|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jesam li preblaga?
30.10.2008 16:46:38   
božica
Fiona ne buš prestroga--.to ti se čini tak...bumo si još pisale za jedno 2 goduser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jesam li preblaga?
30.10.2008 20:52:54   
njanja
IZVORNA PORUKA: maja

Ja Lilić nebum komentirala, jer sam već sto puta rekla ja nebum ovo nebum ono, sve dok nije došlo malo stvorenje pa se i neke stvari promjenile.
 isto tako..... ali sada, sa ovog kuta gledišta, možda samo da koji put pokušaš da ti pomogne oprati hlače kad ih zašara, prolije...onako, daj joj krpicu pa neka probava oprati-time će se igrati, osjijećati velika, a s druge strane vidjeti kako je teško nešto očistiti..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
31.10.2008 8:32:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 8:37:12   
sanjalica
ne pada mi na pamet uopće suditi o tome jesi li preblaga ili nisi ... niti odgovoriti na to pitanje jer mislim da nisam pozvana za to ...
jedan praktičan savjet: postupaj po svojoj savjesti i po naravi svoga djeteta.... to je najbolje što možeš učiniti ...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 9:52:23   
BruMa
Ni ja ne vičem previše kad nešto prolije negdje ili po sebi.ALI,imam jednog prijatelja koji oduvijek svojoj maloj govori kad nekaj nije dobro ili kad nekaj napravi ili potrga-"ma nema veze,pa nije namjerno".Danas ta curica ima 8 godina i isto to govori kad nešto prolije-ma joj,nema veze pa nisam namjerno,slučajno se desilo.
Uglavnom,mislim to nije dobro,stalno tak govoriti,jer to onda ispada,da to može raditi jer nije namjerno nego slučajno.To onda ti kao odobravaš kaj je napravila.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
31.10.2008 10:23:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 11:49:58   
Ruža
Svako je dijete jedinka za sebe i svaka mama zna što je najbolje za njeno dijete.
Ako u određenoj situaciji smatraš da si preblaga, onda vjerojatno jesi, opet ako smatraš da si prestroga isto tako. Bitno je da smo svjesni, da razmišljamo o tome  i poduzimamo nešto.
Osobno mislim da ću više imati problema sa strogoćom jer sam i sama tako odgojena.
Jednom prilikom pitala sam samohranu majku četvero djece kako je uspjela odgojiti ih u tako vrijedne, poštene i pozitivne osobe? Rekla mi je:"Uvijek sam od svoje djece tražila maksimum jer jedino sam tako bila sigurna da ću dobiti za mene dovoljan minimum. Nikada ih nisam tjerala da nešto naprave, a da nisam krenula prva i oni su išli zamnom."
I ima nešto u tome. 

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 11:55:47   
Dora04
Djeca su prazna kada se rode, onda ih ti puniš kako misliš da je pravilno.user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 11:57:10   
ZVRK
                    user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisani korisnik]
31.10.2008 12:20:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 12:30:37   
tonkica
IZVORNA PORUKA: sanjalica

ne pada mi na pamet uopće suditi o tome jesi li preblaga ili nisi ... niti odgovoriti na to pitanje jer mislim da nisam pozvana za to ...
jedan praktičan savjet: postupaj po svojoj savjesti i po naravi svoga djeteta.... to je najbolje što možeš učiniti ...


Slažem se sa ovom izjavom i sa onim što je Ruža napisala.
Nema veze mislim da nije dobar način.
Javim se za par godina sa svojim iskustvom iz prve ruke. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jesam li preblaga?
31.10.2008 22:23:36   
Elena

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: lilivana

da ne duljim, evo par situacija, kako vi reagirate:
1. sruši čašu sa stolića i razlije sok po stoliću, podu... (vodu... kaj već), ja kažem da nema veze, budemo skupa to pobrisale (smatram da sam ja kriva jer sam ju tu ostavila a tu joj nije mjesto, pogotovo jer znam da se tuda igra)
2. prolije po sebi ili se zašara (nekad i namjerno-zanimljivo pisat po hlačicama koje nemaju nikakvu sliku ni uzorak), nema veze, bude se posušilo, opralo...
3. zaigra se i ne stigne na vrijeme do wc-a, pobjegne joj i zapiški se, ja kažem "ma nema veze, nije to niš strašno"
4. dok zaprlja robu koja nije za svaki dan, ne špotam ju nego kažem opet da nema veze, bude se opralo...
neki u mojoj blizini ne reagiraju baš tako, pa me zanima jesam li po vašem mišljenju preblaga



ako baš na sve veliš nema veze stara moja ne bu ti lako!!! DA, JA MISLIM DA SI PREBLAGA...
Hlače nisu za crtanje, ne nebu se samo opralo, i da strašno je ako ti malo malo pobegne kada si ti zaigran/na...sve ima svoje zašto pa tako i kvocanje djetetu...
Mnoge se možda samnom ne slože i ja nisam od onih koja bi na svaku skakala ko suri orao ali da se mora znati što je ok a što nije mora...ti sa svojim "nema veze" baš ne daješ tu sliku djetetu...
Ponavljam to sam JA!!!!!


ali kad kad i ja znam da joj kazem nema veze jer....

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!