|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:13:12   
koka
Ja imam+13,5 user posted image . Al mi nebi bio bed da nisam u 2mjeseca dobila 9kg(4 i5mj trudnoćeuser posted image  user posted image )Ružo tvoj Đuro nema vremena štucati kad non stop radišuser posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:13:49   
Ruža
Ništa ne hrskam, user posted image  Hvala bogu kad je vruće ne mogu jesti...  Odmah sam lakše podnjela +7. user posted image  Dobra si Ivkica, dobra to je od svih onih milkica i banakova sigurno.user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:14:06   
tonkica
Meni svi vele da me ima samo u trbuhu, da se nisam baš previše zaokružila. Ili me samo ljubazno tješe. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:15:40   
koka
To da nešto šteka, meni već par puta izbacilo. Molim vas neda mi se opet brinuti dali će ili neće netko dirati RRuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:16:36   
tonkica
To je i meni palo na pamet Koka. user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 80
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 0:16:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:17:11   
koka
Ja se sama tješim(upravo keksima) da to nije baš punouser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:17:48   
Ruža
Koka kako ima vremena buditi me u 4 ujutro udaranjem? To sigurno nije bilo štucanje, prije kucanje..user posted image
Cure tješite se vi će te ovog ljeta prema dolje a ja ću i dalje rasti.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:19:47   
tonkica
Mene kile baš i ne zabrinjavaju previše. Koliko god da ih bude, poslije ću se brinut za mršavljenje. Sad je najbitnije da beba bude živa i zdrava, da porod prođe bez komplikacija. O kilama ćemo brinuti kasnije.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:20:18   
Ruža
Koka dobar tek, sve ću zabilježiti i uopće ne sumnjam da ću vas stići i bez keksića...user posted image
Tonkica user posted image user posted image user posted image !

< Poruku je uredio Ruža -- 29.5.2008 0:21:04 >

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:20:38   
koka
Ja sam htijela rodit u drugom ,trečem mjesecu. Htjela sam ribicu user posted image . A ništa neide baš kad ti hočešuser posted image . Meni su MM, svekrva, svekrv , šogor i baka od Daniela svi su Vage. Osim mene vodenjakauser posted image . Moj Rokić user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:20:43   
Elena
evoooooooooooo me,napokon.Cure moi svi spavaju a ja sam presretna sto se mogu malo druziti s vamauser posted image jupiiiiiiiiiiiiiiii!user posted image user posted image user posted image A i malo je svezije zar ne?Vidim da imamo i nova birtija,a ja opet propustila otvaranjeuser posted image jao dole cu izdrzati sve ovouser posted image Kako ste mi cure,preziveli smo i ovaj dan a od sutra navodno zahladzenje ili je to opticka varkauser posted image user posted image user posted image Kod nas je temperatura dostigla 38 stepena,strasna vrucinauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 0:21:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:22:42   
Ruža
Elena bok! user posted image kako je prošlo kod doktora?

Koka i ja sam vodenjak.user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:22:44   
Elena
koka samo da ti kazem da su ti fotke strava.Genijalne su nema sta,Bravouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:23:39   
tonkica
Bok Elena! user posted image  Sad je baš lijepo! Lagano puše, taman za ugodno brbljanje i tipkanje.
Iva, sad nam je prilika da bez grižnje savjesti uživamo u klopi. Pa zašto ju ne i iskoristiti!!! user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:23:47   
Elena
Ruzice ocigledno da je i kod vas vrucinauser posted image sutra smo kod dr.user posted image ali draga hvala na pitanje.Sta bi ja bez vama?user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:25:19   
koka
Iva sumnjam da će ti ostati kile. Vidjet češ vratit češ se na staro. Vjeruj Koki user posted image .Elena bok ti se sad uključila a ja ću sad brzo zbrisati nešto previše sam počela zijevatiuser posted image .

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 93
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 0:25:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:26:38   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Iva Piva


joj kak ja nemam nikada problema sa tekom - i kad je vruće i kad je frka i kad je sve super ja mogu mancati user posted image
a bome da, kad ja bez imalo grižnje savjesti dopodne sama slistim jednu malu milku, pa još dva tri banaka baka da, pa popodne podjelim malo sa ostalima milkice, pa slatkać, pa onda večerica u 10 i tako to ide ide...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa onda si definitivno malo i natukla...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:27:03   
Elena
Jao cure dok sam ja bila trudna mnogo sam pazila sta i kako jedem,konzumirala sam proizvode samo light,puno povrca,ovosje i dosta riba,i udebljala sam se 12kg.Ali da sam znala da cu smrsiti ovako i da cu imati samo 48kg od nista se ne bi odreklas,zato samo vi ruckajte a kilaza nije problem kad se resite da oslabite,malo vise volja,vezbe,pravilna ishrana i rezultate se vec vide.user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 96
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 0:28:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Elena)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:28:19   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Elena

Ruzice ocigledno da je i kod vas vrucinauser posted image sutra smo kod dr.user posted image ali draga hvala na pitanje.Sta bi ja bez vama?user posted image


Sorry Elenica, ja sam danas malo user posted image ! Vrućina i u glavi i van nje...user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:29:19   
tonkica
A ljeto nam je tek stiglo... Kaj bu tek za mjesec, mjesec i pol... user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
29.5.2008 0:29:30   
koka
Ružo zato si sva neka ludauser posted image . Mene užasno koći to što sam u podznaku rak. Ma user posted image . Ne vjerujem ja u to . Odgoj je puno bitnijiuser posted image . To govorim zato što ja se zaletim, htijela bi nešto a ono nesigurnost me koći. Pa se zato izvlačim da je podznak krivuser posted image user posted image user posted image .Kako to da nigdje nema Ružice tvog datuma, zašto skrivaš to?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!