|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   matematika
30.11.2010 19:22:14   
niina
M ide u 5.raz oš.matiša malo slabija strana.ocjene 1,2.ova 2 ispravak 1.dok su đaci s lošim ocjenama pisali ispravak učiteljica je krenula s ostalima na novo gradivo.OK?????Meni ne.zatim su pisali novo gradivo.dođe iz škole sav nikakav,jadan.mama imam super vijest iz matem sam dobio 4 i lošu nije upisala.došla u raz i rekla tebi,tebi i tebi ću upisati,a ostali tko hoće neka kaže i djeca se pobune jer im nije rekla ocjene, a ona na to ne ću vam ni reći prvo se izjasnite tko želi da mu upišem u imenik pa ću reći ocjene......i kako to djeluje na djecu????ne znam,ali ja za to još nisam čula.......i ljuta sam,a dijete je tužno.nije mu upisala 4 jer se bojao da je opet 1 pa se nije javio da hoće u imenik kao ni većina djece.kaj kažete na to?????da se obratim učiteljici??????

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: matematika
30.11.2010 20:26:57   
Anoniman
pa naravno, kakav je to način, meni bi bilo žao ko pesu da mi ne upiše 4 user posted image
pa nije to loto...

(Odgovor članu niina)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: matematika
30.11.2010 20:29:44   
cuba
Ma kakav je samo to način obrazovanja i rada sa djecom. Nikako ali nikako to pustiti već obavezno u školu na razgovor sa učiteljicom. Tvoje dijete je revno učilo kako bi ispravilo lošu ocjenu i na kraju se učiteljica ponaša ko da je na pazaru user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: matematika
30.11.2010 20:30:49   
ELISABETH
Obrati se razredniku, ovo je prestrašno user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: matematika
30.11.2010 20:41:50   
Mirjana J.
ma ne mogu virovat  koje pedagoške metodeuser posted image
obavezno se obrati razrednici..
user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: matematika
30.11.2010 21:46:02   
mamacita
Ja bi otisla u skolu i popricala sa tom nastavnicom iz mat., ako nece ona razgovarati bude pedagogica. To je nehumano.

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: matematika
30.11.2010 22:00:36   
natalijax
u i ja bi razgovarala sa direktorom

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: matematika
30.11.2010 22:01:36   
Nika 24052006
Ma naravno,piči u školu i iznesi problem..Ma kakv je način tako psihički ubijati djecu,svašta...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: matematika
30.11.2010 22:02:59   
Puli
svakako razrednici ako treba i dalje(ravnatelju)

ne može se kockati s njihovim ocjenama i rušiti im motivaciju za daljnje učenje
a bome niti ih razdvajati na način da loši pišu ispravak a dobri uče dalje(kad će onda učenici koji su pisali ispravak svladati novo gradivo,vječno će biti loši)

pusa M. i Juser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: matematika
3.12.2010 14:55:45   
NIKy
naravno,obrati se!!! pobrini se da ti se djete osječa ok u školi!!! to puno znači!!! na lijep način probaj pričati sa tom friki učiteljicom,ili sa razrednicom!!! mrzim neprevdu,pogotovo ako se radi o mališanima koji se još ne znaju izboriti za sebe kako spada!!! sretno


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!