|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
24.2.2011 15:18:39   
berny
IZVORNA PORUKA: cuba

Šta za sada moj R vodiuser posted image user posted image


Cuba u prednosti si, zajedno s Callamity.user posted image
Beybs, hvala na sapunu.user posted image
Dea, ja mu nekad idem MMMMMMM i kao tiskam, ne bi li me oponašao.user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
25.2.2011 14:34:41   
Ninaa
A nismo ništa poduzimali jel po savjetu pedijatrice i još jednog super pedijatra veli da je to normalno u periodu dok se odvikava od pelene i sad kaka svakih 6 7 dana i to na tutu u pelenu neće. Prehrana je strogo regulirana barem doma, nema slatkiša, nema banana, kruh u malim količinama jede integralnu tjesteninu, voće, pije zašećerenu kamilicu, sok od kruške, sirup od suhe šljive i smokve, probiotike i portolaks,vjeruj mi luda sam više od toga. Bojim se da joj nešto ne bude ali nema nikakvih simtoma ni problema, taj dan kad joj se kaka traži sama tutu i pokaka se za 1 min, inače ove dane sjedi svaki dan ali odma veli kakala ne. To me strašno opterećuje i nisam mislila da ću se tako veseliti dječjoj kakici.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
25.2.2011 14:40:09   
CallamityJane
Joj Nina sve ti znam user posted image
Evo moja vec peti dan samo kuglice male pokaka, nikako da joj se omeksa stolica user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
25.2.2011 17:06:07   
berny
Jojjj, nije vam lako. Ajmo curice, kakicu van!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
26.2.2011 18:06:03   
berny
prijavljujem! suze radosnice. treći dan i kakica.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
26.2.2011 18:13:47   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
27.2.2011 18:10:50   
Leluška
Stariji sin jednom oko 15 dana - samo sam dojila...
To nije frka-panika jer je bio samo na cici. MAlo smo "čačkali" toplomjerom i uspjeli smo kad je bilo kaj za pokakakti!user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
27.2.2011 19:23:07   
berny
Leluška, dobro došla u klub. user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 17:20:50   
berny
Prijavljujem- B. nije kakao 10 dana. bili kod pedijatrice. dobio tubicu koja se zove MICROKLIST. ugura se samo vrh u guzu i malo istiska. ne mučimo se kao sa glicerinskim čepićem. kakao je za 10 min. user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 18:54:01   
lopuža
joj kak me sve to nervira, naša pedica rekla da mu samo dajem kamilice a ja ga nataćem sa kamilicom i to na žlicu jer bocu neće i ništa a sliježe ramenima kad joj kažemo kak se mući.user posted image tolerirala sam to da ne kaka dok je bio na dojci samo al sad se zabrinjavam kad mu dajem hranu i to još moramo pazit jer ima alergiju. kad kaka i on i ja plaćemo user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 19:05:50   
berny
jojjj, znam. i meni suze krenu. što se tiče kamilice, mora biti topla i sa šećerom, al to sigurno znaš. ni nama ne djeluje. pitaj P što misli o ovim klizmicama. sretnouser posted image

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 19:11:34   
ZVRK
lopuža a šta ti piješ da pomogne za ''otvaranje''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 19:21:20   
drugasrecica
Bravo malecki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 19:24:51   
berny
uh, druga srecice, izvagali mi pelenicu a kad ono... 160g user posted image koji seronja

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 19:28:03   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: berny

uh, druga srecice, izvagali mi pelenicu a kad ono... 160g user posted image koji seronja


haha, skupilo se user posted image  kako mi je starija bolesna, malenoj ovih dana često mjerim temperaturu da provjerim da li je i ona skupila, pa sad češće kaki user posted image  nešto korisno

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
8.3.2011 20:43:55   
berny
user posted image user posted image user posted image Leici za ozdravljenje malo dobrih vibrica. Rina je zdrava.user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
9.3.2011 10:10:58   
lopuža
 user posted image je evo pokakali se danas, špinat popravio stvaruser posted image . Inaće ja pijem kamilicu i donat jer nekad ni meni nije lakouser posted image i pazim da raznovrsno jedem. curke hvala na savjetima

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
9.3.2011 16:13:56   
berny
IZVORNA PORUKA: lopuža

user posted image je evo pokakali se danas, špinat popravio stvaruser posted image . Inaće ja pijem kamilicu i donat jer nekad ni meni nije lakouser posted image i pazim da raznovrsno jedem. curke hvala na savjetima


user posted image user posted image user posted image za špinat

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
9.3.2011 20:07:05   
Fever
moja je u početku imala problema i iza toga svako 3-4 dana...ali zadnjih dana opet se poremetilo, nije kakila 7 dana i nije ju mučilo do jučer kad je počela vrištat....nemoran govorit da prdi miljon puta dnevno i da smrdi koooooooo genocid user posted image isto znan da je normalno jer se doji, ali jučer je vrištala i malo san joj toplomjerom i mišu mom sve tvrdo, kad san joj razbila čep lagano pokakila se ohohooooo, ali danas opet se nekako muči user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
9.3.2011 20:13:00   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: Fever

moja je u početku imala problema i iza toga svako 3-4 dana...ali zadnjih dana opet se poremetilo, nije kakila 7 dana i nije ju mučilo do jučer kad je počela vrištat....nemoran govorit da prdi miljon puta dnevno i da smrdi koooooooo genocid user posted image isto znan da je normalno jer se doji, ali jučer je vrištala i malo san joj toplomjerom i mišu mom sve tvrdo, kad san joj razbila čep lagano pokakila se ohohooooo, ali danas opet se nekako muči user posted image



user posted image user posted image  a fever jesi me nasmijala; i moj miš tako prducka, uvik mislim da se pokakila kad ono niš user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
9.3.2011 20:15:52   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: berny

user posted image user posted image user posted image Leici za ozdravljenje malo dobrih vibrica. Rina je zdrava.user posted image


Hvala berny user posted image  riječi ti se pozlatile, a inače danas joj je puno bolje nego prethodnih dana user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
13.3.2011 21:24:06   
lopuža
 mi opet sutra špinat za rućakuser posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
14.3.2011 21:59:46   
berny
eto ga na, 6. dan ništa. nervozica i suzice. user posted image

lopužo, bit ćete jači od popaja.user posted image


< Poruku je uredio berny -- 14.3.2011 22:00:28 >

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
17.3.2011 19:17:46   
berny
9. dan i kakao je sam. bez toplomjera i slično i bez nervoze, grintanja i napinjanja.user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koliko dana u vaša beba najduže NIJE kakala?
19.3.2011 15:22:40   
mama deja
Kad je A bio beba do mj.dana kakao svaki dan,onda je pocelo preskakanje do 14 dana,mani ga bilo jako zao,misic mali napinje se a ono nista,prduckanje redovito rafali uz katastrofalne miomirise,sad je skoro 2 god i jos uvijek ima problema sa stolicom,dok me je sisao skuzila sam da bi se pokakao drugi dan nakon sto bi ja pojela kelj na cuspajz,pa smo to prakticirali svakih skoro 5 dana da mu olaksam,sad kad je veliki,protjera ga grozdje,kivi,naranca,a ako je jako tvrda stolica smanjim mu mlijeko. N.je 4 i po mj.i polako krece bracinim stopama u preskakanju,za sad nam je rekord 5 dana,kod njega kelj ne pali user posted image nazalost.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!