|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 21:52:06   
danery
IZVORNA PORUKA: maja

prekrasno stvarno user posted image svaka im čast
neka uživaju sa novim sinčićemuser posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 21:59:16   
nike1
svaka im cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ovo je prekrasno i uopšte nije za zgražanje,očito je ta okolina primitivna kad tako reaguju....
ja ima zelim sve najbolje i da zajedno uzivaju svaki trenutak user posted image user posted image user posted image user posted image
i za firmu user posted image sto su ima dali toliko slobodnog vremena i sto su ima izasli u susret user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 22:06:06   
pikachu
Prekrasna priča koja tjera sve nas da se zamislimo i pružimo ruke jedni drugima... Oni su napokon dobili svoje dijete, a dječak priliku da izraste u dobroga čovjeka bez trauma... Mogu reći samo bravo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 22:22:55   
mama mery
user posted image user posted image user posted image
i moja poznanica je prije mj -dva posvojila dva sina ( braca su)user posted image
6 i 7 guser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 22:24:46   
BruMa
IZVORNA PORUKA: maja

prekrasno stvarno user posted image svaka im čast
neka uživaju sa novim sinčićemuser posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
7.11.2010 22:25:33   
ribica1
Prekrasna priča koja tjera sve nas da se zamislimo i pružimo ruke jedni drugima... Oni su napokon dobili svoje dijete, a dječak priliku da izraste u dobroga čovjeka bez trauma... Mogu reći samo bravo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
8.11.2010 1:37:11   
mamacita
Bravo, bravo, bravo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
8.11.2010 12:21:06   
pakić
Prekrasno,user posted image user posted image user posted image
kad bi barem svako napušteno dijete moglo imati domuser posted image .


_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
8.11.2010 12:49:10   
mamicaa
Prekrasno, doista prekrasno, mi smo udomili djete moga brata, znam to nam je obitelj ali mislim da je jednako teško ko i kada se udomi bilo koje drugo dijete, malenu će mama preuzeti za koji mj. jer su joj uspjeli srediti uvjeti i to je jako pozitivno, i mi smo se puno založili ipak je to za njeno dobro...... ne mogu si zamisliti kako bi meni bilo bez moga Dade......

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 13:49:19   
Bebys
ovo je predivno..nika kako je sada..vec je proslo dosta vremena....to su djeca ZELJNA LJUBAVI I BRIGE...

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 14:06:49   
Krky
user posted image user posted image user posted image user posted image I meni je stalno na pameti da nekom mališi pružim dom, ljubav, sestru i braću, no kad sam spomenulaM da bih samo dovela neko dijete preko praznika rekao je kako nisam normalna, da to nije igra i da to nije neozbiljna stvar (slažem se), da ga ne možeš samo uzet, pa ostavit...nisam se ni osudila reći da ja ne bih ostavila ili vratila...Bravo za one roditelje koji to postaju isključivo srcem!!!!!!!!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 14:44:45   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Tsmee

Nemam riječi, suze same idu...
user posted image user posted image user posted image  za mamu i tatu i njihovog sinčića.


BRAVO !!!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 18:51:31   
nemammaste
Predivno! Drago mi je što su i oni i on dobili priliku za veliku sreću! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 19:04:31   
bubaMaja
Bravooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 21:48:28   
cuba
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006U
U petak je napokon dobio svoju domovnicu sa imenom i novim prezimenomuser posted image ...Prijateljičin nećak je vršnjak malog Kristijana,već su se upoznali i do besvjesti igrali.Taj mali nećak Kikija zove rođouser posted image

Na ovo sam se rasplakala...
Prekrasno i plemenito djelo, neka im je sva sreća svijeta sa njihovim malim anđelomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  još jednom.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
27.1.2011 21:54:54   
tinka25
Ajme, prekrasno! To je stvarno velika sreća. Šteta što kod nas cijeli taj proces predugo traje. Neka uživaju u sinčiću i neka raste u veselju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
28.1.2011 7:53:34   
novamama
predivno, neka uživaju u svojoj sreći što duljeuser posted image user posted image user posted image

ovo za okolinu me iznenadilo, jer ne mogu vjerovati ljudskoj gluposti, da je još toliko ima, ali više me iznenadilo ovo 4 mj od firme, mislim, svaka im čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
28.1.2011 8:20:33   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006U
U petak je napokon dobio svoju domovnicu sa imenom i novim prezimenomuser posted image ...Prijateljičin nećak je vršnjak malog Kristijana,već su se upoznali i do besvjesti igrali.Taj mali nećak Kikija zove rođouser posted image

Na ovo sam se rasplakala...
Prekrasno i plemenito djelo, neka im je sva sreća svijeta sa njihovim malim anđelomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  još jednom.


potpisujem cubuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
2.2.2011 8:08:05   
Nika 24052006
Nikako da se javim na ovu temu...Uglavnom,upoznala sa Kikija,prekrasan mali plavi dječačić...Odmah se igrao sa Nikom,nije niti malo asocijalan(prijateljica mi je rekla da su im socijalni radnici rekli da postoji mogućnost od straha od druge djece,nepoznatih ljudi i sl),jako je kulturan,za sve što želi pita,mogu li uzet,zahvali se.Skroz su mu u riječniku te male riječi koje puno znače,izvoli,hvala,molim,oprosti...Nehotično je gurnuo N,i odmah joj se ispričao...Stvarno je divan i jako sretan,baš se puno smije...Mama je preponosna i presretna,ondnosi se prema njemu sa toliko ljubavi,a tata se otima s njom za čuvanjeuser posted image .Jako sm ponosna na njih i sretna sam isto onoliko koliko su oni sretni...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
2.2.2011 8:28:47   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da je to   veliki blagoslov....super...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
2.2.2011 10:44:17   
mamicaa
Ajme predivno, stvarno prdivno, ja nisam posvojila ali često pod moj krov dođe i dijete od moje sestrične, ima 9 god. ima dijebetes, i u obitelji imaju puno problema, malena je jako povučena, prestrašena, i nigdje se ne osječa kod kuće. Mi im svim našim srcem nastojimo pomoći da stave ne stranu ambicije, svoje probleme, svađe, nesuglastice, i posvete se tom djetetu, onda s nama živi i kči moga brata, ona je već dugo s nama i s nama će ostati do daljnjega, ima 10 god. kada je došla, bila je prestrašena nervozna, zatvorena, i polako napreduje a napredci su već vidljivi, moj brat i njegova supruga, su se sredili, smirili, i često su nam u posjeti, vole malu, i žele da i ona živi s njima, ali još nije vrijeme......
Uglavnom primiti tuđe dijete velika je odgovornost, briga, žrtva ali i veliki blagoslov.....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moja prijateljica posvojila dječaćića!!
2.2.2011 11:15:21   
pako
predivno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!