|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 9:21:07   
njanja
U Ri mjesečno oko 700 kn...Jako smo zadovoljni tetama, prostorom, brigom, svime!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 9:24:30   
njanja
IZVORNA PORUKA: anaxx



Čitala sam vaše poruke i vidim da se cijene jako razlikuju od grada do grada i da je u Rijeci i okolici definitivno cijena najveća, a nije li ono ''RIJEKA - GRAD PRIJATELJ DJECE''
 
Malo sam frustrirana time, čak s mužem razmišljamo o nekoj peticiji..... ne znam... komentirajte...

 Moja sestra je na Čavlima sa ostalim roditeljima pisala peticiju u općinu Čavle i na kraju borbe su im smanjili cijenu tj povećali subvenciju od strane općine....Treba se urotiti i boriti I slažem se s anaxx da bi u cijeloj H trebala cijena vrtića biti ista jer stalno se nešto piše o jednakosti djece-npr kada dobivamo porodiljne naknade svi dobivamo isto da se izjednače uvijeti djece, a sad najednom kada se u vrtić ide onda samo lupaju sa cijenama

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 9:30:21   
sig
Naša cura ide kod Časnih sestara i plaćamo 700 kn... jako sam zadovoljna prostorom, tetama i časnim sestrama... svime... a i malena voli otići.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 10:06:47   
lidac0605
Meni još samo Marcel ide u vrtić-privatni od Linigre...600 kn po djetetu,s tim da je u tu cijenu uključeno svakodnevno učenje engleskog od 4.god nadalje...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 12:13:18   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Meni još samo Marcel ide u vrtić-privatni od Linigre...600 kn po djetetu,s tim da je u tu cijenu uključeno svakodnevno učenje engleskog od 4.god nadalje...
ovo je dobro vec sa tolko godina da djeca uce strani jezik user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 12:35:01   
sig
i mi imamo engleski 3X tjedno... ali to plaćamo dodatnih 150,00 kn.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 15:39:42   
ejmama
Ja sam svoju uspijela upisati u vrtić, privatni je i cijelodnevni je na engleskom i košta me 1000kn. Slažem se da bi svima trebalo biti isto, šta kad i starija krene, morat ću plaćati 2000, stvarno previše, onda ne moram ni ići raditi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 18:45:50   
Gogule
Roko od 9 mjeseca ide u Gajnice i nema nikakvih izvanvrtićkih aktivnosti, nezadovoljna sam potpuno, no ipak je primljen pa moram šutit no da postoji mogućnost za premještaj  to bi bilo odmah

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: cijena vrtića
26.4.2010 9:39:24   
barbiegirl
U Puli državni oko 600,00 kn, a privatni oko 1100,00 kn!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: cijena vrtića
26.4.2010 9:48:52   
dominik
nama ce od 9.mj biti skuplji vrtic jer da bi domi ostao sa svojim tetama i vecinom prijatelja mora ici u sportku grupu pa ce kostati 650kn i dora do 3 godine 200kn

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: cijena vrtića
26.4.2010 11:23:52   
ciba
mi placamo jaslice 550 knuser posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: cijena vrtića
26.4.2010 11:40:29   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: dominik
nama ce od 9.mj biti skuplji vrtic jer da bi domi ostao sa svojim tetama i vecinom prijatelja mora ici u sportku grupu pa ce kostati 650kn


stvarno je ružno na takav način uvjetovat


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: cijena vrtića
4.11.2010 21:31:53   
LUNA000
evo kod mene...prije godinu dana sa 500 poskupio na 700...znači 10 sati u vrtiću...tako kažu...al vrtić počinje ujutro od 7 do popodne 4...popodne nema vrtića...imaju doručak u 8..pa voće ili puding oko 10 u 11:30 je ručak pa opet voće ili neki desert oko 1:30.. za drugo dijete u vrtiću se plaća 300 kuna...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: cijena vrtića
4.11.2010 23:04:16   
Ninaa
Kod nas je puna cijena vrtića 1500 kn, vrtić je Općinski pa ga roditelji plaćaju 500 kuna za prvo dijete, 400 za drugo a 300 za treće i svako sljedeće. Ja sam za sad zadovoljna.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: cijena vrtića
4.11.2010 23:10:02   
Anoniman
Mi plaćamo jaslice 700 kn i prezadovoljni smo i tretmanom i hranom i tetama i svime.
Htjela bih samo reći kad se raspravlja o cijenama vrtića i uspoređuje razne gradove da se ne zaboravi da Zg ima najveći prirez - 18%. Stoga ne čudi da je vrtić najjeftiniji. Da se mene pita svugdje bih stavila te cijene, napravila još vrtića i svi sretni i zadovoljni. Eto, mi smo se prijavili  u 12 gradskih vrtića i nismo primljeni ni u jednom. I to je ZG!

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: cijena vrtića
9.3.2011 21:32:49   
alessia
Mi smo iz Moscenicke Drage,spadamo pod grobnički vrtic "grobnički tići",cijena za cijelodnevni iznosi 700kn,a polu 350,.Stime da moramo svako malo nositi za svoje dijete paprinate maramice za nosic,i salvete,to me jako ljuti,nemaju svoje ormarice ,prostor za presvuci se,ostaviti svoje stvari,23klinaca je od 3g-6,nisam zadovoljna jer stariji vrse pritisak na malde,znam da je to tako i u ostalim malim vrticima ali wtf...tete su mi dosta nemarne,,,neznam idemo tek 3mj u vrtic mozda pretjerujem ,,,sta vi mislite ha?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: cijena vrtića
9.3.2011 21:35:43   
pepeljuga
I mi nosimo maramice,vlazne maramice i salvete,meni to nije nista strasnouser posted image
A nemam ti pojma ja sam sa mojim tetama i vrticem pre zadovoljnauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: cijena vrtića
10.3.2011 22:04:10   
turići
kod nas u zadru 700 kn

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: cijena vrtića
10.3.2011 22:05:55   
BUMBI
I mi nosimo maramice,vlazne maramice i salvete,meni to nije nista strasno


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: cijena vrtića
10.3.2011 22:15:45   
LUNA000
Vidim kod mojih u vrtiću ima djece samo utrču u vrtić..moji obavezno nose svoje male torbe..u kojima imaju rezervnu robu i mali paketić maramica...ipak je to za njihovo dobro da imaju uz sebe...ako neče mame misliti a tko če ondauser posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: cijena vrtića
11.3.2011 11:43:08   
leot
Vrtic Šumska jagoda na svetom duhu jaslice 150 kuna i prezadovoljni smo.
Nosimo maramice, vlazne maramice, pelene.

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: cijena vrtića
11.3.2013 16:55:07   
Two hearts
Kod nas je oko 600 kn,ovisno o vrtiću,a za drugo dijete se plaća pola od te cijeneuser posted image

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: cijena vrtića
11.3.2013 17:09:55   
cuba
R mi ide u privatni vrtić i 10-sati program je 800kn mjesečno. Svaki mjesec donesem paket vlažnih maramica i one kuhinjske ručnike u roli, isto paket.
Zadovoljna sam sa prostorom koji je jako velik i sa obje tete. A zapravo mi je najvažnije da je on sretan tamouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Two hearts)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: cijena vrtića
11.3.2013 17:17:26   
BUMBI
Mi placamo 640 kn cjelodnevni boravak.Svaki.mjesec donosimo papirnate ubruse i plasticne case,a na pocetku smo donjeli vl.maramice i papirnate maramice

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: cijena vrtića
10.6.2013 12:43:19   
orka_ab
Umom malom grdu Daruvaru u oba vrtića cijena se kreće od 400 do 800kn, ovisno o razredu u kojemu spadaju po privređivanju u kućanstvu. Kako god, mislim da je previše za ovako mali grad, gdje je masa ljudi bez posla.
U obrir kod računanja razreda uzimaju se samo primanja u obzir, odbitka nema. Dakle, nema odbijanja ako obitelj ima stambeni kredit koj kod nekih ide i preko 2500kn.
Mislim da je to do grada koji subvencionira određeni iznos i do poslovanja u vrtićima koji imaju velike plaće!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!