|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 21:28:08   
cuba
I da nadodam da sam danas kupila sve potrebne namirnice za ovu dijetuuser posted image
nije da ih ima puno al etouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 21:31:30   
Gogule
čuj iskreno milsim da ćeš onda biti premršava . ja bi samo trbuh skinula (ostalo i neda se dole) al već znam gdje ću prvo smršaviti ako smršavimuser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 21:46:44   
cuba
Ma Gogule, kroz 11mj sam počela piti kontracepcijske pilule i nuspojava je bilo debljanje. Stalno sam jela ali stalno. Uz sve to su bili i blagdani pa se jelo još i višeuser posted image  i eto mojih +6kg. Moram ih se riješiti prije nego se skinem u kratke gaće a o bikiniju da i ne govorimouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:19:55   
m600
IZVORNA PORUKA: cuba

Zanima me mogu li pomu (paradajz) posoliti ili je moram onako pojesti?
I dali mogu zelenu salatu isto posoliti i staviti malo ulja i kvasine ili ne?


ne ne ništauser posted image ne soliti i ne uljiti...jedino meso kad pečeš možeš dodati kap ulja ako nemaš teflon....i da kako piše tako redom moraš jesti,ne skupa...malo je fuj ali šta ćešuser posted image
vidjela si da sam napisala da poslije 5 dana možeš praviti pauzu od dva dana,ne manje ne više...a i ne moraš....


elinamama hvala ti user posted image ,ne izmišljam,nego stvarno na svoju visinu od 176cm imam 80kg,samo ja to dobro zakamufliramuser posted image user posted image
i još nešto..upravo sam se vratila od kumova,na stolu su bili krekeri,čipsovi,cedevita,kava,kolači, ma svašta a ja sam pila samo vodu
nisam posustalauser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:23:51   
Gogule
ej, a da li mogu kroz cijeli dan piti čaj. Mislim ja VODU ne pijem.user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:24:59   
cuba
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: cuba

Zanima me mogu li pomu (paradajz) posoliti ili je moram onako pojesti?
I dali mogu zelenu salatu isto posoliti i staviti malo ulja i kvasine ili ne?


ne ne ništauser posted image ne soliti i ne uljiti...jedino meso kad pečeš možeš dodati kap ulja ako nemaš teflon....i da kako piše tako redom moraš jesti,ne skupa...malo je fuj ali šta ćešuser posted image
vidjela si da sam napisala da poslije 5 dana možeš praviti pauzu od dva dana,ne manje ne više...a i ne moraš....

i još nešto..upravo sam se vratila od kumova,na stolu su bili krekeri,čipsovi,cedevita,kava,kolači, ma svašta a ja sam pila samo vodu
nisam posustalauser posted image user posted image


Aha, tako značiuser posted image  a dobro...
draga, čestitam na prvom odrađenom dijetnom danuuser posted image user posted image user posted image  sutra će ti već biti lakšeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:25:36   
cuba
E, još jedno pitanjeuser posted image
Jel baš mora biti zeleni čaj ili može bilo koji samo bez šećera?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:29:09   
m600
može bilo koji bez šečera...može gogule,bitno je samo da nema šečera...i da što više piješuser posted image ideš i ti s nama od ponedjeljka???
cuba danas sam malo zeznula user posted image ne volim žumanjak kuhani jer mi se diže želudac na njega pa sam umjesto njega pojela 5 dvopekauser posted image ali u svakom slučaju sam gledala kalorije i jedan žumanjak ima 327 :O a jedan dvopek puno puno manje


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:37:56   
m600
joanna zna malo više o dijeti pa ćemo nju sve točno ispitati user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:41:57   
Joanna
Cure moje svaka namirnica ima svoj razlog zašto se baš mora pojesti. Ipak je to dijeta i s time se unose sve potrebne količine vitamina, bjelančevina, proteina i slično. Zato i je bolnička dijeta jer se pazi i na zdravlje.

Ja sam isto svega smišljala u dijeti jer neke stvari su mi BLJAK. I jogurt umjesto vrhnja, hrenovke umjesto mesauser posted image user posted image user posted image . Katastrofa! Al najbolje je kad se točno držite svega. Ja kad sam smršavila 6 kg sve sam solila jer nisam mogla ni okusit hranu bez soli. Jaje i rajčica bez soli user posted image  ODVRATNO!!!! Držim vam fige da uspijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja od ponedjeljka krećem i tako mi brzo vrijeme ide. Čaj može bilo koji, jedino pazite u kavu ne smije mlijeko. AKo možete izdržati bez prekida bilo bi super! Bolji su rezultati ako se izdrži 15 dana pa onda pauza i ako trebate još onda opet 15 dana. Neke cure su radile i po 30 dana odjednom al to nije zdravo i ne preporuča se.

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:42:33   
cuba
Možeuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: bolnička dijeta
19.2.2011 22:45:17   
Joanna
E da, ja nisam jela svaku namirnicu posebno jer mi sama rajčica ne valja a ni salata a ni meso. Lijepo sam si nadrobila dvopek u jogurt(vrhnje) i tako si to fino pojela.
Iskreno ne vidim svrhu da se svaka namirnica posebno jede jer se ionako sve zajedno pomiješa u trbuhuuser posted image user posted image user posted image   al valjda neki razlog postoji. Tu dijetu je mani dao moj doktor prije par godina al onda nisam imala volju za time.

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Brisano sporočilo]
19.2.2011 23:11:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 11:06:03   
m600
user posted image user posted image user posted image ti sigurno nemaš toliko kila
danas sam puno bolje,uopće nisam gladnauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:18:26   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:32:03   
pincirotvajler
to je jučer bilo psihički--nemogu ja to..danas je mozak skužio da morauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:36:49   
m600
cure sad sam stala na vagu,pošto sam dan prije dijete jela one slane krekere i pila puno vode sad je -1kguser posted image user posted image user posted image user posted image
ne mogu vjerovati da je u 2 dana spala jedna kila...toliko sam sretna kao da mi je palo 15kguser posted image user posted image user posted image
i to mi je motivacija višeeeeee


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:45:23   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
ma to si više bila na wc u user posted image user posted image
izdržat ćeš,bravouser posted image
kaj danas jedeš?


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:46:42   
m600
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image
ma to si više bila na wc u user posted image user posted image
izdržat ćeš,bravouser posted image
kaj danas jedeš?



evo taman ručala
2 naranča 1 kuhano jaje,1 jogurt i sva mala dvopeka


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:48:46   
cuba
m600 pa to su odlične vijesti, user posted image user posted image user posted image  za kilice dolje, ma jel tako da je odma lakše kad se vidi neki pomakuser posted image
A od sutra ti se nas još nekoliko pridružuje pa će sigurno biti lakšeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:50:41   
m600
IZVORNA PORUKA: cuba

m600 pa to su odlične vijesti, user posted image user posted image user posted image  za kilice dolje, ma jel tako da je odma lakše kad se vidi neki pomakuser posted image
A od sutra ti se nas još nekoliko pridružuje pa će sigurno biti lakšeuser posted image


jedva čekamuser posted image user posted image user posted image user posted image idem sad kupiti naranče,sve sam pojela user posted image
pusa cureeeeeeee najedite se još danasuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 12:57:17   
Joanna
Danas ću se najesti šnicla i krumpira i palačinki a onda od sutra dijetauser posted image user posted image user posted image user posted image

Baš sam nekako bezvoljna i gubim motivacijuuser posted image user posted image user posted image al moram skinuti bar 5 kila dok dođem k tebi m600user posted image


Drago mi je da tebi ide dobro, nadam se da će i nama tako ići! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 14:00:55   
m600
IZVORNA PORUKA: Joanna

Danas ću se najesti šnicla i krumpira i palačinki a onda od sutra dijetauser posted image user posted image user posted image user posted image

Baš sam nekako bezvoljna i gubim motivacijuuser posted image user posted image user posted image al moram skinuti bar 5 kila dok dođem k tebi m600user posted image


Drago mi je da tebi ide dobro, nadam se da će i nama tako ići! user posted image user posted image user posted image


joj jesi ludauser posted image user posted image user posted image user posted image naravno da ćeš skinuti,samo pozitivnouser posted image user posted image ...evo ja danas svega se pridržavala striktno,jela sve zasebno i po redu i iskreno uopće nisam gladna,pijem vode kao žabica i kuliram cijeli danuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 17:04:33   
m600
sad sam večerala,baš sam se fino napapalauser posted image user posted image user posted image
meseko napokon user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: bolnička dijeta
20.2.2011 18:02:43   
cuba
m600 ide to tebi odličnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!