|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gubitak bebe
4.11.2010 11:31:38   
mama mery
IZVORNA PORUKA: JASNA33

ajme ja tek sad ovo vidilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
strašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moja sućut ciloj obiteljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga drži seuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:09:58   
Bablica
Drage moje, svima veeeeliko hvala na riječima podrške koje nam u ovom trenutku znače puno više nego mogu napisat!
Nekako smo prihvatili cijelu situaciju da jednostavno valjda je tako moralo bit i trudimo se razmišljat o budućnosti i o lijepim stvarima koje nas tek čekaju. Još uvijek smo u nekom "besvjesnom" stanju, nekako nam se čini da se sve to ne događa i da nije istina i čekamo da se probudimo iz sna i vidimo našu malu Korinicu!
Kako je do toga došlo nezna nitko. Tjedan dana prije bila sam na pregledu i utz (3 doktora su gledala) vidili su samo malo veći želudac koji je mogao bit jer je beba jela, ali nije bilo ništa zabrinjavajuće. U ned odem u bolnicu jer sam mislila da mi voda curi i u pon me gledaju na utz i ne mogu vjerovat što vide - jetra 3x veća nego bi trebala bit i zavukla se pod rebra. Utorak nitko ništa, svi nijemi. Srijeda amniocenteza, nalaz loš pluća nisu razvijena, ako beba i preživi pitanje da li će moć disat samostalno jer mora jetru potisnut dolje ... Srijedu su nam i rekli koliko je loš nalaz i da su jako male šanse da beba preživi! Rekli da idem na carski sutra ujutro jer žele imat sve pod kontrolom kad se beba rodi. Tu noć oko 11 ja dobijem trudove i tako me drže do ujutro do 8,30 do carskog. Porodili me, Korinicu spojili odmah na aparate, otpeljali me u krevetu vidjet ju ... Drugi dan ujutro dolazi sestra i kaže da je već pred kraj ako ju želim vidjet ... Prebace me na 5 kat u apa.rtman, dođe doktor i pita da li želimo da isključe aparate jer ju ništa drugo ne drži na životu. To je najgore pitanje koje mi je ikad itko postavio i na koje jednostavno nije moguće izgovoriti ništa!!!
Svaka čast apsolutno svim doktorima i sestrama koji su nam dali sve što smo mogli poželit bez da smo išta pitali i hvala što su bili toliko na usluzi i kad nije trebalo!
Nalaze mikroanalize čekamo, a makroanaliza je pokazala da ni jedan organ nije bio razvijen kako treba. Velika nam je utjeha da ništa, bar kako sad stvari stoje, nema veze sa genima tako da nade ima. Ako Bog da bit je još puuuuno dječice i bit ćemo jedna velika sretna obitelj uskoro!!!
Oprostite na dugačkom postu, ali imala sam potrebu to podijeliti sa vama. Hvala vam još jednom na svemu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:17:07   
Gianna
Draga moja, od onoga dana kada sam čula da si izgubila bebicu nisam prestala misliti na vas... Nadam se samo da ćete uspjeti pronaći svoj mir i snagu kako bi nastavili dalje... Hvala ti na svoj tvojoj volji i snazi da podijeliš svoju priču s nama...
Na žalost tako je bilo suđeno, ali sigurna sam da će jednoga dana, kada budete spremni stići jedna malena user posted image , a Korinu nikada nećete zboraviti.. Imate svog user posted image čuvara...

Držite se....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:18:57   
novamama
Bablice, hvala ti što si nam se javilauser posted image
Baš mi je bilo teško kad sam čula, uvijek je to za nepovjerovati a se može dogoditi, ali eto...može...user posted image user posted image user posted image
iskreno, nisam došla sebi par dana nakon te vijesti ovdje i nisam mogla ni zamisliti kako se vi osijećate...
drago mi je da ste dobro, i da ste krenuli dalje...vjerujem da će teških dana biti...

ne znam što bih ti pametno rekla, osim da mi je strašno žao i da pomislim na tebe svako malo...

drž'te se!!!
lijepo mi je što su ti dali da vidiš svoju Korinu, i vjerujem da je ona sada na boljem mjestu...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:19:38   
mariola
Draga ,nemam riječi, samo plačem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Svaka ti čast na optimizmu, drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:20:41   
mlada mama
Draga Bablice užasno mi je žao što si to morala proći. Znam da tvoju tugu ništa sada ne može izbrisati. user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:21:03   
lidac0605
Bablice,iskreno mi je žao,želim vam svu sreću svijeta i da od sad pa nadalje doživite samo lijepe stvari!Držite se i volite,sve ostalo će se sredit s vremenom!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 82
   [Obrisani korisnik]
9.11.2010 14:22:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:23:15   
ELISABETH
Divim ti se na hrabrosti da s nama podijeliš svoju bol.
Znaj da smo tu uz tebe kad god ti treba.
Drži se draga user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:27:32   
anaxx
držim T. u krilu, čitam i plačem, što od tuge što se takve nesreće dešavaju i što se desila vama, što od sreće što je moje zlato sa mnom i nade da će i vama ponovo svanuti sunce...
moja sućut cijeloj obitelji....
izdržite....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:28:18   
BruMa
Često si mi bila u mislima ovih dana,čak sam te i sanjala.Nevjerojatno.
Drži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:28:55   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:38:44   
maja
Strašno mi je žao babliceuser posted image
Držite seuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:44:30   
nemirna mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:44:56   
njanja
Babli, već danima mislim da tebe i molim Boga da ti da snage da se nosiš sa gubitkom Korine. Ti si jedna strašno snažna žena!!!!Želim tebi i S. sve najbolje i stvarno zvuči klišej, ali šta god trebaš sam na raspolaganju....Pusa velika!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:45:31   
pepeljuga
Zao mi je jakouser posted image nemam rijeci utjeheuser posted image
Od kad sam cula stalno razmisljam o vamauser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:50:27   
JASNA33
IZVORNA PORUKA: mlada mama

Draga Bablice užasno mi je žao što si to morala proći. Znam da tvoju tugu ništa sada ne može izbrisati. user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:50:44   
lilia
Ti si moja sreća najhrabrija i jako sam ponosna na tebe jer na tvom licu usprkos svemu ima mjesta za osmijeh.
I bit će ga sve više i više, sigurna sam u to.user posted image

Korinicu nikad neću zaboraviti jer sam upoznala tvoj trbuščić u svakoj fazi razvitka i događaja ali tvoj optimizam i zreli pristup cijeloj situaciji me tjera da posušim svaku suzu sa mog lica.

Ljuta sam sama na sebe jer sam toliko cendrava i trudim se ne biti jer znam da ti to ne voliš.

Pusa draga. Uz tebe smo.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:56:35   
ama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 14:59:47   
lee
strašnouser posted image ,divim ti se kako i dalje unatoč svemu misliš pozitivno.ja to ne bi mogla.molimo boga da sve dodje na svoje.user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 15:03:30   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: cvrčak

user posted image user posted image user posted image user posted image Bablice,svima si nam u mislima..
Prestrašno je sve što vam se dogodilo.
Divim ti se na snazi koju imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam što bih ti više napisala,jer sve zvuči tako bezveze.
Drži se




_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 15:42:05   
tiny
jako mi je zao zbog tvog velikog gubitka,zelim ti puno snage da izdrzis.nema tih rijeci utjehe koji ce ti zamjeniti anđela,ali mislim na vas i jako mi je zao....ne znam sta bi ti rekla..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 15:49:55   
leilany
bablice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 15:52:48   
Anoniman
Baš mi je žao zbog svega što se dogodilo. Drži se, draga!

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 16:00:07   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image babiliceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!