|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
20.1.2011 11:42:11   
lavica81
psiha čuda radi

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
7.2.2011 7:57:32   
tiny
evo ja na klomifenu vec 4. dan,jucer me stomak bolio,ali neka.sutra folikulometrija,nadam se da ce sve biti kako treba i da cu ovaj mjesec imati pozitivan test.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
7.2.2011 8:55:32   
zlata2
Super! Bravo!
Javljaj nam se da znamo kako napredujete! user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
7.2.2011 10:06:01   
zara13
tiny sretno user posted image user posted image

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
7.2.2011 11:59:50   
heda
tiny sretno user posted image
normalno je da imas svakakve osjecaje u donjem dijelu trbuha od klomifena, imas vise folikula koji rastu user posted image
vise folikula, vece sanse...
user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
7.2.2011 13:57:55   
BUMBI
Sretnooooouser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
8.2.2011 17:24:06   
tiny
uf,evo mene s folikulometrije,na lijevom jajniku imam 3 folikula i dosta su veliki,a na desnom imam neku "paucinastu cistu".kaze dr da nije nesto strasno,vjerovatno od proslog menzesa ostalo i da bi trebala sama nestati,ali mene je tako strah,ja ni ne znam sta je to.ali ja sam panicar i  sad me bas strah,zna li netko nesto o tomeuser posted image i kaze mi jos da mi nije trebala dati klomifen jer meni nije ovulacija problem,ali kao nema veze sad,a mozda bi trebala uraditi hsg,posto su mi zadnje 2 trudnoce zavrsile spontanim,a ako sad zatrudnim u slucaju da su mi jajnici neprohodni,moguce da ce biti vanmaternicna i ja sad LUDIM i ne znam sta da radim sad i ne zelim zatrudniti.cure pomagajte savjetima molim vasuser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
8.2.2011 17:40:04   
heda
tiny, nije da ne znam sto bih rekla,
ustvari imam puno toga za reci. user posted image
ovak, prvo, meni isto nije jasno gdje bi tebi pomogao klomifen, kad si uvijek imala folikule
klomifen sluzi za poticanje folikula kod zena koje ili nemaju svoju ovulaciju, ili idu na MPO (da se povecaju sanse, jer vise folikula, vece sanse). Naravno, tu je uvijek mogucnost viseplodne trudnoce user posted image
nu, sad si tu di si, sanse za trudnocu su ti vece, ali misilm da bas nekako nemaju veze sa odrzanjem trudnoce (a koliko sam shvatila, tvoj problem je opetovani spontani) user posted image
nu, buduci si vec imala trudnoce, mislim da kod tebe nije problem zacepljenih jajovoda, jer bi vec do sad vjerovatno ne bi zatrudnila uopce  ili bi imala koju vanmaternicnu trudnocu. s te strane ne moras brinuti user posted image   Ostani trudna slobodno.
I kod spermiograma TM ne bi trebao biti problem, ako ste bili trudni. Ne znam koliko se trudite, pa ti ne mogu dalje reci.
Ima tamo pod spontani pobacaj linkova o tome koje bi pretrage trebalo napraviti, prosvrljaj malo user posted image
Ako mislis da je tvoj problem nepostojanje sluzi, mozda bi trebala konzultirati nekog tko se bavi MPO, u tom slucaju radi se inseminacija, tako da se ta barijera jednostavno preskoci user posted image
Ups! sad sam se tu raspisala user posted image
mozda si sad u jos vecoj panici user posted image
Ne trebas biti user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
8.2.2011 17:46:21   
tiny
dr kaze da ne bi spermiogram trebao biti problem jer sam vec 3 puta bila trudna,a da se zna desiti da su jajovodi zacepljeni zbog kiretaza,a ja imala 2.sto se tice klomifena ja sam i htjela samo povecati sansu za trudnocu a ako se desi viseplodna,nitko sretniji od mene.user posted image user posted image . a sta znaci ta paucinasta cista,jel to nesto zabrinjavajuce?i da pokusavamo oko godinu i pol.


< Poruku je uredio tiny -- 8.2.2011 17:47:34 >


_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
8.2.2011 17:52:58   
heda
user posted image  ne znam to o cisti, ali ne zvuci mi opasno user posted image
godinu i pol je dosta, tj. dosta dugo za nesto poduzeti user posted image
napravi sve sto treba
i vise
al za sad... opusti se, prati folikule i pokusaj ostati trudna ovaj mjesec user posted image
navijam za tebe user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
8.2.2011 18:07:05   
tiny
hvala puno,a pokusavat cu i dalje,a sto se tice pretraga sve sam napravila,i sve je u redu.uopce nema razloga da ne mogu zatrudniti,ali eto nece pa nece.najvise je problem sto ja stalno razmisljam o bebi i toliko zelim biti trudna,psiha me koci,ali ja ne znam kako se opustiti,jednostavno ne znam.pokusavam se sto vise okupirati i posvetiti svojom curicom,ali onda me jos vise proganja zelja da ona ima brata ili seku da nije sama jer vidim koliko joj to fali.a nista,molit cu boga da ovaj mjesec upali i da sve bude u redu.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
9.2.2011 22:23:58   
heda
ma bude to
a psiha je koma, kuzim te potpuno user posted image
i ja si svaki mjesec velim: necu sad racunat'
i onda prodje tjedan dana, i ja opet bacim pogled: kad bi bili TI dani? user posted image
uzas! user posted image
a mi jos nemamo nijednu bebu user posted image
ali racunam, jednom trudni, biti cemo opet trudni user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 12:50:40   
zara13
imala sam i ja folikule i ovulaciju sve normalno a dvije godine ništa isto od psihe na kraju a klomifen mi je dao malo više folikula i malo više šanse da se prije primi i nakon trećeg puta se primilo.

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 13:05:14   
tiny
ja i danas idem na folikulomeriju,nadam se da ce mi klomifen pomoci da se user posted image primi,i da cu iduci mjesec biti user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 13:06:24   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 13:26:16   
zara13
al sam nemoj misliti toliko na to jer kad kažu da je sve u glavi istina je nisam ni ja vjerovala ali je tako.sretni i daj bože da ugledaš pluseka

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 14:10:40   
zlata2
I ja se nadam i držim ti fige da ćeš kroz par dana ugledati user posted image iliuser posted image !
Ma, ti si uskoro u klubu sretnih user posted image !

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 16:09:58   
heda
tiny, bude to sve ok
user posted image user posted image user posted image
javi kakvi su folikuli

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 16:37:57   
tiny
evo mene.bila na folikulometriji,jedan folikul je 22 mm,drugi 17 mm,kaze dr da bi ovaj veliki trebao puknuti veceras,znaci akcijaaaaa!!!! u ponedjeljak idem opet samo da provjeri jeli puknuo,sve ostalo super izgleda,eto sad se samo nadat da ce uspjeti ovaj put.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 16:39:39   
tiny
i da,jos mi je rekla da ce mi dati dabroston,ako dođe do trudnoce da ce mi pomoci da se plod bolje ucvrsti.eto,sva mi je nekako pozitivna bila,pa sam i ja sva hepi.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 20:11:20   
zlata2
Tako treba! Užasno sam uzbuđena zbog vas!
Ajmo user posted image user posted image user posted image i za 9 mjeseci beba je tu!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 20:34:54   
heda
idemo tiny user posted image user posted image

volim se gibat, gibat!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 20:35:37   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: heda

idemo tiny user posted image user posted image

volim se gibat, gibat!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
10.2.2011 21:07:12   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: heda

idemo tiny user posted image user posted image

volim se gibat, gibat!!!user posted image user posted image user posted image


Go tiny, gouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vasi savjeti u vezi klomifena
16.2.2011 8:34:15   
tiny
opet ja user posted image .bila u pon. na folikulometriji i folikul je puko, ja i mm smo se svojski trudili 5 dana,nadam se da nece biti uzalud.e sad slijedi najgori dio.....iscekivanjeuser posted image .dobila sam dabroston da podrzi trudnocu ako dode do toga,a ako ne mm ide raditi spermiogram u cito,mada si ja mislim da ne bi trebalo biti problema jer je dragi vec tri puta napravio trudnicu od meneuser posted image ,ali tko zna mozda se nesto i promjenilo,nadam se da nije...i ja cu onda raditi hsg,nadam se da nece doci do nijednoga da cu ipak biti user posted image sad.a ako ne i sve bude u redu s ovim pretragama ne preostaje mi nista drugo nego napraviti lobotomiju u drugom dijelu ciklusauser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!