|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ribica1 ...
6.2.2011 13:58:29   
magdalenaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako mi je žao što je tako kako je,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image molim Boga da vam da snage za dalje i da vas  vaši anđeli uvik prate i čuvaju i daju vam snage za dalje..............

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: ribica1 ...
14.2.2011 23:21:08   
nexo
Divim ti se ribice kako si jaka pored toga sto si prozivila...tuga...dusa mi se rasplakala....zelim ti sve najbolje i da vise nikad ni slicnu bol ne dozivis ... uz tebe smo :*

_____________________________

liliput <3

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:01:18   
ribica1
Danas sam tako tužna i išla sam čitat vaše poruke.....
Danas je već dva mjeseca od kad nema moje Eni, Luki je 9.03. bilo dva mjeseca....
Tako mi jako fale....
Zašto se sve to meni događa?
Malo vas gnjavim al nekako mi je lakše kad to izbacim van iz sebe!!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu nexo)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:17:44   
pincirotvajler
tu smo za tebe znaš to user posted image
stvarno si preteške dane prošla i još se dobro i držiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:19:50   
modesty blaise
draga ribice, jako mi je žao što se to baš tebi moralo dogodituser posted image i...teško je nači neke pametne riječi koje bi odagnale tvoju tugu...uvijek se i iznova jako rastužim kada se sjetim što si sve prošla...na žalost tako je- kako je moralo biti....ti si vrlo pametna i hrabra mlada osoba koja je našla snage i volje sve to prebroditi i sretnije gledati u budućnost...
neka te bar trenutno utješe moje riječi... a tvoji maleni anđelčići sada sigurno gledaju svoju dragu mamicu odozgo i rado bi joj olakšali da mogu...Luka i Eni su ionako danonoćno skupa i jednoga dana ćete se sigurno ponovo srestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 455
   [Obrisani korisnik]
19.3.2011 10:19:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ribica1)
  Neposredna veza do poruke: 456
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:25:50   
ribica1
Hvala vam cure!
nekako mi je iz dana u dan sve teže ili mi možda sad sve dolazi u glavu šta se zapravo desilo, oni prvi dani su mi prošli tako nekako brzo i sve u nekakvoj zbrci a sad je sve nekako stalo....i sve više i više mi fale!
Jedino šta mi preostaje da idem na groblje...odvratan je osjećaj, rodila sam, dobila svoje bebe a sad ih nema, mama sam a zapravo nisam....
a valjda me sad pere neka faza i nadam se da će proć....


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:26:40   
pincirotvajler
user posted image user posted image
žao mi je,kak se tm nosi s svime?


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:37:39   
ribica1
On je za razliku od mene prve dane bio koma, sad ko da mu je malo lakše iako on sve drži u sebi al vidim ja da mu je teško posebno kad mene ulove ove faze tuge i plakanja!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:39:44   
pincirotvajler
user posted image
a jel pričate kak se osjećate il ne?jel ti npr nama lakše danas reć da ti je teško jer neželiš njega mučiti ili?
user posted image user posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:46:29   
ribica1
Ma pričamo, pričamo iako on ne voli kad ja počmem o tome jer se odmah rasplačem... onda me zagrli i stisne!



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:50:01   
drugasrecica
Ribice pričajte o tome, olakšajte si dušu, razgovor uvijek pomaže, bar malo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:51:00   
Fever

IZVORNA PORUKA: drugasrecica

Ribice pričajte o tome, olakšajte si dušu, razgovor uvijek pomaže, bar malo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quot

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 10:51:04   
pincirotvajler
da, i ja mislim tako,danas bi si mogli uzeti bar jedan sat samo za vas,nešto kaj volite skupa raditi user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 11:07:28   
danery
ribice....user posted image user posted image user posted image user posted image
strašno mi je teško ovo čitati i znam donekle kako ti je...
i mi smo izgubili bebu prije e i bilo je prestrašno,a osjećala sam se isto kao i ti.....sve sam mogla izdržati,ali što je više vremena prolazilo,postajalo mi je sve teže....
mm nikad nije o tome mogao puno pričati...
najgora su mi bila pitanja drugih i njihovo jadikovanje....
držite se oboje i nadam se da će uskoro biti lakše,da ćete nam javiti dobre vijesti....




_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 11:11:38   
cuba
ribice, normalno je kako se osjećaš s obzirom na sve što ste prošliuser posted image user posted image user posted image
Svak tugu drugačije podnosi, netko u sebi, netko plače, netko stalno priča o tome, netko se povuče u sebe....treba vremena da sve sjedne na svoje, da se život pomakne sa mrtve točke...
Zbilja ne znam ni sama kako da te utješim, šta da ti napišem da bi ti bilo bolje, vjerojatno ništa...
Samo se nadam da ćete nas uskoro obradovati sa lijepim vijestima i da ćeš nam se opet smijatiuser posted image
A tvoji mali anđeli su uvijek tu, paze svoju mamu i svog tatuuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 11:39:58   
maja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 12:00:11   
tiny
draga,tako mi je zao i tesko mi je citati ovo sve sto prolazis,knedla mi stoji u grlu,ne znam kako da te utjesim,ali znam da ti je tesko i puno mislim na tebe,ali to jednostavno nece proci dok ti to ne odbolujes,dok svu tugu ne izbacis iz sebe,zato placi kad ti se place,pricaj o tome kad osjecas da to trebas podjeliti ili tu s nama i s tm,radi sve ono sto ti osjecas da bas u tom trenu trebas,jer samo potiskivanje toga nece ti pomoci.ja sam bila u komi 2 god.kad sam imala spontani sve dok jednog dana nisam otplakala i izbacila to iz sebe,ja 2 god.prakticki nisam zivila,bila sam ostala u tom trenutku boli,ali kad tad to moras uraditi.draga zelim ti sve najbolje u buduce,i nadam se da cete ti i tm zajedno pronaci nacin da prebolite taj veliki gubitak,ali znajte da su vasi anđeli uvijek tu,uz vas i sto je najvaznije u vasim srcima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 12:46:42   
Indy
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 12:50:28   
Marta j
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 12:58:57   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ribice,stvarno neznam s čim bi te utješila,polako,samo polako ,zaboravit nečeš nikad moći svoju dječicu,kao ni svaka majka koja je izguvila svoje dijete-cu,user posted image želim ti svu sreču da uskore kreneš u nove pobjede i dan kada češ biti sretna majka

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 13:10:08   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ribice,stvarno neznam s čim bi te utješila,polako,samo polako ,zaboravit nečeš nikad moći svoju dječicu,kao ni svaka majka koja je izguvila svoje dijete-cu,user posted image želim ti svu sreču da uskore kreneš u nove pobjede i dan kada češ biti sretna majka



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 13:11:14   
mamicaa
Sada sam ovo pročitala, draga ribice nemam rijeći budi hrabra....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 18:07:36   
ribica1
Hvala vam, šta bi ja da vas nema...koga bi gnjavilauser posted image
Evo danas smo ja i mm otišli na groblje, stavili cvijeće i zapalili svijeće!
Nakon toga otišli smo prošetat po gradu i maloprije se vratili doma, i eto prošo još jedan dan!



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: ribica1 ...
19.3.2011 18:09:02   
Tanjica Tanja
Ribiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!