|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 10:58:22   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image

šta se to nije sada promijenilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:00:58   
Bebys
osobno ovo je bilo opcenito s moje strane nije nista osobno...user posted image tesko je ovo napisati kad se ti zoves osobnouser posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:01:43   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: LUNA000

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image


baš ti zavidimuser posted image ...ima koja tajna?? muža poslati na brod možda??? user posted image user posted image user posted image

ma vidis najbolje bi bilo da ga nema uopste, tako da ta vrsta kontracepcije ima najvise ucinka u tom slucaju. Ali posto bez tog zla se ne moze, onda ga posaljite na teren i kada dodje kuci neka vas uzasno boli glava,ili ako imate punu kucu tesko da cete i dobiti priliku za sex da ste ne znam kako raspolozeni, govorim iz iskustva user posted image
Tako da dignite ruku oni koji koriste ovu vrst kontracepcije user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:02:22   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image

šta se to nije sada promijenilouser posted image user posted image user posted image

teren draga, teren, stalno je na terenu user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:03:08   
osobno
IZVORNA PORUKA: Bebys

osobno ovo je bilo opcenito s moje strane nije nista osobno...user posted image tesko je ovo napisati kad se ti zoves osobnouser posted image

Eh znam.user posted image
A šta da kažem? Svaki put  kad želim naglasit nešto (šta bi normalno glasilo :ja osobno...) zvuči kao oda mom egu.user posted image user posted image
Pa ti biraj nick....user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:04:56   
osobno
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

IZVORNA PORUKA: LUNA000

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image


baš ti zavidimuser posted image ...ima koja tajna?? muža poslati na brod možda??? user posted image user posted image user posted image

ma vidis najbolje bi bilo da ga nema uopste, tako da ta vrsta kontracepcije ima najvise ucinka u tom slucaju. Ali posto bez tog zla se ne moze, onda ga posaljite na teren i kada dodje kuci neka vas uzasno boli glava,ili ako imate punu kucu tesko da cete i dobiti priliku za sex da ste ne znam kako raspolozeni, govorim iz iskustva user posted image
Tako da dignite ruku oni koji koriste ovu vrst kontracepcije user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Nema sumnje, prirodna si i točka.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:05:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image

šta se to nije sada promijenilouser posted image user posted image user posted image

teren draga, teren, stalno je na terenu user posted image

auuuuuuuuuuuuuuuuu.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:10:28   
Anoniman
osobno, nisam pucala na tebe, pucala sam v zrak, sorry ak te pogodil zalutali metak!
znači CJ, da zaključimo, najbolja metoda planiranja obitelji je - glavobolja! user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:16:46   
CallamityJane
ne, ne to je najbolja metoda ne planiranja obitelji user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 11:57:56   
andela1
eto,ova je tema sigurno zbog mog imena otvorena (na anketi)...bas lijepo...eto sve van je bebys napisala...OSTAVITE NAS NA MIRU!!!

Nazalost,mnogi ljudi danas nemaju ZIVU vjeru u boga.Vjeru si zamisljaju kao neki obicaj, kao neki "folklor" ostavljen za dio dana,dio tjedna,dio god...Boga su ostavili tek za "rezervu" ako se nekada razbole ili im se desi fizicka,materijalna tragedija..Medutim,mi po katolickoj vjeri moramo doslovno zivjeti svaki ternutak svog zivota..(oni koji se nazivaju katolicima..) Primjenjujemo samo PRIRODNU metodu, koja iskljucuje svaki oblik kontracepcije...

i da osobno!, itekako se cini da si temu otvorila da se nas koji se drzimo vjere, ismijavas...!! to je preocito..

nitko te nije napao za spiralu, pa nemoj ni ti tjerat zlo ovakvom temo za koju ZNAS da ce te vecina podrzat i CUDIT se nasem stajalistu...

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:01:01   
andela1
i da , za one koji misle da se slijepo drzim zakona " neke institucije" /( vjerojatno mislite na Crkvu)  reci cu da se ja samo drzim SV. PISMA!!
I istina je, i crkva je malo razocarala u nekim segmentima,ali ja ne vjerujem zbog Crkve,nego zbog sebe i svoje duse!!

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Obrisani korisnik]
25.1.2011 12:37:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu andela1)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:42:06   
crex
auuuuuuuuu

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:48:27   
natalijax
nekoristimo ništa,pilule nesmijem razmišljala sam o spirali,A neču nikog osuđivat o njegovom mišljenju po meni se bolje zaštitit nego abortirat neželjenu trudnoču ili rađat djecu u siromaštvu,A to što neko kaže grijeh je prosipat sjeme,ah bože a što danas nije grijeh

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:50:05   
ninolina
IZVORNA PORUKA: maja

Iskreno, zabole me ko šta koristi i iz kojih razloga, ja znam šta ja koristim! Meni je veći "grijeh" da netko ima djecu koju nema kako i gdje odgajati!
Meduzauser posted image

samo ću ovo potpisati


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:52:25   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

IZVORNA PORUKA: LUNA000

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A zasto ne budete kao ja? Nema sexa, nema ni brige oko kontracepcije user posted image


baš ti zavidimuser posted image ...ima koja tajna?? muža poslati na brod možda??? user posted image user posted image user posted image

ma vidis najbolje bi bilo da ga nema uopste, tako da ta vrsta kontracepcije ima najvise ucinka u tom slucaju. Ali posto bez tog zla se ne moze, onda ga posaljite na teren i kada dodje kuci neka vas uzasno boli glava,ili ako imate punu kucu tesko da cete i dobiti priliku za sex da ste ne znam kako raspolozeni, govorim iz iskustva user posted image
Tako da dignite ruku oni koji koriste ovu vrstu kontracepcijeuser posted image





Jel me to netko prozvaouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 12:59:46   
leilany
kao
1.ja vjerujem u Boga
2.vjerujem u Dinamo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a kao
3.poludim na FANATIKEuser posted image user posted image

i kao
4.odo jest voćnu salatu jer cu pocet jest tastaturu od lapauser posted image

za kraj...
A sad ADIOOOOOOOOOOO....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:05:54   
osobno
IZVORNA PORUKA: andela1

i da , za one koji misle da se slijepo drzim zakona " neke institucije" /( vjerojatno mislite na Crkvu)  reci cu da se ja samo drzim SV. PISMA!!
I istina je, i crkva je malo razocarala u nekim segmentima,ali ja ne vjerujem zbog Crkve,nego zbog sebe i svoje duse!!



Misliš u malo više segmenata?
Nego, da se osvrnem, imam pravo na repliku valjda.
Ti si ta koja direktno prozivaš mene, no ja se, za razliku od tebe uopće ne osjećam ugroženo.
Dapače, smatram da su rasprave zdrave za ljude, i da je bolje reći svoje stajalište, nego klimati glavom bez razmišljanja.
Prozivaš nas neke, tj mene, i sudiš o načinu na koji prakticiramo vjeru.
Za mene vjerovati znači ne činiti drugome zlo, pomoći ako se može, i općenito, živjeti po načelima savjesti.
U praksi, sve što sam doživjela od strane ljudi kojima su usta puna vjere i načela-kosi se sa svim tim.
Također smatram da je moj odnos s Bogom samo i isključivo moja stvar, i smatram da je zdraviji od mnogih što su nadomak oltaru.
I, da, zaboravljaš jednu jako bitnu činjenicu, Sveto pismo je ipak napisao ČOVJEK....

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:07:57   
osobno
IZVORNA PORUKA: natalijax

nekoristimo ništa,pilule nesmijem razmišljala sam o spirali,A neču nikog osuđivat o njegovom mišljenju po meni se bolje zaštitit nego abortirat neželjenu trudnoču ili rađat djecu u siromaštvu,A to što neko kaže grijeh je prosipat sjeme,ah bože a što danas nije grijeh

Nato, user posted image .
Uistinu mislim da si jedna od najčistijih duša rr.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:23:07   
andela1
a gledajte...sve je pocelo od ankete..ja sam samo ispod komentirala da ne koristim. kontr. zbog vjerskih razloga,kao sto su ostali pisali svoje komentare...i onda su neki/e zapele za moj komentar i pocele raspravu...sa "ne kuzim to iz vjerskih razloga...itd."  pa ne kuzim ni ja kak se netko moze trovat tabletama,ugradit neku spiralu koja ubija zaceti plod ili abortirat itd..jednostavno ne kuuuuuuuzim!!! pa svejedno nisam zapela za takve komentare..i to ostaje moj problem-jer ne kuzim...
dakle, bsobno! ti si ta koja je prva mene prozvala..
svi znamo da svatko ima svoje misljenje i to treba postivat!! mislim da se i mala djeca bolje medusobno postuju i razumiju nego mi odrasli...

na kraju cu samo napisati-ne zelim se nikome zamjerati niti se meni itko zamjerio...bez obzira na sve...volim djecu i ljude i sve,i svima zelim da budu sretni sa svojim obiteljima...zivite po svojoj savjesti,cinite dobro drugima i oprastajte -na kraju krajeva-to i je ono sto me vjera naucava i trudim se zivjeti po tome.. tj. kad je Bog na prvom mjestu, sve je ostalo na svome mjestu!!

i za kraj : Bog vas Blagoslovio!!!

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:23:42   
Bebys
ALI, ma koliko Bebys bila veliki vjernik ili ne, bar se tako drži ovdje na ovom forumu, i draga mi je na svoj način... di joj je ta vjera bila kad je shvatila da je trudna, i pisala da ne želi to dijete???? a istovremeno je jedna divna osoba, veliki borac ostala bez djece!!!
lilivana...ne prozivaj me na ovakav ruzan i odvratan nacin...
REKLA SAM DA JE BEBA SOK..BILA..I OSTALA...I DAJ JE NISAM PLANIRALA...TO JE SVE DA JE MOJE ZIVOTNO OKRUZENJE PROBLEM...A NE BEBA...i nigdje apsolutno nigdje nisam ovako sta rekla...niti pomislila...NIKADA...cak sto vise ...bila sam sretna..radi svoga djeteta sto ce imati seku ili bracu...BEZ OBZIRA OSJECALA SE JA RADOSNOM RADI TOGA ILI SOKIRANOM STO I JESAM BILA...a na to imam pravo...i jos nesta jako jako vazno da nadodam...

DA NIJE BILO GLUPE KONTACEPCIJE...KOJU SAM STO PUTA REKLA DA NECU PITI I OPET SAM NASJELA ALI SAMO DVA MJESECA NISTA I NIKAD VISE....KOJE SU MI SVE TO POBRKALI...I POREMETILI MI SVE CAK I MOJE VLASTITO ZDRAVLJE...STO JE SAMO U PRAVU drz se boga i to je super...i prirodne metode...



(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   [Obrisani korisnik]
25.1.2011 13:27:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:31:05   
Bebys
ja sam bila samo pod velikim sokom to je sve...a razlog je upravo bila glupa kontracepcija..koja mi je jos i cistu dala...zato krizam je NA VELIKA USTA...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:31:22   
Anoniman
ono što je mene u anketi odmah zasmetalo je da je zadnji odgovor glasio "ništa, iz vjerskih razloga"

zašto nije pisalo samo "ništa"?
ili, zar nitko nije čuo za prirodne metode, kao što je Billings, mjerenje temp., spravice poput Maybebaby i sl.
to je isto mogao biti ponuđeni odgovor.
međutim, kad sam pročitala ono "iz vjerskih razloga" odmah mi je skočio tlak! jer to je napisano da bi se nekog ponizilo, prozvalo i ismijavalo!
to nije u redu!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
25.1.2011 13:33:11   
Bebys
e da...... nepostoji covijek koji ne grijesi takvoga na zemlji NEMA I NE POSTOJI...ali ispravljati greske i ne ciniti ih vise je USPIJEH...to je velika razlika...ali opet se ponove novi na zalost grijesi...ali onaj tko vjeruje idem opet iz pocetka...
neznam ja ne mogu zamisliti zivot bez boga..nikako ...mogu mu se samo u zivotu zahvaljivati...sto me izbavio iz strasnih situacija u zivotu...i mnogo pomogao...fala mu za to...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!