|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:18:57   
pepeljuga
Ajme pa di ste svi,opet se ja sama druzimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:21:28   
Marta j
Bog pepe
Kako si kako djecica?
Ja svrljam po temam


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:24:20   
pepeljuga
I ja svrljam,R spava,sve sam doma napravila pa mi je dosadnouser posted image user posted image user posted image

Kako si ti,jel imas kakvih mucnina iliuser posted image
A Mateuser posted image jel slusa


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:27:38   
Zvonki
Olaaaaa
Pepe evo ti jedan user posted image
Marta i tebi user posted image

Pa maloooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Opla, stiže teta Zvonki, pljesak molimmmmm user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:29:57   
Marta j
Mate spava.
meni su poceli svi prvi siptomi imam mucnine gadi mi se hrana,jela bi samo baklavuuser posted image user posted image ,spava mi se.
Sutra idem kod ginica na pregled.

Zvonki samo ti salji zagrljaje moze i koja bubamara.user posted image
Kako su tvoje curke.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:36:56   
Anoniman
Ojla žene.

Htjela sam otvoriti temu da sam postala teta i da mi svi pljeskate ali me ona tema toliko naljutila da neću. Podijelit ću to ovdje s vama birtijašicama. Seka je rodila danas carskim rezom zdravog dečka. Sretni smo i zbog dečka jer ima dvije cure. Ali najvažnije da je sve prošlo ok jer joj je to treći carski, a poslije 1. je imala neke komplikacije sa šavovima. A s obzirom na naše komplicirane porode stvarno nam je najvažnije da su živi i zdravi. Eto... baš sam sretna i baš me briga što neko nije!

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:37:15   
pepeljuga
Zvonki i tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A marta ti udri po baklaviuser posted image a evouser posted image user posted image user posted image da mucnine brzo prođuuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:37:20   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Marta j

jela bi samo baklavuuser posted image user posted image

Kako su tvoje curke.



Fina guza si ti Marta user posted image  Moje curke su dobro, vrtić, škola, bolnica. Uglavnom ,nema nekih novosti user posted image
Jesi već obavila pregled?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:39:29   
pepeljuga
Ajme Kejt bas mi je drago za sekuuser posted image user posted image user posted image user posted image i bitno da je sve proslo okuser posted image
I neka si ti nama sretna,imas razlogauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:40:02   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ojla žene.

Htjela sam otvoriti temu da sam postala teta i da mi svi pljeskate ali me ona tema toliko naljutila da neću. Podijelit ću to ovdje s vama birtijašicama. Seka je rodila danas carskim rezom zdravog dečka. Sretni smo i zbog dečka jer ima dvije cure. Ali najvažnije da je sve prošlo ok jer joj je to treći carski, a poslije 1. je imala neke komplikacije sa šavovima. A s obzirom na naše komplicirane porode stvarno nam je najvažnije da su živi i zdravi. Eto... baš sam sretna i baš me briga što neko nije!



Poslat ću ti na pp zagrljaj user posted image
Šalim se! Znam da si sretna. I ja sam jer buraz od mm je nakon 36 godina konačno upecao ženicu i ono najljepše, dobit će bebicu u 7 mjesecu. Isto smo presretni! Cijela obitelj!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:41:06   
leilany
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ojla žene.

Htjela sam otvoriti temu da sam postala teta i da mi svi pljeskate ali me ona tema toliko naljutila da neću. Podijelit ću to ovdje s vama birtijašicama. Seka je rodila danas carskim rezom zdravog dečka. Sretni smo i zbog dečka jer ima dvije cure. Ali najvažnije da je sve prošlo ok jer joj je to treći carski, a poslije 1. je imala neke komplikacije sa šavovima. A s obzirom na naše komplicirane porode stvarno nam je najvažnije da su živi i zdravi. Eto... baš sam sretna i baš me briga što neko nije!



tetka cestitam na malom necakuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:41:55   
Zvonki
user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:44:18   
Marta j
Kejt draga cestitam ti na malom necaku..user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:47:25   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zvonki nikad nije kasnouser posted image al drago mi je da ste svi sretniuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:48:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALA SVIMA!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:52:35   
pepeljuga
evo da se malo pocastimouser posted image
user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 13:54:14   
pepeljuga
user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:09:33   
Anoniman
Hvala pepi, srce si.
Idem delat pa se čujemo kasnije ili večeras.

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisani korisnik]
11.11.2010 14:12:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:14:56   
pepeljuga
Ja odmaramuser posted image user posted image R spava pa kad se probudi cemo po T a popodne mozda do ovog novog centra sto se otvorio da vidimo sto imauser posted image

Kako ste vi?


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:15:00   
ema55
Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:19:25   
pikachu
Hej, cure... Evo da vam se malo požalim... A vidim da ima divnih vijesti pa ne bi kvarila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kejt!!!!!

Tulim k'o glupača već pola sata i samo ide iz mene... user posted image user posted image user posted image user posted image  Već mi je dosta svega, ovoga ritma, moje opsesije da je sve pic-pic i pomalo mi se čini da ću kapitulirati... U pogonu od 0-24 sam već 15 mjeseci i pucam po svim šavovima... Hoću svojoj obitelji sve najbolje, a čini mi se da radim sve naopako...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:25:57   
pepeljuga
Ej pika draga pa sto jeuser posted image ma svi mi imamo takvih dana,uspori malo tempo,pa nece nista biti ako jedan dan skuhas vise za rucak i ostane ti za sutra ili ako svaki dan sve ne spremisuser posted image
Svi mi zelimo sve naj za svoje obitelji kao i ti za svoju al takvim stanjem samo ces gore napraviti jer cete svi biti nervozniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lipo sutra popodne dođi do mene na kofi da se iscakulamouser posted image user posted image user posted image

Govorim iz svog iskustva jer sam i ja imala takvih danauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:34:17   
pikachu
Ma znam, Pepi, da je to tako, ali ne mogu protiv sebe... Onako k'o da se vrtim u krug, shvaćam Sizifa sada...user posted image user posted image user posted image user posted image  Sada smo bili oboje doma kada je trebala ići spavati. Ridala je pa malo hoće jednome, malo drugome, nosić joj se začepio koliko je tulila, jedva nekako je zaspala... Jutros s njom ništa nisam uspila napraviti... K'o da se vraćamo korak unazad... Ustvari mi je to njeno spavanje najveći teret... Zaspem umorna, dignem se umorna... Ma kužiš što pišem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: CB: "kišni dani"
11.11.2010 14:35:15   
pikachu
p.s. stvarno bi mogle neku kavu sutra...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!