|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:12:03   
Ruža
Ma kakav odmor Tonkica ja s fešte na feštu, danas sam neka hiperaktivna.user posted image  To Đuro dobro utječe na mene...
Dobro je bilo, malo su nas komarci pojeli bez obzira što smo se špricali i mackali. Baš ih ove godine ima.
Torta je bila super  pa ako trebate još recepata s jagodama stavim vam. Vidim da je tema dana opet pegla?user posted image
Koka trebala si još i šlaga ubaciti... Pa kad peče, neka peče s razlogom.user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 31.5.2008 23:13:39 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:16:01   
koka
Meni pegla danas nije naklonjena. Al sutra će morat. Komarci??? Moj Roko ima takve plikove od njihuser posted image , danas sam mu kupila u apoteci Synopen mast. Jadan baš ima osjetljivu kožu. Mrzim komarceuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:19:45   
koka
Idem obavezno oprat zubiće jer me nešto kopka za ići jesti, pa ću možda tako odustati od teidejeuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:21:35   
Ruža
A sunce malo, grozni komarci...user posted image
Mogla bih i ja sutra malo s pegom na druženje, ali još ću razmisliti, ipak je sutra nedjelja..user posted image
Jesi spakovala koferić?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:26:57   
koka
Ma nisam sve sam kupila, još samo da sve to lijepo spakiramouser posted image  user posted image . Moram reći da me danas kosti dole malo boleuser posted image .Kužiš, boli me p....user posted image user posted image user posted image . Sad se pitam, da li je to od pritiskanjauser posted image , ili je zato što sam jučer gurala ormare????

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:27:23   
Ruža
A gdje nam je Ivkica večeras?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:33:24   
Ruža
Uf, uf nimalo zgodno..user posted image  A ipak ti malo pretjeruješ, kako ti je samo palo na pamet gurati ormare???user posted image  Nije to mogao netko drugi ? Kad planiraš ti usporiti malo? Ili silom želiš požurati svoju curku,,,joj, joj...
Pa nemaš još sve ni za koferić...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:33:39   
koka
Brije, brije Ivkicauser posted image . Papa tortu od šumskih jagodauser posted image .  

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:37:45   
koka
Draga  moja vidjet češ, kad te uhvati čiščenje par dana prije porodauser posted image . Radiš polako i to je to. Pa upravo je Anne rekla da ako joj muž ne bude farbao da će ona. To su ti trudnice, nisu nam baš sve kokice doma. Moja svekrva je rekla da je par dana prije nego što je rodila Gorana išla farbat škureuser posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:43:03   
Ruža
Vidi ti nje, samo fešta...user posted image
A ti ipak uspori malo... Meni će taman majstori izaći iz kuće pred kraj tako da ću imati zanimaciju...user posted image
Mislim da je vrijeme da otvorimo novi birc!user posted image  Evo Kokica prepuštam tu čast tebi! Ti ćeš biti naša nova gazdarica u birtiji...
Ipak kuhaš najbolju kavicu...user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:46:43   
koka
Joj Ružo, samo daj ti si ipak iskusnija u tome, ja ću odmah za tobomuser posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:54:23   
koka
Hajde Ružo jauser posted image user posted image user posted image al neznam di moram stičiuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 862
   [Brisano sporočilo]
31.5.2008 23:58:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
31.5.2008 23:59:31   
koka
Kaj ima s tobom? kako je bilo , a torta? Nikad umornauser posted image .za brijatiuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:00:19   
Ruža
Pa Koka kako ne bi znala, hajde hrabro samo, nazovi ga Kokin
birc!user posted image
Ivkica pa ti nama srigla, a gdje je torta ?user posted image Samo fešta okolo....user posted image
Tek sad vidim, pa bravo, bravo i ti imaš tri user posted image ! Evo i Đuro user posted image !

< Poruku je uredio Ruža -- 1.6.2008 0:01:45 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:05:53   
Ruža
Ajme meni sad sam skužila još dvije snajkice su u igri... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E sad treba odlučiti dali bi svekrvica radije pivicu ili more?user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 866
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 0:05:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:08:37   
koka
Evo Iva ćeuser posted image . Slušajte vas dvije ja ću polako zbrisat .Jučer čekala muža do 1 a jutros se digla u 6, tako da od današnje skitnje u potrazi za moj mali kuferčić, više ne mogu. Zatvaraju mi se oči a mogla bi pojesti laptop od zijevanjauser posted image .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:11:16   
Ruža
Hajde pa mogla si još malo s nama... Popapaj nešto da se razbudiš..user posted image
Meni se uopće ne spava...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:18:47   
Ruža
Evo nam još jedne noćne ptičice!user posted image  Tiha bok!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 870
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 0:20:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Birc " U carstvu hladovine"
1.6.2008 0:22:08   
tiha
bok cure! i ja sam gurala ormare dok sam bila trudnauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 872
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 0:22:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 873
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 0:25:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 874
   [Brisano sporočilo]
1.6.2008 0:27:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!