|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 15:30:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Isuseee,strašno...moja sućut...


bez riječi sam....user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 15:50:10   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image
žao mi je


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 15:51:00   
Anoniman
Ajme, tako mi je žao!user posted image user posted image user posted image
Nije li na onom pregledu sve bilo ok?
Drži se i ako ti treba riječ utjehe - tu smo!

(Odgovor članu ELISABETH)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 16:10:34   
nemammaste
Nemam riječi, ovo je pretužno! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Moja sućut! user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 16:18:42   
nenaspavana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
žao mi je,
samo misli pozitivno,mada je vjerujem i to vrlo teško u toj situaciji....user posted image

_____________________________

MOJE BLAGO:
IVAN-1997
MARINO-1999
ANĐELA I DORA-2009

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 16:23:32   
lema
Mislim da su riječi zaista suvišneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nenaspavana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 17:40:54   
ivastj
 Samo hrabro draga.Uistinu mi je zao sto se takve stvari moraju događati.Nema vece boli od gubitka djeteta a i nema rijeci utjehe.Nedaj se,budi jaka koliko god mozes,ne predaj se.Anđelak tvoj je sada na nekom boljem mijestu i bdije nad svojom mamicom.

(Odgovor članu zelenooka)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
5.11.2010 17:47:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 17:50:53   
Anoniman
Iskreno mi je žao..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 17:59:20   
maja
Moja sućut draga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 18:06:10   
mariola
Prestrašnouser posted image user posted image user posted image user posted image
Moja sućutuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 18:23:27   
Mašaaa
Jako mi je zao sto si izgubila bebicu!!! Placi,vici,kukaj,psuj! Andjelak ce vas cuvat od gore! Uzas! Tuga! Cuvaj se!

(Odgovor članu zelenooka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 19:19:25   
ama
IZVORNA PORUKA: martina33

mislim da sada ne postoje dovoljno velike riječi utjehe...iskreno mi je žao user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 21:49:17   
njanja
najiskrenije mi je zao

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 22:14:29   
crex
plačemo s tobom, to je pretužnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivastj)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 22:17:42   
mamacita
Iskrena sucut.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 22:36:57   
danery
IZVORNA PORUKA: Graško

Iskreno mi je žao..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 22:38:57   
majda
IZVORNA PORUKA: Imra

IZVORNA PORUKA: pako

user posted image user posted image user posted image user posted image iskreno saučešće.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 22:44:29   
tinka25
Moja sućut user posted image . Drži se

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 23:05:21   
uciteljica
Pretužno...
Iskrena sućut.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 23:08:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Isuseee,strašno...moja sućut...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam rijeci,paa kako odjednom,pa uzv je bio u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moga anđela više nema
5.11.2010 23:13:42   
Anita**
Strašno...nemam riječi...
Iskrena sućut!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

N - 26.06.2007.
I - 31.03.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 3:31:34   
zelenooka
hvala vam na potpori svima, na pregledu je sve bilo u redu, evo sad kad smo sjeli mama muž i ja i vratili film unatrag kolko tolko pod sedativima smireni utvrdili smo previše propusta, prvo me sestra u najjačim trudovima doslovno vukla po hodniku iako sam je preklinjala da me sačeka da me popusti trud nije odustajala, zatim na ctg-u nisu vidjeli otkucaje pa su me vozili na  uzv koji nije pokazao ništa - ali to je bilo 10 min prije nego sam rodila, nisam obavila ni klistir ni brijanje jer nisu stigli, vodenjak mi nisu probušili i rekli su da je beba u zdjelici - rekao mi je doktor neovisni o njima da je moguće da se zbog toga otkucaji nisu čuli ni vidjeli jer je beba već bila skroz nisko.polegli su me na stol i ostavili tako za minutu je izletio vodenjak cijeli ne probušen nit je prsnu -a i to su mi naknadno rekli da je trebao bit probušen jer je bio u rodnici na samom izlazu, sestra je panično počela vrištat i zvat doktoricu za porod. u međuvremenu sam dva puta pala u nesvjest i tutnuli su mi neki papir koji sam ko idiot potpisala a ni znala nisam šta je. kad sam rodila nisam čula plač i pitala sam za bebu da bi se doktorica izderala irekla mi pa jesmo rekli da na ctgu nema otkucaja djete je mrtvo, poludila sam tražila da ga vidim nisu dali, nisu ga ni pokušali reanimirat. bebač se taj dan micao i gurao kao i dan prije a ona je nas uvjeravala da je dijete u meni mrtvo barem tri dana i da smo to umislili. ja ne kažem ja sam mogla umislit ali nismo mogli svi, i muž ga je osjetio i mama, zatim je počelo uvjeravanje da sam ja morala imat temperaturu, da me je morao bolit trbuh, bit mi slabo i razne gluposti, ništa od toga meni nije bilo, prva i jedina bol bili su ti trudovi taj dan. pitali smo uzrok kažu ne znaju, beba nema oštećenja, odlično razvijena i dužina i težina, moji nalazi odlični ali mog anđela nema. muž je tražio da barem vidi na kratko djete nisu mu dali, nije mi jasno zašto, da znam kao šok i to ali su mu to po svim pravilima trebali i morali dozvolit jer je to njegovo i moje pravo. ima toga još ali sad nemogu o tome uglalvnom nećemo na tome stat jer želimo znat pravu istinu, a iako mi je trudnoća bila idealna u otpusnom pismu mi stoji dijagnoza p95 smrt bez specificiranog uzroka, i z mislim 35 okarakteriziran kao visokorizična trudnoća iako po ničemu nisam spadala u tu skupinu. oprostite na dugom postu možda je i nesmislen ali pišem kako mi navire i ne mogu pazit na ispravnost i gramatiku

_____________________________

Imati MENE pored SEBE stvar je DOBROG ukusa...

(Odgovor članu Anita**)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 7:21:06   
lidac0605
Grozno,strašna priča...
Ja ću ti reć jednu stvar-jesam medicinar,ali mislim da su te doktori s_ebali.I da sam na tvom mjestu gonila bi to do posljednjeg daha.Znam da ti to neće vratit bebicu,al spriječit ih da to naprave još nekom.
Po mom skromnom mišljenju,sa bebom se vec pocelo nešto čudno događati onda kad si pisala da ne lupka i trebali su te vec onda hospitalizirat i pratit,al oni svi uvijek misle da smo lude i umišljamo,a trebali bi slušat ženin instinkt...
Dal ti je dr.na onom pregledu uopće gledao kakva je pupčana vrpca,stanje posteljice i ostalo?Vjerujem da nije,oni se svi love samo za otkucaje,a vjerujem da vec onda nekaj nije štimalo u tom pogledu pa se bebač umirio jer je vjerojatno štedio zalihe.I da-vjerujem da bi bilo sve ok da su te onda porodili i stavili ga u inkubator.
Al nažalost-kaj je,tu je...al nemoj prestat gonit istinu!Naravno da govore da ne znaju-pa neće ti reć da mi smo za_ebali..
Svaka ti čast na iznimnoj snazi i hrabrosti!Ja ti se divim!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu zelenooka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moga anđela više nema
6.11.2010 7:46:03   
pincirotvajler
strašna priča..hvala ti za snagu da to podjeliš s namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i da, naravno ustraj da saznaš sve
još jednom žao mi je user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!