|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
29.1.2011 19:44:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu andela1)
  Neposredna veza do poruke: 176
   [Obrisani korisnik]
29.1.2011 19:47:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 19:50:13   
leilany
IZVORNA PORUKA: andela1

http://www.jutarnji.hr/pater-marko--nije-rijec-samo-o-vjeri--ljubav-je-najbitnija--/893038/

procitajte cijeli clanak..
Danas sam s udrugom Betlehem bas bila tamo..suze su mi na oci isle kada sam vidjela tu jadnu djecu i majke-koji su prezreni,odbaceni od svojih najmilijih.. sta da kazem...nisam se namjeravala opet javljati,ali eto...bas sam se igrala s curicom na slici,kako su ta djeca umiljata,blaga i nesebicna...

i sto se tice svecenika i njihovom znanju o ljudskoj spolnosti- ovaj pater Marko radi zadnjih 12 god. u udruzi (spasio se tisuce zivota) i drzao nam je predavanje o abortusu,zastiti i tako..ajme meni...sada sam jos sigurnija u svoj stav..
Pozdrav svima..!!!


pa jesu se one sve sexale????
i kaj sad je tebi tu "ajme meni"?

i da rezimiramo za kraj:koji je tvoj stav??


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 20:16:17   
andela1
http://www.katolici.org/duhovnost.php?action=c_vidi&id=13201

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:25:24   
antiša
Evo mene opet:-)
Nisam žena i nemam pojma o ženskim problemima al kad malo razmišljam mislim da je najveći uspjeh žene kada rodi dijete a muškarca kad joj ga napravi:-) To je po meni veće dostignuće od onoga kad je onaj amerikanac sletio na mjesec!
Život je najveće čudo koje postoji, najveće! Čovjek pokušava sa svom svojom pameti i tehnologijom stvorit život ali  NE MOŽE i nikad neće moć jer samo Bog to može, a čovjek kao vjerni Božji pomagatelj i pomoćnik tu samo sudjeluje. Znači on nema tu ovlast da daje i oduzima život! To je ko kad bi ja šefu svoje firme određivao šta da radi sa svojim vlasništvom. NEMAM PRAVO. Tako ni žena ni muž nemaju pravo odlučivat kad će neki život bit stvoren a kada neće jer ni ta žena ni taj muž nisu sami sebe stvorili niti pali s Marsa nego ih je Šef Bog stvorio. Zaključak: Bog je stvorio život a čovjek spiralu. Jedno ne ide s drugim. To je kao slana torta ili gorka jagoda:-))))) Žene i muževi, ne pridajite si ovlast koju nemate jer bi vas šef mogao otpustiti! Ako me razmijete šta oću reć:-)))

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:32:41   
zg_cinik
antiša...nemam volje ni citirat te...

mislim da si u banani...i to fakat u banani...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 181
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 21:42:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu andela1)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:53:01   
antiša
a šta ću kad volim banane, to je baš super voće:-)))

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:55:44   
antiša
jedno pitanje!

Bi li vi koji se zalažete za kontracepciju volili da je u trenutku VAŠEG začeća vasš otac koristio kondom i vaša majka spiralu?

Mislim da je ovime sve rečeno, ali ajde ako ima neki umni filozof da nešto isfilozofira...samo naprijed:-)))

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:58:22   
maja
Da je u trenutku MOGA začeća to korišteno ja za to nebi znala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 21:58:35   
crex
poštovani Antiša,
a koliko ti djece imaš?

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:00:16   
danery
IZVORNA PORUKA: antiša

jedno pitanje!

Bi li vi koji se zalažete za kontracepciju volili da je u trenutku VAŠEG začeća vasš otac koristio kondom i vaša majka spiralu?

Mislim da je ovime sve rečeno, ali ajde ako ima neki umni filozof da nešto isfilozofira...samo naprijed:-)))



wohoooooooooooo,dabl kontrasepšn....ajme antiša,ovo je bome filozofsko pitanje....user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:01:09   
mala pcelica
sva sreca pa se ne sjecam perioda dok sam se muckala u jajcima

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:11:18   
zg_cinik
BRAČNO ZAJEDNIŠTVO
(Efežanima 5: 21-33)

Biblija govori o dužnostima supružnika unutar bračnog zajedništva. U poslanici Efežanima u 5. poglavlju čitamo: "Pokoravajte se jedan drugom iz poštovanja pred Kristom! Žene neka se pokoravaju svojim muževima kao Gospodinu, jer je muž glava žene kao što je i Krist glava Crkve - on, Spasitelj svoga Tijela! Štoviše, kao što je Crkva pokorna Kristu, tako neka budu i žene u svemu svojim muževima. Muževi, ljubite svoje žene kao što je i Krist ljubio Crkvu i sam sebe predao za nju da je posveti čisteći je u kupelji vode uz pratnju riječi, da sam sebi privede Crkvu krasnu, bez ljage, bez bore, bez ičega tomu slična, da bude sveta i bez mane. Tako su i muževi dužni ljubiti svoje žene kao svoja tjelesa. Tko svoju ženu ljubi, ljubi samoga sebe. Bez sumnje, nitko nikada nije mrzio svoga tijela. Naprotiv, hrani ga i njeguje kao i Krist Crkvu. Mi smo, naime, udovi njegova tijela. 'Zato će čovjek ostaviti oca i majku te prionuti uz ženu svoju, i bit će oni samo jedno tijelo.' Ova je tajna uzvišena – a ja velim (da je uzvišena) u odnosu na Krista i Crkvu. Dakle, neka svaki pojedini od vas ljubi svoju ženu kao samog sebe, a žena neka poštuje svoga muža!"


nemreš bulivit... nema niš o kontracepciji...prekidu snošaja i sl...

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:12:53   
njanja
antisa, stvoriti dijete nije najvece postignuce....to mogu 2 klinca od 16 godina na nekoj klupicvi u parku.
Pruziti djetetu stabbilnu obitelj i pravilno ga odgajati i usmjeravati, to je ono sto ja zelim dostici...i stizem stizem....a kad dostignem biti cu vjerojatno stara i gledat cu kako moj jan isto to stize i pkusava sa svojim dostici........
Zato nemoj ti meni o spoju 2 stanice kao o dostignucu kada ta stanica od 2,5 godina zaprdi svoje, a ti ni sam ne znas u kojem pravcu da ga usmjeris i kako....
Neka se ne uvrijede trudilice jer znam da njima nije lako, ali meni je jana bilo najlakse napraviti....a stvarati od njega pristojniog deckica je puno tezi posao....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:14:06   
danery
IZVORNA PORUKA: njanja

antisa, stvoriti dijete nije najvece postignuce....to mogu 2 klinca od 16 godina na nekoj klupicvi u parku.
Pruziti djetetu stabbilnu obitelj i pravilno ga odgajati i usmjeravati, to je ono sto ja zelim dostici...i stizem stizem....a kad dostignem biti cu vjerojatno stara i gledat cu kako moj jan isto to stize i pkusava sa svojim dostici........
Zato nemoj ti meni o spoju 2 stanice kao o dostignucu kada ta stanica od 2,5 godina zaprdi svoje, a ti ni sam ne znas u kojem pravcu da ga usmjeris i kako....
Neka se ne uvrijede trudilice jer znam da njima nije lako, ali meni je jana bilo najlakse napraviti....a stvarati od njega pristojniog deckica je puno tezi posao....


to bejb user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:14:13   
zg_cinik
"Ljubav je strpljiva, ljubav je dobrostiva; ljubav ne zavidi, ne hvasta se, ne oholi se. Nije nepristojna, ne traži svoje, ne razdražuje se, zaboravlja i prašta zlo; ne raduje se nepravdi, a raduje se istini. Sve ispričava, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi. Ljubav nikada ne prestaje" (1. Korinćanima 13: 4-8).

možda je ovo bolji citat...

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
29.1.2011 22:50:44   
njanja
nego cinik, ne svidja mi se teorija-zena treba biti pokorna muzu, a muz zenu samo treba voljeti????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 0:11:30   
antiša
@ zg ciniče, ne piše u Bibliji ni to da moramo prat zube pa ih opet peremo da se ne pokvare:-)

@ njanja, najveće dostignuće i najveće čudo je kad se dijete donese na svijet, kada ono dođe iz  NIČEGA iz NIŠTAVILA. prvo ga nema, ne postoji a odjedanput evo ga! Prvo ga ne vidiš pa ga vidiš!:-)))
A to kako ga ti odgojiš je važno ali ako ga ne rodiš ne možeš ga ni odgojit jel da?:-)))
Znači, ti i muž kad ste jedanput slučajno začeli dijete između šume kondoma, spirala, tableta i šta ti ja znam kakvih modernih "humanih"naprava, niste ni znali kakove boje su mu oči niti kakve boje će mu bit kose niti to oće li se rodit s dvije, tri ili četri ruke, a to sve niste znali jer ga VI NISTE STVORILI, vi ste bili samo "pomoćna radna snaga" u Božjem stvaranju.
Ako ja npr. radim na traci u tvornici duhana nisam ja taj koji stvara cigaretu nego je zemlja ona koja rađa duhan a ja ga samo srolam ili tako neki primjer...
Ponavljam, preočito je da je čovjek sebi uzeo ovlasti koje ne bi smio uzimati, ali ako netko smatra da ima to pravo, svaka čast, neće meni polagat račun nego onome koji Ga je stvorio, normalno, pod pretpostavkom da u toga vjeruje...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 194
   [Obrisani korisnik]
30.1.2011 0:36:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu antiša)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:05:16   
mišica 666
i antiša još nisi odgovorio koliko djece imaš?????

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:05:36   
antiša
a jeste li ti ili tvoja žena stvorili tu sprematogenezu?.-))) jesi li ti stvorio svoju spolnu stanicu a žena svoju?:-)))
šta je veće - biologija koja objašnjava prirodne zakone ili Onaj koji ih je uspostavio?:-)))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:09:57   
antiša
ja sam se oženio prije godinu i po dana i stigli smo dosad imat jedno dijete a imat ćemo ih koliko Bog da!
I nemamo puno para ali imamo srca a ostalo će se Bog pobrinut!:-)

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:17:30   
danery
joj antiša,ti si uporan ko puž.....daj mani se više argumenata i dokazivanja....pusti cure nek rade kako hoće,a tako i vi radite i svi sretni...
džijzs user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:17:57   
njanja
IZVORNA PORUKA: antiša

Znači, ti i muž kad ste jedanput slučajno začeli dijete između šume kondoma, spirala, tableta i šta ti ja znam kakvih modernih "humanih"naprava, niste ni znali kakove boje su mu oči niti kakve boje će mu bit kose niti to oće li se rodit s dvije, tri ili četri ruke, a to sve niste znali jer ga VI NISTE STVORILI, vi ste bili samo "pomoćna radna snaga" u Božjem stvaranju.
  antiša, razmišljam da li da ti uopće odgovorim....ali hoću jer ne bi ja bila ja da šutim... moje dijete NIJE SLUČAJNO ZAČETO, nego nakon 7 godina tableta bilo je planirano i željeno dijete. Djeca koja se slučajno začinju su upravo ona gdje partneri ne koriste kontracepciju... I okej, ako ih želiš imati 100, imaj, ali ja ih ne želim imati trenutno niti 2, samo jedno želim, pfrema tome, ću se i tako osigurati da mi i 2. dijete bude planirano i željeno....  BTW, kada već pričaš o "humanim" napravama, i ČETKICA ZA ZUBE (ranije si spomenuo pranje zubiju) je humana naprava, pa se nadam da ipak nju koristiš prilikom pran ja zubiju?????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!