|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sjedenje...
10.4.2011 14:27:06   
domica
moja ema če za 2 dana 7mjeseci,u sjedečem položaju je od 5 sad sjedi sama pridržava se rukicama,a kad joj daš ruku u ležečem položaju odmah se digne i hoče na noge,dok. kaže da je to ok.da smije i na nogice pomalo ako želi

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sjedenje...
17.4.2011 19:14:15   
berny
IZVORNA PORUKA: sig

Nešto slično je i nama naš rekao, samo što bih još dodala da ukoliko dijete samo želi sijediti da ga se ne sputava već makar dijete staviti u jaje pa neka se ono samo lagano diže!



stavim ga u jaje a on se kao mali crvić izmigolji i gravitira prema podu user posted image


(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sjedenje...
17.4.2011 20:57:38   
Točkica28
Šime nemože još sam sjediti, jel k'o pijanac padauser posted image , ali voli meni u krilu sjediti kad ga ja pridržavamuser posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sjedenje...
19.4.2011 10:49:39   
mayathebee
Curke moj ima 3,5 mj. i toliko je postao žilav kad je na rukama, stalno se gura u sjedeći položal, ja ga više nemogu ni nositi! Lud je kad je u ležećem položaju. U košari nije htio biti duže od dva mjeseca, ni u sportskom djelu kolica nevoli biti jer mu ih se bojim dići iz nultog u onaj srednji položaj, još mi je premali za to, pa ga stalno vozam u jajetu makar kažu da i to nije zdravo duže od dva sata u komadu. Kad bebe smiju u naručju onako biti u polusjeećem položaju???!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sjedenje...
19.4.2011 11:36:19   
lavica81
isto i kod nas, ma totalno su slatki ovako

IZVORNA PORUKA: Točkica28

Šime nemože još sam sjediti, jel k'o pijanac padauser posted image , ali voli meni u krilu sjediti kad ga ja pridržavamuser posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!