|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 14:57:30   
Nika 24052006
Evo,zove me i kaže da su dobili malog sinčića!!!user posted image user posted image Ona i njezin muž ne mogu nikako imati dijece(problem je u njemu),i odlučili su se na posvojenje.Prije dosta vremena su predali zahtjev,i jučer su dobili Kristijana za zauvijekuser posted image ...On ima 6 godina,i kaže mi da je prekrasan,jako umiljat,kulturan...Svašta je jadniče prošao,povlačio se od udomitelja do udomitelja,ljubavi baš i nije imao,i sad uživa u njihovoj pažnji...Već ih zove mama i tatauser posted image .Kaže da su se jutros on i tata probudili,i da je maleni pitao,mogu li sada kod mame u krevet da se mazim s njom...Slatkiš mali..Jedva ga čekam upoznati.Toliko sam sretna zbog njih,ne mogu vam opisati.Premda se neki ljudi iz okoline zgražaju,i govore da nisu normalni,ja mislim da je prekrasno to što su učinili za svoj život,a i za život tog malenog bića koje je željno ljubavi i pažnje.I da,oni su dobili svatko od svoje firme po 4 mj slobodno da budu s njime kod kućeuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
7.11.2010 15:01:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:01:02   
maja
prekrasno stvarno user posted image svaka im čast
neka uživaju sa novim sinčićemuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:05:46   
troubled
prekrasno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:08:59   
Ninaa
Prekrasno i tako plemenito, znam onak iz viđenja tri obitelji koje su posvojile dijetete i na kraju dobili i svoje sasvim neočekivano. Meni je to tako prekrasno i ja si još uvijek razmišljam da jednog dana bez obzira na svoju djecu posvojimo još neko i pružimo mu dom. Želim im svu sreću i javi nam kako su s vremena na vrijeme

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:09:27   
Anoniman
Kako se netko može zgražati? Svaka im čast, to je zbilja nešto prekrasno.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:14:22   
Nika 24052006
Hoću javit ću vam...Za sada su u tolikoj euforiji,sretni su jako..Dok su mu išli samo u posjetu,ili kad bi ga dobili na vikend,maleni je na rastanku uvijek plakao jer se bojao da će ga ostaviti i da se neće vratiti po njega...U petak je napokon dobio svoju domovnicu sa imenom i novim prezimenomuser posted image ...Prijateljičin nećak je vršnjak malog Kristijana,već su se upoznali i do besvjesti igrali.Taj mali nećak Kikija zove rođouser posted image

< Poruku je uredio Nika 24052006 -- 7.11.2010 15:16:59 >


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:14:37   
mala pcelica
ovo je prekrasno i uopšte nije za zgražanje,očito je ta okolina primitivna kad tako reaguju....
ja ima zelim sve najbolje i da zajedno uzivaju svaki trenutak user posted image user posted image user posted image user posted image
i za firmu user posted image sto su ima dali toliko slobodnog vremena i sto su ima izasli u susret user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:15:45   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: Graško

Kako se netko može zgražati? Svaka im čast, to je zbilja nešto prekrasno.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma to su ti bolesni umovi,govore kao,tko zna čije i kakvo su dijete dobili,možda bude u budućnosti neki veliki problem,i sl...Ma budale koje nemaju ništa u glavi..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:35:45   
Ninaa
Moja jedna rođakinja ima troje djece i najmlađi je jako jako bolestan (ima neke napadaje, zaostao u razvoju i sl.) i usprkos puno brige oko njeg, prije nekih 10 godina su iz doma za Božićne praznike uzeli dečkića i ja vam ne mogu opisati koja je to ljubav. Njegovi roditelji su umrli od droge, baka je jako stara i tak je u domu. Htjeli su ga udomiti ali to nekako nisu uspjeli neznam točno zbog čega, ali ih je posjećivao i bio kod njih svake praznike, prek ljeta, išao je s njima na more i dan danas kad se osmostalio i zaposlio uvijek dolazi kod njih. Zove ih svojom obitelji i dečki njega bratom. Kod oni tud i Dominik, čak im je od svoje prve plaće donio poklone. Ispočetka su ih isto kao osuđivali kud se pate s ovim bolesnim da kaj im to treba i rođakinja ih je sve uvijek poklopila i rekla da su oni njega spasili na neki način i pružili mu ljubav i on ih neopisivo cijeni i voli. Svi smo se na njega naviknuli i često se i zabunimo i kad pita netko koliko djece imaju velimo 4 jel i njega poračunamo. Tak da stvarno su jadni ljudi koji se zgražaju na to

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 15:42:46   
Nika 24052006
Jadni su,da,to su ti ljudi siromašni duhom...I ta moja prijateljica je rekla(dok još nisu dobili malenog),sve da sad nekim čudom i ostanem trudna,posvojila bi dijete,nema šanse da bi odustala.Meni je predivno to što su oni učinili i sto posto sam sigurna da će on biti sretan kod njih,jer su jako dobri ljudi,sigurno mu neće ničega nedostajati,a ponajmanje ljubavi.Većina ljudi se veseli skupa s njima,samo nekolicina klafra da nije u njima,ali oni se ne obaziru na komentare,nego pršte od sreće i zadovoljstva...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 16:19:32   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
krasno
divim se takvim ljudimauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 16:21:30   
breskvica22
jao super ! bas sam se raznjezila! jako sam sretna radi njih i malog decka!
zelim im svu srecu i ljubav cijeloga svijeta!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 17:07:53   
ZVRK
user posted image user posted image user posted image  jako lijepo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 17:13:56   
lee
predivnouser posted image ,ja ču jednog dana posvojiti djete.jer moram biti barem 5god u braku.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 19:07:40   
niina
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 19:28:08   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 19:42:45   
Tsmee
Nemam riječi, suze same idu...
user posted image user posted image user posted image  za mamu i tatu i njihovog sinčića.
A Kikiju nek odsad samo cvjetaju ruže user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 19:48:45   
leilany
IZVORNA PORUKA: Tsmee

Nemam riječi, suze same idu...
user posted image user posted image user posted image  za mamu i tatu i njihovog sinčića.
A Kikiju nek odsad samo cvjetaju ruže user posted image user posted image user posted image


prekrasnouser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 20:02:48   
ama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Sva sam se naježila čitajući ovo.Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
prelijepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 20:11:28   
Točkica28
a jooooooj
ma divno
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 20:21:10   
natalijax
ajme meni suze krenuleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image anđel mali,hvala bogu da je konačno našao pravu obiteljuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 20:34:16   
tina0310
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Sva sam se naježila čitajući ovo.Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 21:03:59   
minnie
IZVORNA PORUKA: lee

predivnouser posted image ,ja ču jednog dana posvojiti djete.jer moram biti barem 5god u braku.


ja već 10 god imam tu namjeru. mm je bi za to ali sad kad imamo 2 svoje nekako s predomišlja ali ja sam još uvijek za

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 21:50:04   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veoma divni ljudi,svaka cast!!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!