|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 100 [101]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 20:58:00   
BUMBI
Večer cure,evo i mene malo
Opet mi sporo otvara straniceuser posted image
Neću dugo jer moram još kuhinju spremiti i idem spavati,a sutra rano oko 6 idemo u Zg tj.Srebrnjak s D na pregled


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2501
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 20:58:38   
pepeljuga
a cuba malo masteuser posted image user posted image user posted image ma nemam pojma ni ja,ne pada mi nista na pametuser posted image user posted image user posted image

Luna pa nije valjda da svaki dan takouser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2502
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 20:58:55   
Anoniman
Izgleda da je raja proradila kak treba. Sad bih trebala peglat pa prat kosu, a ne da mi se ništa. Ja sjedim na raji.user posted image
Muž danas završava projekt i sljedećih dana ne ide u studio!user posted image user posted image user posted image
Planiramo u subotu u Arena centar. jel bio netko?

(Odgovor članu LUNA000)
  Neposredna veza do poruke: 2503
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:00:04   
novamama
cuba, ajde ti otvori, pa nešto po kubanski stavi u naslovuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2504
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:01:36   
pepeljuga
Bumbi zasto ideteuser posted image pa sto se nisi javila da organiziramo neku kavicuuser posted image

Novamama mudtaci su oni samo takvi,al je i R zadnja dva dana u fazi necu jer cuje ovogauser posted image Uvik nesto sa njimauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2505
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:02:11   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a cuba malo masteuser posted image user posted image user posted image ma nemam pojma ni ja,ne pada mi nista na pametuser posted image user posted image user posted image

Luna pa nije valjda da svaki dan takouser posted image



Da..prije je to znalo biti i odlaženja na teren kako ga tko nazove i subotom i nedjeljom...dok meni nije puknuo film..sad je subotom i nedjeljom kući sa namauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2506
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:03:18   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

al je i R zadnja dva dana u fazi necu jer cuje ovogauser posted image Uvik nesto sa njimauser posted image



ma vidiš ti, imaš ti pravo, zato ona viče na svih nas zadnja dva danauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2507
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:04:32   
novamama
ajde luna ne kukaj bit će para ko pijeskauser posted image user posted image user posted image

šalim se, vidim da si mi tu blizu, pa bi mogli organizirat neku kavicu uskoro?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2508
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 21:13:00   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: novamama

ajde luna ne kukaj bit će para ko pijeskauser posted image user posted image user posted image

šalim se, vidim da si mi tu blizu, pa bi mogli organizirat neku kavicu uskoro?


Puno zuji...a malo meda daje..hahaha..toliko o parama..:) Mogli bi...user posted image  uvijek može

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2509
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 99 100 [101]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 100 [101]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!