|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 11:57:15   
Anoniman
Ne znam kolike su cijene u Rijeci, ali znam da ja nisam uspjela dobiti mjesto u DVANAEST gradskih vrtića, a Grad Zg lijepo uzme 18% svaki mjesec, a moje dijete opet ide u privatni. I to je Zagreb. Nije valjda da plaćate 6 puta više nego Zg?

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 12:02:25   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ne znam kolike su cijene u Rijeci, ali znam da ja nisam uspjela dobiti mjesto u DVANAEST gradskih vrtića, a Grad Zg lijepo uzme 18% svaki mjesec, a moje dijete opet ide u privatni. I to je Zagreb. Nije valjda da plaćate 6 puta više nego Zg?


malo prije sam napisala, a i kod nas postoji samo jedan vrtić, pa ko upadne upadne, svake godine djeca ostaju na čekanju...



ja već tri godine plačam 900 kuna , prvo jaslice, a sada vrtić... to je jedini gradski vrtić kod nas, zapravo je uopće jedini... i kome da se ja žalim... (pa da izgubim i to).... za par mjeseci plačati ću dvostruko, odnosno 1900 kn jer su jaslice poskupjele na 976 kn !!!!
 
i tko plača najskuplji vrtić u RH?????



_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 13:03:11   
Thea
Sad ću opet ispasti crna ovca na rr,ali ne vidim što je loše u tome. Ako ima obitelji koja ima prosjek 7000 kn po članu,recimo 4-člana obitelj znači da imaju bar 28000 kn mjesečnih primanja pa onda mogu plačati vrtić 2000 kn..
Kod nas je vrtić/jalice 480 kn mjesećno bez obzira na primanja svi toliko plačaju.....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 13:13:17   
Anoniman
Nisi uoće crna ovca. Ako četveročlana obitelj ima primanja 28000 kn, ne vidim zakaj ne bi mogli za vrtić izdvojiti 2000. Da imam toliko novaca, razmislila bi o teti čuvalici ili nešto slično i ne bi se žalila što vrtić poskupljuje.
Najžalosnije je što će vlasnici tvrtki sebe prijaviti na minimalac i ispast će da oni nemaju velika primanja.
Ja poludim samo kad ispadne da je u Zg sve super, vrtići i jaslice su jeftini, a to je samo deklarativno tako. Svi iz Zg znaju koliko je teško doći (poštenim načinom) do tog jednog mjesta.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 13:18:28   
Thea
Pa zato i kažem da mi je ta odluka ok..Oni koji imaju do 1700 kn primanja imaju vrtić besplatno,a kod nas bez obzira jeli ti imaš 1500 ili 1000 po članu moraš plačati vrtić 480 kn...Znam da je teško dobiti mjesto u vrtiću,ali kao što kažeš da imam tako velika primanja radije bi platila tetu čuvalicu i gotovo...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
19.11.2010 13:38:09   
nike1
IZVORNA PORUKA: Kejt

Nisi uoće crna ovca. Ako četveročlana obitelj ima primanja 28000 kn, ne vidim zakaj ne bi mogli za vrtić izdvojiti 2000. Da imam toliko novaca, razmislila bi o teti čuvalici ili nešto slično i ne bi se žalila što vrtić poskupljuje.
Najžalosnije je što će vlasnici tvrtki sebe prijaviti na minimalac i ispast će da oni nemaju velika primanja.



POTPISUJEM


_____________________________

26.08.2010. mamina princeza Gabriela

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
22.11.2010 19:00:39   
Krky
Oh, pa to srtriček B. nama tetama sigurno skuplja za veće plaće! I to onaj isti striček koji je donedavno obećavao sve i svašta kao i lijepe, nove vrtiće kako ne bi bilo po 28 djece na dvije tete (odnosno jednu, u jednom turnusu. Baš voli djecu! Sva sreća da su mi twinsi u Maloj školi, pa će bit samo jedan vrtićanac. A ionak ne vjerujem da će to proći!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nove cijene gradskih vrtica
22.11.2010 19:22:45   
lee
cure kod vas su vrtiči i uz subvenciju i bez jeftiniji od istre..ovdje kod nas su vrtiči skupi preskupiiiiii...a svejedno subvencije se nedaju za svako djete...svi idemo preko gradskog natječaja na kojem skupljaš nekakve bodove i ti odrediš gdje bi djete dao u vrtič ili jaslice...a kad ode šok...nema subvencije jer imate novaca...eto...nije uredu sve to..ali ako netko ima novaca nije uredu da nema subvenciju...jer eto ima..neka svi budu jednaki..a ne da se djelimo.mi imamo sreču da su  kod nas u jaslicama svi jednaki.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
22.11.2010 19:53:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!