|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zaštopan nosić kod bebe
5.3.2011 20:08:29   
lepao
koliko cesto smijem stavljati kapi sunce moje mali i onda ispuhati nosic sa onom pumpicom gdje jedan dio stavim ja u svoja usta a drugi i njegov nosic da uzvucem puhanjem??

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zaštopan nosić kod bebe
5.3.2011 20:41:29   
malizia
možeš kada god te je volja i koliko god hoćeš to je morska voda plus prirodni minerali, nema konzervansa.
ja ti to kada mi je dijete šmrljavo koristim obilato i nakon toga isisam sa onim aspiratorom šta ide na usisivač.

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zaštopan nosić kod bebe
8.3.2011 23:36:25   
Ketica
Ja imam onaj Nose Frida aspirator kog kojeg jedan kraj ide djetetu u nos, a drugi meni u usta pa onda uvlacenjem zraka se stvori vakum i slina se izvuce iz nosa... OK je, dosta se toga da izvuc, ali je problem sto ja nikako ne mogu manevrirat s tim kad sam sama, uvijek mi treba jos jedan par ruku jer se malena uzasno otima. Pred neki dan sam rekla da se osjecam ko Freddie Krueger kad udjem u sobu s tim aspiratorom u ruci user posted image
Mislim da cu ipak investirati u Arianu, ipak je jos jedan bebac na putu pa ce biti prljavih noseva za ciscenje user posted image

_____________________________

D - mamina miska 17.5.2009.
D - mamin misonja 15.3.2011.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zaštopan nosić kod bebe
8.3.2011 23:38:41   
modesty blaise
Ariana se stvarno isplati...ja ju kupila...168kn...al vredi svake lipe
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Ketica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zaštopan nosić kod bebe
11.3.2011 0:27:41   
maryann01
ariana je zakon i da stvarno vrijedi avake lipeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!