posted image veceras je nesto ful aktivan,imam osjecaj da se vrti u kruguser posted image

Kad tm stize,jel vec zna iliuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:24:48   
cuba
Ajde sva srića pa opet brzo ideteuser posted image , Toniju je Zg očito i više nego dosadiouser posted image
user posted image user posted image user posted image  za Đuru maloga, kada je idući pregled?
Jeste odabrali garnituru za kafić?

Mm je još na brodu, najranije šta bi stigao je u nedjelju 01.05. Ali mislim da nećeuser posted image  on uvik tako planira a nikad ne ispadne kako bi on tio. Vjerojatno tokom sljedećeg tjedna, valjda će do sv. Duje 07.05 doći to mi je nekako realnije.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:28:19   
pepeljuga
Ma da T je pravo morsko diteuser posted image user posted image user posted image

Izabrali i kupili,kupila sam 5 komada,4 za kafic i jednu za doma na terasiuser posted image  sutra bi trebale doci u Zd. Sad sam oko kupovanja nove kompjuterske kase,uvik nestouser posted image nikako na zelenu granuuser posted image
Iduci pregled negdi za 2 tjedna,bas sutra moram nazvat ginica da obavim jos taj jedan kod njega prije Zd.

Ajme pa on je brzo doma,meni je to nekako brzo proslouser posted image jel i tebiuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:35:58   
cuba
A to mi je poznato, uvik nešto fali i uvik još nešto triba kupitiuser posted image
Bar će vam sve biti novo za sezonuuser posted image user posted image
Ma i meni su proletila ova dva miseca ko od šaleuser posted image  bilo nam je lipo vrime pa smo mogli svaki dan zujati vani i onda mi odma brže dani prolaze. A i R je sada u fazi kad je svaki dan nešto novo s njim pa mi je cili dan ispunjen.
Baš čekam da mi kroz ovaj tjedan jave da su putovnice gotoveuser posted image  mm je gledao jedan hotel na Mallorci, mislim da ćemo tamo otići na jedno tjedan dana krajem 05mj. Taman za drugu godišnjicu brakauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:40:41   
pepeljuga
Jos da nam i sezona bude dobrauser posted image user posted image user posted image

Ajme bas lipo sto ce vam se poklopit put sa godisnjicom,bas cete uzivati svi skupauser posted image user posted image user posted image
A uzivaj i u R dok je jos manji,kad postanu filozofi onda su katastrofauser posted image user posted image user posted image nekad mi bude zao sto tako brzo rastu,ne mogu virovati da ovi moji hahari vec imaju 4 i 3 godine a ko da sam ih juce rodilauser posted image

Draga gibam pomalo u krpe,saljemo vam puse..:-*

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: CB: "Gušterica"
25.4.2011 23:45:57   
cuba
Ma sa novom garniturom mora bitiuser posted image

Ja još gledam dr.House pa ću onda na spavanac. Ljubi frajere i lipo se naspavajte :-***

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:04:37   
BUMBI
Jutrouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:13:34   
mariola
Jutro draga, kako si? Kako ste proveli blagdane?
user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:19:33   
BUMBI
Hej...D u vrtiću,a ja pijem kavicu,pa idem do trgovine
Za blagdane nam je baš bilo lijepo,stalno smo negdje išli ili su kod nas bili,dobio je puno pokolna pa je sretan biouser posted image user posted image
Kako ste vi proveli?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:26:24   
LUNA000
Jutro cure!!! Što ima?? Kako klinci? Evo kod mene kiša pada.vrime za provesti dan u krevetu...
Nadam se da ste se lipo proveli za Uskrs i odmorili bar malo..mi nismo ništa posebno al bitno je da smo svi skupa zajedno bili..user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:26:50   
BUMBI
Idem ja do trgovine,brzo se vratimuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 8:45:22   
modesty blaise
Jutro i od mene...

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:19:31   
cuba
Jutro cure i od mene user posted image
Mi se lipo naspavali, jutros do 8huser posted image user posted image
Još se malo izležavali po krevetu, doručkovali, nismo više u piđamamauser posted image

Šta ima kod vas?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:47:40   
danery
jutro i sretni post blagdani user posted image
kod nas bljak vrijeme,nije baš za van user posted image aaaaaliii....u 11 nam dođu frendice,pa će pasti druženje user posted image user posted image jedva čekam...
kako ste vi?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:50:45   
cuba
Eeej naletušiceuser posted image
Evo nas kući, kod nas isto neko šugi vrijeme. Ne pada kiša ali je oblačno...
Sve se mislim da se spremimo pa se nekako zaletimo do mojih na cjelodnevniuser posted image  baš mi se ne stoji doma...
Kako bejb, ponosna vlasnica zubića?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:53:52   
danery
a bejb evo na kratkom odmoru user posted image treba otćorit beauty sleep za goste user posted image
jučer ju je iznatezalo nekih 20 ljudi,išla je iz ruke u ruku ko cjepanica user posted image pa sad još nadoknađuje...
šta r radi?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:54:40   
BUMBI
Komadi,evo mene opetuser posted image
Pripremila sve za ručak i malo usisala i sad malo sjela da odmorim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: CB: "Gušterica"
26.4.2011 9:56:03   
cuba
Joj poznato mi je to natezanje dok su još maliuser posted image  ali čim ti prohoda neće se dati natezatiuser posted image
Evo ga slaže kockice pa malo ćirne vidit šta ja to pišem i takouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!