|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehrana dojilja
5.12.2010 10:36:39   
Fever
Neznam jeli itko otvara ovu temu pa ako jest so sorry user posted image

Ja san totalno zbunjena šta jesti kad se beba rodi jer mi je želja iz petnih žila se potrudit dojiti, kažu da se mora samo kuhano prva dva tjedna a skoro svugdje piše da se nesmije grah, mahune, grašak, kelj, voće, tjestetina radi grčeva, osipa itd, user posted image a to je ono što ja najviše volin papati, pa me zanima koja hrana najviše potiče mlijeko i imate li neke recepte sta se vi jele u vrime dojenja??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prehrana dojilja
5.12.2010 10:58:19   
pincirotvajler
neki dan je točkica otvorila temu a i ja pred 9mj user posted image
evo linkovi :
http://www.ringeraja.hr/forum/tm.asp?m=417396&mpage=1
http://www.ringeraja.hr/forum/Hrana%3F/m_636380/tm.htm
user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prehrana dojilja
5.12.2010 11:01:44   
drugasrecica
Fever, stvarno se nemoj opterećivat prehranom. Mene su isto nakon prvog poroda isprepadali s nesmiš ono, nesmiš ovo, ja sve slušala i na kraju sam zbog nedostatka vitamina počela dobivat nekakav osip... SVE možeš jest, al ako povežeš da ti beba zbog nečeg šta si pojela ima grčeve, onda to probaj izbacit da provjeriš jel to to. I onda to više nećeš jest, a ne odmah u startu se odreć sveg živog...

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prehrana dojilja
5.12.2010 15:25:28   
tita
mislim da se ne trebaš baš previše brinuti oko toga,ja ti sada govorim,jer sam se ja držala sve samo kuhano ne ovo,ne ono,bojala sam se ko vrag,ali grčevi su bili tu,uvijek sam se nekako previše bojala,i tako sam pazila do 7mj,ali je to bilo dobro za mene i kad sam počela jesti“normalno“onda sam se i udebljala!!!Nema tu nekog pravila.....


_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prehrana dojilja
6.12.2010 11:17:34   
Točkica28
ja sam počela sve jesti.
čak i kiseli krastavac i lima nema problema user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!