|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 13:06:14   
andela1
IZVORNA PORUKA: pula25



I za kraj: U Boga vjerujem ali njegovi zemaljski predstavnici me mogu poljubiti u dupe!!!!



...Koja recenica...ovo nikako ne ide jedno s drugim...nikako...Ako vjerujes onda i jesi Bozji,zemaljski predstavnik...

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 13:15:22   
pula25
Draga, mislila sam na popove, biskupe, hodže i sve ine koji tumače Boga

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 13:47:42   
antiša
@ pula, pa ako smatraš da si sastavljena samo od krvi i mesa, ako smatraš da si samo malo razvijenija životinja, onda stvarno je najvažnije bit zadovoljen, nažderat se, napit se, svršit, ispišat se, ispovraćat itd itd...
ali ako vjeruješ da imaš duh, da imaš dušu, onda ti sa svim tim djelima udaraš i crniš dušu i na kraju ćeš pred Boga doć pljesniva i nikakva...eto ti je cijela filozofija...aj živila!

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 14:18:06   
tinka25
Ajde prestanite se više prepucavat oko ovako osjetljive teme jer tome nema kraja. Svako ima svoje mišljenje i uvjerenja. Neka svatko živi kako hoće. Ovo nije vjerski portal nego za sve mame, tate, trudnice, buduće trudnice bilo koje vjere, nacionalnosti i izbora kontracepcije!

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 14:22:53   
leilany
IZVORNA PORUKA: antiša

@ pula, pa ako smatraš da si sastavljena samo od krvi i mesa, ako smatraš da si samo malo razvijenija životinja, onda stvarno je najvažnije bit zadovoljen, nažderat se, napit se, svršit, ispišat se, ispovraćat itd itd...
ali ako vjeruješ da imaš duh, da imaš dušu, onda ti sa svim tim djelima udaraš i crniš dušu i na kraju ćeš pred Boga doć pljesniva i nikakva...eto ti je cijela filozofija...aj živila!


user posted image user posted image user posted image user posted image pula,bit ces puna plemenite pljesni po sebi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 14:53:43   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tinka25

Ajde prestanite se više prepucavat oko ovako osjetljive teme jer tome nema kraja. Svako ima svoje mišljenje i uvjerenja. Neka svatko živi kako hoće. Ovo nije vjerski portal nego za sve mame, tate, trudnice, buduće trudnice bilo koje vjere, nacionalnosti i izbora kontracepcije!


user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 20:39:22   
zg_cinik
aleluja...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 22:54:41   
Ninaa
Kao moderator reći ću amen ili ćete me  nakon deset stranica prepucavanja i natezanja oko istoga prisiliti da zaključam temu jel više nema smisla ni veze s onim s čime je počela.Molim ljepo ovo je više prešlo sve granice dobroga ukusa!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 23:06:10   
mamacita
I to me ždere i mnogo puta sam razgovarala o tome sa svećenicima tijekom ispovijedi i nažalot, nitko mi nije ništa pametno rekao ali nije da ne razumiju, kao ljudi.
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Sorry, ali ne mogu a da ne upitam, zasto ti razgovaras o ovulaciji i plodnim i neplodnim danima na ispovjedi, a ne sa ginekologom? Koji savjet mislis da bi svecenici mogli dati na tu temu, osim onoga, broji dane i sve ce biti u redu?

-----
Na temu svecenika i snosaja---- zaista, ne vidim koliko bi to oni mogli nauciti iz knjiga da bi znali sto se sve desava u muskom organizmu za to vrijeme. Ja vjerujem da nitko ne moze dati savjet, onaj pravi i konkretni, o nekoj situaciji, osim ako osobno nije bio u toj istoj situaciji. Isto kao sto ja ne mogu dati savjet zeni koja prolazi kroz neplodnost (jer imam 4 djece) ili osnaziti nekoga tko je izgubio trudnocu (jer to mi se nije desilo).

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
1.2.2011 7:49:50   
Zvonki
Mamacita, bila bih nepristojna kada ti ne bih odgovorila na tvoje pitanje.user posted image  

Nadam se da ne ostavljam dojam žene koja uđe u ispovjedaonicu i kaže: znate velečasni, meni je menga došla prošli mjesec nako 46 dana, što bi dalo naslutiti da mi je ovulacija kasnila a samim time sam mogla promašiti plodne i neplodne dane. Jel' i vi mislite tako velečasni?
Naravno da ne razgovaram na taj način, nego pitam što sa ženama koje se ne mogu osloniti na računanje plodnih dana?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
1.2.2011 8:16:09   
Ira_
Ne mogu vjerovati da ovu temu nisam otvorila ranije.
Vjernica sam, u crkvu idem za Božić, Uskrs, krštenje i ako s netko vjenča u crkvi onda i tada. Ja se pomoliti mogu ikod kuće, za to mi crkva i svećenici ne da nisu potrebni, nego mi se i gade ( svećenici ). Njihova dvoličnost i prjetvornost. Oni će nekome govoriti o grijehu?! Pa većina njh se sexa naveliko, a o pedofilima da niti ne počnem. Tu teoriju o kontracepciji su svećenici i izmislili. Najlakše je napraviti od obtelji sirotinju, zašto onda ti isti svećenici tim obiteljima sa nogometnom momčadi od djece financijsi i ne pomogne, mislim kada već brane kontracepciju.
Ja sam ostala trudna s E pomoću inseminacije, i šta zar je moje dijete dijelo vraga, ne kužim.
Svi Vi koji ste toliko extremno vjerski orjentirani, Vama nijemjesto ovdje, nego u crkvi, ljubiti oltar i svećenikovu ruku!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
1.2.2011 8:20:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ira_

Svi Vi koji ste toliko extremno vjerski orjentirani, Vama nijemjesto ovdje, nego u crkvi, ljubiti oltar i svećenikovu ruku!



user posted image user posted image user posted image

pa, dobro onda... nećemo vam više smetati... nismo ni mi tak bedasti da bi se gurali di nam nije mjesto...

user posted image user posted image user posted image

pa, dobro, di je taj ključ? 10 000 milja pod morem?

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ira_)
  Neposredna veza do poruke: 237
   [Obrisani korisnik]
1.2.2011 8:48:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
1.2.2011 8:51:10   
lidac0605
Hoće li više neko ZAKLJUČAT ovu temu???
Više mi se bljuje kad svaki dan vidim da se ljudi JOŠ UVIJEK tu prepucavaju i vrijeđaju...
Dajte više dosta...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
1.2.2011 23:50:21   
mamacita
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mamacita, bila bih nepristojna kada ti ne bih odgovorila na tvoje pitanje.user posted image   

Naravno da ne razgovaram na taj način, nego pitam što sa ženama koje se ne mogu osloniti na računanje plodnih dana?


@zvonki

Primi moju ispriku zbog zadiranja u tako intimnu stvar kao sto je ispovjed. Ako sam te uvrijedila, molim te oprosti mi. Razumijem tvoju situaciju. I ja se slazem sa curama koje pozivaju na konacno primirje na ovoj temi. Uistinu je previse ljudi i previse cudi da bi ovakva tema imala ljudske okvire.user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
2.2.2011 8:00:57   
Zvonki
Poslala bih ti pp ali ne mogu. Ma uopće se ne ljutim, dapače. Postavila si sasvim normalno pitanje user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
2.2.2011 8:37:51   
Ninaa
E pa sad kad nisam zaključala sad bi trebalo, a da jesam onda bi me prozivale da je cenzura i da vam se neda reći kaj mislite. Već smo davno zaključili da bi bilo dosta ali neki ne odustaju.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 242
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!